פניה מהירה - השאירו פרטים ונחזור אליכם בנושא זה בהקדם!

מאמרים ומדריכים

תיקון כספות

קודם כל, חשוב לדעת שישנן לא מעט כספות שעומדות בדרישות השונות של חברות הביטוח וכספות שאינן עומדות בדרישותיהן לחלוטין. הסיבה שישנן תכולות המחייבות כספות העומדות בדרישות כאלו היא לא לגרום לכם קושי ברכישת פוליסת ביטוח אלא למנוע מאנשים פרטיים וחברות לרכוש פתרונות אבטחה ומיגון שאינם יעילים או איכותיים. כספת טובה שתעמוד בדרישות של חברות הביטוח צריכה להיות מתאימה ואיכותית על מנת שתוכל להעניק את ההגנה הוודאית והטובה ביותר לרכוש.

כספות חסינות אש

עולם הכספות הוא עולם רחב מאוד ובתוכו סוגים שונים ורבים של כספות המיוצרות ומתוכננות על מנת להגן על תכולות רבות בעלות מאפיינים שונים. ישנם המון ארגונים, עסקים ואנשים פרטיים הזקוקים לכספת איכותית שתגן על רכוש בעל חשיבות רבה גם מפני ניסיונות שונים של פריצות וגנבות וגם מפני נזקים לא צפויים שעלולים לפגוע ולהשמיד את התכולה. כמובן שכספות מגיעות בגדלים שונים, יש להן מסות שונות ונעילות שונות העובדות באמצעות מנגנונים שונים.

כספות משרדיות

איך בוחרים כספת למשרד?

 כספת משרדית היא מוצר מאוד פופולרי התופס מקום בעסקים ומשרדים רבים הזקוקים להגנות שונות וחשובות. ישנם המון סוגים שונים של כספות משרדיות שנועדו להגן על תכולות העשויות מחומרים שונים. על מנת לרכוש את הכספת המשרדית הנכונה קודם כל צריך לרכוש ידע מקדים לגבי הסוגים השונים שקיימים. ידע מקדים על הכספות השונות יכול למנוע רכישה שאינה מיועדת להגנת התכולה הספציפית שלכם.

כספות בתקן

אם הכספת שלכם נפרצה ואתם מעוניינים לרכוש כספת חדשה שתמנע סיטואציה דומה בעתיד, עליכם הפעם לוודא את איכות הכספת אותה אתם מתכננים לרכוש. ישנם המון סוגים של כספות המוצעות למכירה בענף הכספות ומסיבות ברורות ומוצדקות. ישנן כספות המיועדות להגן על תכולות העשויות מחומרים מסוימים כגון ניירת, מדיה מגנטית על סוגיה השונים שיכולה לכלול כוננים ניידים, אייפדים וסוגים אחרים של מכשירים אלקטרוניים.

תיקון כספות

ישנן כל מיני סיבות העלולות לגרום לכספת להפסיק לעבוד או להתקלקל. כספות, איכותיות ככל שיהיו אם לא מתייחסים אליהן כראוי, הן יכולות להפסיק לעבוד. ישנן כספות שמפסיקות לפעול כראוי לאחר שעברו ניסיון פריצה. יכול להיות שכתוצאה מניסיון הפריצה חלק מהמנגנון נפגע וכל המערכת השתבשה. העברת כספת ממקום למקום באופן שאינו נכון ומתוכנן כראוי, גם עלול להזיק לכספת ולמנוע  ממנה לתפקד שוב באותו האופן לפני שעברה למיקום חדש.

כספות משרדיות

ישנם כל מיני סוגים של רכוש שאנשים מחזיקים בבעלותם בין אם בביתם הפרטי, במשרד או במתחם העסקים השונים. לעתים המוצרים והאובייקטים השונים הם בעלי ערך רב ויקר ולכן צריך ואף מומלץ מאוד למגן אותם כך שיהיו בטוחים בכל עת, גם כאשר אנחנו לא נמצאים פיזית במקום על מנת לראות שאף אחד לא מנסה להתקרב ולשים את ידיו על התכולה. חוץ מזה, לשמור בעצמנו על תכולה בכל עת היא תחושה לא נעימה ואף מעיקה.

כספת משרדית

ישנן כספות רבות ושונות המתאימות באופן מיוחד עבור בתי עסק ומשרדים העוסקים בענפים ומקצועות שונים. לכל אחד יש את הצרכים המתאימים אל העסק שלו ולכן מייצרים סוגים של כספות שנועדו להגן על סוגי תכולות שונות. כספות משרדיות כמו כספות ביתיות כבר המון זמן נמצאות בתנופה והמון אנשי עסקים מחזיקים במתחמי העסקים השונים כספות לביטחון רכוש יקר ערך שאינו יכול לעזוב את המקום וחייב לקבל הגנה מלאה.

כספות כבדות

כספות מגיעות בכל מיני סוגים שונים וטרם רכישת כספת חדשה, מאוד חשוב ומומלץ לוודא את מאפייני הכספת. כספות מטרתן להגן על רכוש יקר ערך מפני ניסיונות גנבה ואף מפני סוגים שונים של נזקים לא צפויים שעלולים לפגוע בתכולות השונות. הסיבה שישנם סוגים כה רבים של כספות, היא הצורך בהגנה על תכולות שונות מפני מפגעים שונים.

כספת ביתית

לעתים אנחנו חושבים שאם יש לנו סורגים בבית הם אלו שימנעו מגנבים לנסות לחדור אל המתחם או אל הבית הפרטי שלנו ולנסות להניח את ידם על רכוש היקר ללבנו, אך לא תמיד זה מספיק. ישנן המון שיטות בהם פושעים מנסים לפרוץ אל בתים ומנסים לגנוב רכוש ולצערנו זו תופעה לא כל כך נדירה. על מנת להעניק לתכולה שלכם הגנה ומיגון יעיל וטוב שאף יקשה על ניסיונות פריצה שונים וגנבות, אתם יכולים לרכוש כספת ביתית איכותית.