פניה מהירה - השאירו פרטים ונחזור אליכם בנושא זה בהקדם!

קורה לפעמים שנצטרך להשאיר מסמכים חשובים או חפצים יקרי ערך במשרד ולא לקחת אותם אתנו הביתה באותו היום. במקרים שכאלה נצטרך מערכת מיגון שתוכל לשמור על החפצים שלנו בצורה הטובה ביותר מפני פריצות או גנבות. לשם כך סקרנו מספר כספות משרדיות שיוכלו להתאים מאוד לשימוש אותו אתם מחפשים למשרד שלכם.

כספות משרדיות מן השורה הראשונה

  1. כספת משרדית מדגם מגן -
    מטרתה של סדרה זו היא לעזור למשרדים לבטח ולהגן על מסמכים סודיים, חומר סודי הנמצא במשרד או הסכמים מסווגים. הכספת בנויה בשלוב של בטון ופלדה על מנת לאפשר מיגון קשיח ועבה. הכספת בעלת נעילה מכנית עם קומבינציה מספרית ובנוסף מוגנת על ידי מערכת מלכודות שאמורה להקשות על גנבה או פריצה. ניתן להוסיף מנעול אלקטרוני עם קוד אישי.
  2. כספת מסדרת ספרטקוס -
    כספת ספרטקוס עשויה משילובי החומרים פלדה ובטון מוקשח על מנת ליצור מערכת מיגון גבוהה. הכספת עבה בכל צדדיה ובאה לתת מענה למשרדים ובעלי עסקים המעוניינים להגן על ציוד או מסמכים חשובים הנמצאים בסביבת העסק. עיצוב הכספת ומשקלה מותאם באופן אישי לסביבה ולסוג המשרד בו היא נמצאת. הכספת ננעלת עם מנעול קומבינציה דיגיטלי או עם כרטיס מגנטי אישי המגובה במנעול מכני נוסף עם כניסת USB למקרה חירום או תקלה. הכספת מופעלת על ידי סוללות LED, בעלת בריחים עבים מלפנים ומאחור וננעלת לבד לאחר הקלדה של הקוד הלא נכון מעל 3 פעמים.
  3. כספת מסדרת מצדה -
    כספת מדגם זה בעלת מיגון מקצועי ביותר וברמה גבוהה מאוד. כספת מצודה נוצרה על מנת לתת מענה לדרישת אבטחה גבוהה למשרדים ובתי עסק. הכספת עשויה מפלדה קשיחה בשילוב של בטון. הכספת עבה מאוד מכל צדדיה כולל הדלת שלה. מנגנון הנעילה של כספת מצדה מופעל על ידי מנעול קומבינציה מכני ובנוסף לכספת יש עוד מערכת נעילה המכילה מלכודות שאמורות להקשות על ניסיונות פריצה וגנבה. ניתן להוסיף מנעול אלקטרוני. הכספת תואמת את התקן הקיים בארצות הברית, בעלת מנגנון משוכלל ומתוחכם.

אבטחה מוצלחת ברמה גבוהה

אז מה היה לנו? סדרות של כספות המציעות לנו שרותי אבטחה ומיגון מהמקצועיים והמתוחכמים ביותר בשוק.  כספת היא דבר שמצריך מחשבה בטרם רכישה. כספת איכותית יכולה להחזיק שנים רבות ללא צורך בתחזוקה שוטפת וחלקי חילוף. כאשר נפנה לשרות כספות בענף, נרצה לקבל שירות אדיב, איכותי ומקצועי. אם חשוב לכם לשמור על חפצים יקרי ערך ומסמכים סודיים ומסווגים הדורשים הגנה בסביבת המשרד או בית העסק שלכם, חברת ראם כספות בהחלט יכולה לעשות את העבודה ועל הצד הטוב ביותר. עם ותק של שנים, עבודה עם חברות גדולות וקטנות בכל רחבי העולם, ראם כספות מציעה שרות מקצועי וכספות בעלות מערכות משוכללות ומתקדמות בעולם המיגון והכספות. אז אל תבזבזו זמן יקר ופנו לראם כספות וימצא לכם הפתרון המשתלם והטוב ביותר להגנה על רכושכם.