פניה מהירה - השאירו פרטים ונחזור אליכם בנושא זה בהקדם!

כספת בתקן

אם לצערכם כבר עברתם כמה ניסיונות פריצה אל הבית הפרטי שלכם או אל העסק שלכם ואתם מחפשים פתרון שימנע מצבים כאלו בעתיד, רכישת כספת טובה יכולה להיות בדיוק מה שאתם צריכים. ישנם המון סוגים שונים של כספות המגיעות בגדלים שונים, עם מנגנוני נעילה שונים ועבור מטרות שונות שונות. ישנם כמה דברים שחשוב מאוד הבין לפני עושים את הצעד והולכים לרכוש כספת חדשה.

כך בוחרים כספת

אל תרכשו כספת עד שאנכם בטוחים שהיא הכספת הנכונה והטובה ביותר עבור התכולה הספציפית עליה תרצו להגן. בשביל לבחור כספת איכותית שתבטיח הגנה מקסימלית, הרכישה הטובה ביותר תהיה כמובן כספת בתקן. כספות בתקן מבטיחות רמת מיגון גבוהה כי ישנו מפרט מדויק המתאר את יכולות הכספת. כמובן שישנם סוגים שונים של תקנים וישנן כספות מיוחדות העומדות בפני נזקים שונים וישנן כספות חזקות יותר מאחרות.

מהי חשיבות התקן של הכספת

ראשית נבין מהי כספת בתקן. כאשר מעניקים לכספות תקן דבר זה אומר שהכספת עברה סדרה של בדיקות מקיפות שבחנו את יכולות העמידות שלה בפני סוגים שונים של פריצות וחבלות. כספת בתקן עוברת מבדקים שמציינים כמה זמן תוכל לעמוד בפני שרפה עד שתפגע וכך גם תכולתה. בנוסף, עוברת הכספת בחינות הבוחנות כמה זמן תחזיק מעמד עד שתיפרץ על ידי כלים שונים או תוך כמה זמן אפשרי לקדוח בה חור. כל הבדיקות הללו מעידות על רמת המיגון של הכספת. כאשר תבחרו כספת ותרצו שתהיה איכותית ולא תאפשר את האופציה הכי קטנה לפריצה, הכספת תצטרך להיות בתקן ובעלת מנגנון משוכלל ואולי אפילו בעלת שני מנגנונים לנעילה כפולה. תצטרכו להתחשב בסוג התכולה אותה תרצו למגן ואם אלו מסמכים חשובים לצורך העניין, הכספת תצטרך להיות חסינה בפני אש. חברות הביטוח לא יאפשרו הענקת ביטוח לכספות שאינן עומדות בתקנים כי כנראה שבסופו של דבר בצורה כזו או אחרת יהיה ניתן לפרוץ אותן. בעולם התקנים של הכספות השונות יש את התקן האמריקאי ואת התקן האירופי. השוני ביניהם הוא אופן בדיקת העמידות של הכספות. בעוד התקן האירופי בודק את עמידות הכספת בפני פריצה דרך הדלת הראשית של הכספת, התקן האמריקאי מבצע את הבדיקות על גבי דפנות הכספת.

כספת חזקה היא כספת בתקן

לסיכום, אם ברצונכם להבטיח הגנה מקסימלית לתכולה היקרה שלכם, כספת בתקן המתאים תבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר. כיוון שאנשים שונים מאבטחים תכולות שונות, חשוב לגשת אל חברה בעלת וותק וניסיון המתמחה בתחום הכספות שתעזור לכם להבין את הפרמטרים השונים ויחד תוכלו להגיע לבחירת הכספת האיכותית והטובה ביותר לרכוש הספציפי עליו תרצו להגן בכל עת. בדרך כלל אך לא תמיד, כספות בתקן יהיו כספות כבדות. כובד הכספת מעניק יתרון נוסף שהוא הקושי הגדול בגנבה ועקירתה של הכספת ממקומה בגלל משקלה הרב ופריצתה במקום אחר כאשר הפורץ אינו נמצא בסכנה ותחת לחץ.