פניה מהירה - השאירו פרטים ונחזור אליכם בנושא זה בהקדם!

עד כמה אנחנו באמת זקוקים לכספת בבית שלנו. האם אנחנו מגזימים שאנו רוצים לאבטח את החפצים היקרים לנו ביותר. אז חשש מגנבות ופריצות הוא אינו דבר חדש וגם הכספת הביתית אינה חדשה. מה שכן חדש הוא כמות החפצים יקרי הערך אותם אנו מחזיקים בביתנו. בעבר, מי שהחזיק כספת ביתית סך הכל רצה להגן על רכושו שירש מאימא ואבא או לפעמים סבא או סבתא.

האם באמת צריכים כספת בבית?

לעתים, בנוסף לתכשיטים אנשים היו שומרים את מסמכיהם האישיים בתוך הכספת כמו דרכון לדוגמה או כרטיסי טיסה. כמובן שישנם גם היום אנשים ששומרים חפצים אלו בביתם כי כך נוח להם. בעשור האחרון הטכנולוגיה התפתחה והתקדמה מאוד וכיום כמעט בכל בית נוכל למצוא מחשבים ניידים, טבלטים וכל מיני גדג'טים משוכללים ויקרים ובאופן טבעי נרצה להגן עליהם מפני גנבות או פריצות. כאן נכנסת הדרישה הגדולה לכספת ביתית.

איזו כספת מתאימה לי?

ישנם סוגים שונים של כספות ביתיות וישנן כספות הננעלות בצורות שונות. עיצוב הכספת יכול להיות מותאם אישית לכל לקוח ולקוח ומשקל הכספת הוא משהו שיש לקחת בחשבון. כל המאפיינים הללו יכולים לעתים גם לעצור או לעכב את הפריצה. ישנם כספות ביתיות הננעלות עם מנגנון ידני, ישנן כספות הננעלות באמצעות מנגנון אלקטרוני ויש כספות המשלבות את שני המנגנונים. בשיטה הידנית הכספת ננעלת באמצעות מפתח ובשיטה האלקטרונית הכספת ננעלת באמצעות קוד אישי. בשיטה המשולבת יש את שתי הנעילות ואף יש כספות המגיעות עם אזעקה שכאשר מנסים להקליד את הקוד והקוד שגוי, האזעקה מופעלת ויכולה לגרום לפורץ לנוס או להעיר את האנשים בבית ואז יזעיקו את המשטרה. ישנן כספות מאוד כבדות וזאת בכוונה על מנת לא לאפשר לפורץ לגנוב את הכספת ולנסות לפרוץ אותה במקום אחר כאשר הוא אינו צריך להימלט. ישנן כספות ביתיות המעוגנות לקיר וכספות המוברגות לרצפה וזאת גם כן על מנת למנוע מהפורץ לגנוב את הכספת ולברוח למקום אחר. כספת ביתית מיוצרת בדרך כלל מפלדה ומגיעה בעוביים שונים. הדלת בדרך כלל יותר עבה מן הגוף של הכספת ובה לרוב נמצאים כל מנגנוני הנעילה והמיגון. ישנן כספות המעוצבות ומתוכננות במיוחד על מנת להתמודד עם מכשירי פריצה מסוימים. לדוגמה, ישנן כספות עם בריחים המותקנים בתוך המשקוף עצמו על מנת למנוע פריצה של הכספת עם לום. בנוסף ניתן להתקין פלטות ספציפיות המונעות ניסיון של קידוח מסביב למנעול הכספת.

קבלת ביטחון מן המוצר אותו רכשתי

אז כמובן שמגיע לנו את הטוב ביותר. אחרי שהבנו מהי הכספת הביתית, איך נדע מהי החברה המובילה היכולה להבטיח לי מוצר איכותי. בדקנו ומצאנו שראם כספות היא יצרנית הכספות מספר אחת בארץ. החברה קיימת משנת 1999 ומתחייבת לשרות אמין, רציני ומקצועי. המוניטין של החברה מדבר בעד עצמה והחברה מוסיפה להתפתח, להתמקצע ולהוביל. ראם כספות מעניקים שירותי יעוץ ותכנון אישיים ומייצרים מענה ללקוח בתקציב הקיים.