פניה מהירה - השאירו פרטים ונחזור אליכם בנושא זה בהקדם!

משרדית

אם אתם בעלי עסקים ויש ברשותכם חנות, סופרמרקט, או אפילו מספרה, יכול להיות שיש ברשותכם מסמכים חשובים שאתם מחזיקים במשרד. אם את מעסיקים עובדים, אולי יהיו ברשותכם מסמכים חשובים המציינים את פרטי העובדים ולעתים גם את המשכורות שלהם בסוף החודש. על מנת לשמור על המידע החשוב הזה ולמנוע מאנשים שאינם רשאים לגעת במסמכים האלו גישה, יהיה מומלץ לרכוש כספת משרדית כך תכולתה תהיה מוגנת בכל עת.

למה כל כך חשוב לרכוש כספת משרדית?

כך אתם תהיו היחידים שיכולים לפתוח אותה וכמובן לא תצטרכו לחשוש ולישון בשקט. כיום משרדים רבים ובעלי עסקים מחזיקים כספת בתוך העסק. יכול להיות שהגיע סוף היום ולא הספקתם לגשת לבנק ולהפקיד את הסכום היומי שהרווחתם ולא ממש נעים להסתובב עם סכום כסף גדול עליכם שמא יקרה לו משהו. הפתרון יהיה להשאיר את הקופה במקום העבודה ולדאוג שתהיה מוגנת ובטוחה.

איזו כספת מתאימה למשרד שלנו

ראשית חשוב לציין שישנם סוגים רבים של כספות משרדיות. כאשר תרכשו כספת משרדית עבור העסק הספציפי שלכם תצטרכו לקחת בחשבון כמה דברים חשובים. ישנן כספות בגדלים שונים, עם מנגנוני נעילה מסוגים שונים, כספות שניתן לעגן לרצפה או לקיר, כספות שמיוצרות במיוחד על מנת להגן על תכולות מסוגים מסוימים וכספות ששוקלות הרבה. אז לפני שבוחרים את הכספת המשרדית חשוב להבין מהי הכספת הנכונה עבור התכולה שזקוקה להגנה. כאשר תרצו כספת שתגן על מסמכים חשובים, שקים עבור העובדים והספקים ואולי גם כסף מזומן, תצטרכו כספת שיודעת להגן על תכולה מהסוג הזה לא רק בפני פריצות וגנבות. ברור לגמרי שמטרתה הראשונית של הכספת המשרדית היא להקשות על הפורץ כמה שיותר בפריצת הכספת ולמנוע ממנו להצליח במשימתו, אך זוהי אינה המטרה היחידה. נניח שחס וחלילה פרצה שרפה בעסק או שישנה הצפה. יהיה מאוד מומלץ שהכספת תהיה מסוגלת להגן על תכולתה גם מפני נזקים כאלו ואכן ישנן כספות שיכולות לעשות זאת. ישנן כספות חסינות אש היכולות להגן על המסמכים בשעת שרפה לזמן מוגבל כך תוכלו להציל את המסמכים החשובים. בנוסף, ישנן כספות שיודעות להגן על התכולה מפני לחות ומים כך שהמסמכים יישארו שלמים, רק חשוב להבין שאלו ההגנות שאתם מעוניינים שהכספת אותה תרכשו תהיה מסוגלת להעניק. לאחר שאתם מודעים לכספות שיכולות להגן על סוגי תכולות שונות, נדבר על איכות הכספות. ככל שהכספת תהיה איכותית יותר, כך היא תבצע את פעולת ההגנה  טוב יותר ותעמוד זמן רב יותר בניסיונות פריצה שונים לכן, אם אתם כבר רוכשים כספת משרדית, תדאגו שתהיה מהסוג האיכותי על מנת שתחזיק זמן רב, לא תזדקק לתחזוקה שוטפת וכמובן לא יצליחו לפרוץ אותה.

היכן למקם את הכספת

אז לפני בחירת הכספת, התאימו אותה לגודל התכולה כך תדעו איזה גודל תצטרכו והיכן יהיה המקום האסטרטגי הטוב ביותר למקם אותה. אם הכספת היא קטנה, יהיה ניתן לעגן אותה לקיר במקום שיהיה נוח להגיע אליה. אם הכספת מסיבית וגדולה, חשוב שתמקמו אותה במקום הנוח והבטוח ביותר כיוון שלפרק אותה ולהזיז אותה לא יתאפשר לכם ויצריך שרות תיקון כספות וכל העניין יהפוך למסובך ויקר.