פניה מהירה - השאירו פרטים ונחזור אליכם בנושא זה בהקדם!

המנעול שלכם חורק? המפתח נתקע בחור המנעול  ואתם מוצאים את עצמכם נתקעים מול הדלת במשך שעות רבות ללא מוצא עד שהאדון הנכס מועיל בטובו להשתחרר מחריץ המנעול? חשוב מאוד לדעת מה ניתן לעשות לפני הקריאה למנעולן ולפני "קריעת המחירים ", ישנן כמה עובדות שחשוב מאוד שתדעו לפני תשלום של כמה מאות שקלים לאיש מקצוע שבמקרים רבים לא יהסס מביצוע החלפה המנעול והצילינדר, שירותים אשר עולים לפחות כמה מאות מכובדות של שקלים.

אז מה עושים כדי להתרחק מזה, ואם כבר הגענו לצב בו אנחנו חייבים להחליף את המנעול ו/או את הצילינדר כיצד נחסוך בעלויות האסטרונומיות של שירותי המנעולנות?

 

בדיקת מחיר מנעולים לחוד ובדיקת שירותי החלפת מנעולים לחוד

לפני שנזמין את איש המקצוע נבדוק את המגוון הקיים של המנעולים והצילינדרים הקיימים בשוק בהתאמה לסוג הדלת הנמצאת ברשותנו, התאמה זו היא פשוטה לחלוטין ומתאפשרת על ידי הקלדת המילה מנעול או צילינדר וסוג הדלת, למשל צילינדר לפלדלת או מנעול לדלת פנדור. תוכלו לקבל מושג בנוגע למחירים הקיימים ולהגיע מוכנים גם אל הצעת המחיר, תוכלו לשאול בטלפון מהו המחיר של החלפת המנעול ולאחר בדיקת המחירים לשאת ולתת בנוגע לתמחור. בשונה מתחומים בנושאי שירות פרטיים קל מאוד ליפול על מקרים של הפקעת מחירים, תחום המנעולנות הוא תחום בו ניתן להימנע לאחר שיצאו חוקים ומחירים בנוגע לתמחור השירותים ותמחור המוצרים השונים.

 

שימו לב – האם אתם באמת צריכים להחליף את המנעול שלכם?

במקרים מסוימים מנעול תקוע או מפתח תקוע לא תמיד ידרוש החלפה. אבל מרבית המנעולנים ימליצו לכם על החלפת המנעול בנוסף למחיר הקריאה תשלמו גם על שירות החלפת המנעול ושבירת המנעול הישן. לעיתים הצילינדר דורש שימון קל כדי ליצור תנועה חלקה יותר של סיבוב המפתח. חשוב מאוד לשמן את חור המנעול מפעם לפעם עם שמן מטבח רגיל גדי למנוע החלדה, בלאי מהיר ומצבים הדורשים מלחמה עיקשת ביניכם לבין המנעול בעת הכנסת/הוצאת המפתח וניסיונות פתיחת הדלת.

 

בחירת מנעולים אצל מנעולן או בטמבוריה ? ההבדלים באיכויות והמחירים

בחירת מנעול בטמבוריה תהיה זולה הרבה יותר ברוב המכ