פניה מהירה - השאירו פרטים ונחזור אליכם בנושא זה בהקדם!

בכל בית עסק יש צורך בכספת משרדית.

כספות משרדיות הפכו נפוצות יותר ויותר עם התפתחות העסקים שעוסקים בשיווק ובאים במגע עם סוכנים.

לא מעט פעמים אנו מקבלים צ'קים מלקוחות או מספקים או מכינים שוברי שי לעובדים בכל מקרה שכזה תמיד ישנו החשש מגניבה.

 

בכדי למנוע חשש זה ולהקשות על ביצוע העבירה מותקנות כספות משרדיות. כספת משרדית היא הדרך הנוחה והטובה ביותר לשמור על כספים וצ'קים שמקבלים מלקוחות במהלך היום. מטרתה של כספת משרדית היא לצורך הרתעה בלבד.

אין זה אומר כי כספות משרדיות אינן מוגנות  נהפוך הוא לעיתים בתי עסק נאלצים להשאיר כספים בערכים גבוהים מעבר ליום אחד .

כספות משרדיות בדומה לכספות ביתיות גם הן נבנות ע פי דירוגי מיגון שונים.

בבתי עסק כגון סופרמרקט כאשר הפדיון היומי הינו גבוהה ואת איסוף הכספים מבצעים ביום שלמחרת על ידי בלדרים ייעודיים הכספות המשרדיות הן בעלות תקן ומוגנות ביותר.

על כספות משרדיות ניתן להתקין מנגנוני נעילה מתוחכמים הכוללים מערכות השהייה. חלק ממערכות השהייה אלו המותקנות בכספת משרדית מאפשרות יצירת חלונות זמן לפתיחת הכספת או השהיית הפתיחה, כלומר מרגע הקשת הקוד ייקח זמן קצוב עד אשר הכספת תפתח.

ישנם בתי עסק הזקוקים לכספת משרדית שמאפשרת גישה נוחה להכנסת הכספים או הצ'קים. גישה זו מתאפשרת על ידי יצירת חריץ השחלה למעטפות.

ישנם סוגים שונים של אפשרויות השחלת מעטפות בכספות משרדיות, המוכרת מביניהם הם פשוט לבצע חריץ לרוחב הכספת אומנם פתרון זה הוא הפשוט ביותר והכי פחות מוגן אך אם אנו בידיעה כי ריקון הכספת מתבצע בכל סוף יום ולא בתחילתו אזי זהו פתרון סביר.

ישנם כספות משרדיות שהכספים בהם נשארים למשך הלילה ואז יוצרים שרוול המרותך לדופן הכספת. שרוול זה עם זווית ייחודית בשילוב שינון חלקו הפנימי מקשה עד מאוד לבצע " דייג " של מעטפות.

כספות משרדיות אם הן מוגנות יותר או פחות עדיין יש לזכור כי הן כספות למשרד ותו לא. כספת משרדית לרוב משמשת לאחסון קצר מועד של כספים ניירת או כל דבר אחר בעל ערך.