פניה מהירה - השאירו פרטים ונחזור אליכם בנושא זה בהקדם!

לעתים לחלקנו יש חפצים יקרי ערך בבית. בין אם אלו תכשיטים ישנים ויקרים שעברו אלינו מדורות קודמים או מסמכים חשובים שאנו זקוקים להם בהישג יד ובעלי חשיבות גבוהה ביותר. לעתים נחזיק סכומי כסף גדולים בביתנו כי עוד לא הספקנו להפקיד או כי פשוט קיבלנו מתנה. במקרים כאלו נרצה להגן על רכושנו מפני פריצה או גנבה.

יש לנו כספות בשבילכם

למי שאינו רוצה לקחת סיכון נמליץ לו על כספת ביתית ממוגנת שתעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר. טיב הכספת יכול להיקבע על פי משקלה, החומר ממנו עשויה וסוג המנעול שלה.

סוגים שונים של כספות ביתיות

 1. כספת ביתית מסדרת גלדיאטור -
  הכספת נבנית בהתאם על מנת שתוכל להשתלב בבית בצורה אינטגרלית. הכספת מיוצרת מפלדה עבה בצדדים ופלדה עבה יותר בדלת, הכספת ננעלת עם בריחים כפולים על מנת להגיע להגנה אופטימלית. משקל הכספת נעשה בהתאמה אישית ללקוח והיא ננעלת על ידי מנעול קומבינציה אלקטרוני הננעל עם קוד אישי. ניתן גם להחליף את המנעול למנעול ביומטרי המזהה טביעות אצבע שכמובן אינן ניתנות להעתקה.
 2. כספת ביתית מסדרת שמשון -
  סדרת שמשון מאופיינת בשילובי החומרים פלדה ובטון על מנת לאפשר מיגון מרבי. הכספת מעוצבת בהתאמה אישית לצורכי הלקוח בכדי שתמלא את תפקידה בצורה מלאה. לכספת בריחים כפולים על מנת ליצר שכבת מיגון נוספת. הכספת יכולה להינעל עם אופציה של מנגנון נעילה אלקטרוני וניתן להוסיף למערכת הנעילה גם קוד אישי בעל שש ספרות.
 3. כספת ביתית מסדרת פרוקטור -
  סדרת פרוקטור מתאפיינת במענה המיגון הגבוה שלה. הכספת מתאימה ללקוחות פרטיים הרוצים לאבטח רכוש יקר הנמצא במעונם הפרטי. אם נחבר את הכספת לקיר מצב זה יקשה יותר על גנבתה ויהווה הגנה נוספת על הרכוש. כספת הפרוקטור יכולה להינעל באמצעות מנגנון נעילה אלקטרוני או כרטיס. גוף הכספת עבה במיוחד ואם יוקש קוד מוטעה מעל 3 פעמים הכספת תנעל.
 4. כספת ביתית כבדה מסדרת מצודה -
  סדרת מצודה מציגה כספת המשולבת מפלדה וחיזוק של בטון בדומה לתקן הקיים בארצות הברית. הכספת מותאמת לסביבת הלקוח ובהתאם לצרכיו ורכושו. מנגנון הנעילה מורכב ממנעול קומבינציה המשלב בתוכו מלכודות מזכוכית על מנת להקשות על פריצה או גנבה.  הבריחים של הכספת עשויים מחומר כפול וניתן לקבוע קוד אישי בעל 6 ספרות למערכת הנעילה האלקטרונית.

הכספת מספקת הגנה מרבית

אז אם ברצונכם להגן על רכושכם בצורה הטובה ביותר, ללא ספק אלו הכספות הביתיות הטובות, הממוגנות והחזקות ביותר. תוכלו להתאים אותן במיוחד לצורך האישי שלכם ולמקמן במקום הנכון ביותר עבורכם בסביבתכם הפרטית. אם חיפשתם איכות ושרות מצוין ראם כספות יכול להיות הפתרון הטוב ביותר עבורכם. ראם כספות היא מהחברות הידועות והוותיקות ביותר בענף הכספות, מעסיקה בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ההסמכה הנכונה. כספת טובה היא כספת איכותית היכולה לשמש אותנו זמן רב ללא צורך בתיקונים או תחזוקה יומיומית שוטפת. ראם כספות היא הבחירה המומלצת ביותר!