פניה מהירה - השאירו פרטים ונחזור אליכם בנושא זה בהקדם!

רכישת כספת משרדית יכולה להיות רעיון מצוין אם אתם מחזיקים במשרד שלכם  רכוש יקר. אלו יכולים להיות חומרי קריאה חשובים, פרטים חשובים על הלקוחות שלכם, שקים לעובדים או סכומי כסף גדולים וכמובן כל תכולה יקרת ערך אחרת שלא הייתם רוצים שיקרה לה משהו בעקבות ניסיונות פריצה למיניהם או נזקים שעלולים להיגרם לתכולה בעקבות הצפה, שרפה או כל מפגע אחר.

יש לכם משרד? אתם צריכים כספת!

ישנם המון סוגים של כספות שונות וכאשר בוחרים כספת משרדית צריך לוודא שאכן רוכשים את סוג הכספת הנכון והמתאים ביותר עבור התכולה שתיכנס פנימה. על מנת לעשות את הבחירה הנכונה מומלץ להתחשב בכמה גורמים או אם תרצו, כמה מאפיינים חשובים שכספת צריכה להכיל. מומלץ מאוד להימנע מרכישת כספת לפני שרכשתם ידע מינימלי בסיסי כיוון שכספת היא אינה מוצר זול אם היא איכותית וטובה, לכן המאמר הבא יכול לעזור לכם להתחיל לחשוב בכיוון הנכון.

סוגים שונים של כספות

כספות משרדיות יש בשפע, ישנם גדלים שונים, כספות בעלות מסה גדולה ומסה קטנה וכספות לסוגים מסוימים של תכולות כגון כספות לכלי נשק, מסמכים או מדיה מגנטית שיכולה לכלול כוננים ניידים ומסמכים הנמצאים על גבי דיסקים, מחשבים ניידים, טאבלטים וכולי. כאשר תלכו לבחור כספת משרדית, רצוי שתחשבו על הגודל המתאים של הכספת. בדקו את גודל התכולה אותה אתם רוצים למגן וקחו בחשבון לכמה מקום אתם זקוקים והאם אתם זקוקים למקום נוסף לתכולה שעלולה להתווסף בעתיד. לאחר שהבנתם את הגודל לו אתם זקוקים, הבינו איזו כספת תתאים עבור התכולות השונות. אם אתם מעוניינים להגן על מסמכים, כספת חסינת אש תתאים ואם על תכולה שונה אז אולי כספת מסוג אחר תתאים יותר. כמובן שכספות בסופו של דבר אמורות להגן מפני פריצות שונות אך אין זה מספיק. כספת צריכה לבצע עבודת הגנה טובה גם כנגד נזקים שעלולים לקרות. יכול להיות ששרפה תפרוץ במקום או צינור יתפוצץ ויגרום להצפה. אם כבר רוכשים כספת, מומלץ מאוד שתוכל להגן על התכולה הפנימית מפני כמה שיותר גורמים. דבר נוסף שחשוב לקחת בחשבון הוא המקום בו תרצו להעמיד את הכספת במידה והיא כבדה ואינה ניידת. ישנן כספות שניתן לעגן לקיר כך הגישה אליהן היא פשוטה ביותר או כאלה שניתן לעגן לרצפה. מטרת העיגון היא למנוע את עקירתה של הכספת וגנבתה אל מקום אחר ושם לבצע את הפריצה ללא לחץ או חשש.

איכות ששווה זמן

כאשר תרכשו כספת איכותית תוכלו להבטיח לעצמכם את תפקוד הכספת לאורך זמן. ככל שהכספת תהיה איכותית יותר כך היא תעשה עבודת מיגון ברמה גבוהה יותר ולא תצטרך תחזוקה לאורך זמן רב. כספות טובות משרתות אנשים רבים בצורה נאמנה לאורך שנים רבות ומעניקות שקט נפשי כאשר עוזבים את המשרד בסוף היום. העניקו לעצמכם כספת איכותית ותוכלו לחזור הביתה וללכת לישון בידיעה שהרכוש שלכם מוגן בצורה הטובה ביותר.