פניה מהירה - השאירו פרטים ונחזור אליכם בנושא זה בהקדם!

כספת ביתית עם תכולה

מהן כספות ביתית  ומי באמת זקוק להן? יכול להיות שאתם חושבים לעצמכם שאינכם צריכים כספת ביתית ורכישה של מוצר כזה נחשבת הגזמה בעינכם. יכול להיות שאינכם מחזיקים בבית שלכם חפצים יקרי ערך ולכן אינכם חוששים מפריצה. אך אם אתם כן מחזיקים בבית חפצים שיקרים ללבכם, אולי כדאי שתחשבו פעם נוספת ותעניקו עוד רגע קטן למחשבה על החפצים שלכם כי פריצה היא בהחלט אירוע שעלול לקרות ואינכם חסינים בפניו.

האם אני צריכ/ה כספת ביתית?

לא הייתם רוצים להימצא בתוך סיטואציה שבה חשבתם לעצמכם, לי זה לא יקרה וחפצים בעלי ערך ששמרתם עליהם במשך שנים ותכננתם להעביר לדורות הבאים ייעלמו מביתכם. הכספת הביתית מטרתה למנוע כל אפשרות של גנבה גם אם הצליחו לפרוץ אליכם הביתה. כספות ביתיות מתוכננות כך שלפורץ יהיה קשה מאוד לעקוף את מנגנון הנעילה של הכספת וכך לא יוכל להניח את ידיו על הרכוש היקר, יתייאש ויעזוב את המקום.

סוגים שונים של כספת ביתית

כספת ביתית יכולה להתאים לכל בית, בין אם זו דירה או בית פרטי. יש גדלים שונים וסוגים שונים של כספות ביתיות וצריך לקחת בחשבון כמה דברים לפני שרוכשים כספת ביתית. הדבר הראשון אותו תרצו לקחת בחשבון הוא התכולה אותה תרצו לאבטח ומהי הכמות שלה על מנת שתבחרו בגודל ובסוג הנכון. לפני שתרכשו כספת ביתית, שימו את כל התכולה יחד והבינו לאיזה גודל של כספת אתם זקוקים. שנית, אם רוב התכולה שלכם היא ניירת, אתם תזדקקו לכספת מיוחדת החסינה בפני אש ולא כל הכספות הן כאלו. אם אתם מעוניינים לאבטח מכשירים דיגיטליים, סוגים של קבצים שונים ודיסקים למיניהם, תצטרכו כספת המיועדת להגנה על מדיה מגנטית. כספות אלו הן מיוחדות וצריך להבין את הצורך הספציפי על מנת לרכוש את הכספת המתאימה. ישנן כספות ביתיות שניתן להסתיר בתוך ארון או מתחת לשולחן העבודה, השאלה היא האם זה רלוונטי עבורכם שהכספת תהיה חשופה או מוסתרת. ניתן לעגן כספות לקיר וניתן לעגן אותן גם לרצפה לכן חשוב להבין היכן המקום המיועד להתקנת הכספת או שתרצו שהכספת תהיה בכלל ניידת. לכספת ביתית יש מנגנוני נעילה שונים וגם את זה צריך לקחת בחשבון מטעמי בטיחות ונוחות. ישנם מנגנונים מכניים, מנגנונים אלקטרוניים הנפתחים על ידי קוד אישי או כרטיס מגנטי. ישנן כספות ביתיות שננעלות על ידי מפתח, הכל תלוי ברמת המיגון של הכספת ובמה תרצו.

מה קובע את יכולת המיגון של הכספת

כספת ביתית מסוג איכותי תבטיח רמה גבוהה יותר של מיגון. ככל שתהיה איכותית יותר, כך לפורץ יהיה קשה יותר לפרוץ את הכספת. על מנת להבטיח רמת מיגון גבוהה לכספת הביתית, מומלץ לרכוש כספת ביתית שעומדת בתקן. כספות בתקן הן כספות חזקות מאוד שעברו סדרת מבחנים שבודקים את עמידותן בפני פריצות ורק אז קבלו את התקן. ישנם סוגים ורמות שונות של תקנים, הבינו את רמת המיגון שאתם זקוקים לה וכך תדעו איזה תקן תצטרכו. חברות המתמחות בכספות יעניקו לכם ייעוץ מקצועי ויעזרו לכם להבין את רמת המיגון שתספק אתכם.