פניה מהירה - השאירו פרטים ונחזור אליכם בנושא זה בהקדם!

שירות פריצת הכספות הוא בין השירותים היותר רגישים ועדינים בתחום מתן וקבל השירותים, וזאת בשל מדד החשיבות ורף החשיבות הגבוהה בעת ביצוע הפעולה ובשל האחריות הרבה והכוח הרב, כמו מידע אישי וידע אודות הבית, הדיירים, העסק והפעילות בכל אחד מהם. לכן, מנעולנים עוברים מבחני הסמכה וביקורות הסמכה ואמינות באופן מבוקר והדוק ביותר ברמה ממשלתית ומוסדים כתוצאה ממקרים לא מעטים בהם לקוחות נפלו קורבן לבעלי מקצוע בלתי אמינים ושרלטנים, בייחוד בתחום זה.

כיצד מוצאים מנעולים מקצועיים ואמינים ואיך נדע ללא ספק כי ברשותם אישור ממשלתיים וביטחוניים ומקוריים? מהי החשיבות באותם אישור ממשלתיים וכיצד ניתן ומומלץ לאתר מנעולנים בימים אלו בהם קשה מאוד לסמוך לא רק על המנעולן שלך אלא גם על השכן ממול – האם כל זה אפשרי והאם יש דבר כזה – שירות מנעולנים "על בטוח"?

שירותי פריצת כספות בדרום הארץ

דרום הארץ ידוע כאחד האזורים הקשים ביותר, לא רק מבחינת איתור נותני שירות איכותיים במחירים סבירים, אלא גם מאחר שהפריצות והגניבות באזור גבוהות יותר באופן משמעותי מאתרים ואזורים שונים בארץ. כתוצאה מהרגישות והמתיחות הרבה באזור רבים, לקוחות רבים נופלים קורבן למנעולנים בלתי מקצועיים אשר למדו את המקצוע על הדרך ואין ברשותם כל תעודה או הסמכה אמיתית.

למרות כל אלה, לקוחות רבים עדיין אינם מודעים לחשיבות הנושא ואינם מבינים את החשיבות של בחירת מנעולן ופורץ כספות באישור ממשלתי. כלומר, אישור של כוחות הביטחון וההצלה.

גם אם המחיר יהיה מעט גבוה יותר, חשוב מאוד לעמוד על כך ובמיוחד בדרום להתעקש לקבל שירות של מקצוען מנעולן מוסמך ומוכר כדי למנוע מצבים של פריצות מסתוריות בין אם לבית ובין אם לכספת.

 

האם כל מנעולן זקוק לאישור ממשלתי לפריצת כספות?

כן! כל מנעולן בכל תחום בין אם לפריצת כספות ובין אם לפריצת דלתות, דירות, עסקים וכיוצא באלה, זקוק לאישור ממשלתי, קרי אישור של כוחות הביטחון לפריצת מנעולים, אישור אשר כולל תעודה הסמכה חתומה על ידי כוחות הביטחון שמחייבת תוקף. הרי לא ייתכן שמנעולן יעסוק בתחום מבלי לחדש את תוקף הרישיון שלו.

עבודה ופעילות בתחום זה בהכרח תהיה עם רישיון בתוקף ועל כן, חשוב מאוד לבדוק את הנושא, בעיקר כאשר מדובר על מנעולן ופורץ כספות .

 

שירותי פריצת כספות – למי זה נדרש?

פריצת כספות דרושה לבתי עסק, ארגונים וגם לקוחות פרטיים אשר שכחו את הסיסמא, איבדו את המפתחות או זכו לביקור פורץ ששבר את המנעול. במקרים של פריצה אחרי שהזעקנו את המשטרה חשוב מאוד להחליף את המנעול ולוודא את ההסכמה של המנעולן. קל מאוד ליפול בפח של שרלטנים וקשה מאוד לצאת ממנו.

על כן, במיוחד אם פרצו לכם את הכספת, חשוב לטפל בהחלפת המנעול ומיגון הכספת אצל איש מקצוע מוסמך ומורשה על ידי כוחות הביטחון המוכרים כארגונים ממשלתיים.