פניה מהירה - השאירו פרטים ונחזור אליכם בנושא זה בהקדם!

ביתית

בדרך כלל אנשים שרוכשים כספת ביתית מעוניינים לאבטח ולהגן על תכולה היקרה ללבם. ישנם המון סוגים שונים של תכולות שאנשים מעוניים למגן ולכן ישנם גם סוגים שונים של כספות שנועדו להגן על מגוון של תכולות. יכול להיות שלעתים אתם מחזיקים בבית סכומים של כסף כי לא הספקתם ללכת לבנק בתום יום העבודה או אולי אינכם מעוניינים להפקיד את הכסף בבנק ומעדיפים להחזיק אותו בעצמכם.

מי באמת צריך כספת

ישנם המון אנשים שיש ברשותם תכשיטים יקרי ערך שקיבלו בירושה ומעוניינים שלא תהיה ולו האופציה הקטנה ביותר שהם יגנבו על ידי פושעים. ישנן כספות שנועדו להגן על מסמכים חשובים כמו מסמכים מסווגים, צוואות, דרכונים או כל מסמך אחר בעל חשיבות הזקוק להגנה טובה. בשנים האחרונות רכישת כספת ביתית נהייתה מאוד פופולרית ואנשים מעוניינים יותר להגן על רכושם. פריצות הן לא דבר שעומד להסתיים בקרוב ולצערנו הרב תמיד יהיה אנשים שינסו לשים את ידם על רכוש יקר שאינו שייך להם. אבל אל דאגה, כספת ביתית פרטית יכולה לעשות עבודת הגנה מעולה ולהגן על התכולה החשובה שלכם בצורה נהדרת.

איך בוחרים את הסוג הנכון

אם החלטת לרכוש כספת ביתית, מומלץ מאוד שתבינו כמה דברים בסיסיים שאולי יעזרו לכם לעשות את הבחירה הנכונה והטובה ביותר עבורכם. קיימים המון סוגים של כספות ביתיות ודבר ראשון שצריך להבין הוא איזו כספת מתאימה אל התכולה הספציפית שלכם. אם אתם מעוניינים להגן על מסמכים כלשהם, כספת בעלת מנגנון הגנה איכותי ללא ספק יקשה על ניסיונות פריצה. אך מה לגבי מיגון התכולה כנגד נזקים כמו שרפות או הצפות. ישנן כספות המיוצרות באופן מיוחד כך שיהיו חסינות מפני אש עבור חומרים שונים. ישנן כספות ביתיות המיועדות עבור מיגון כלי נשק וכספות המגנות מפני רטיבות. על מנת לעשות את הבחירה הנכונה ולהבטיח רכישת כספת איכותית בוודאות, כספת שבתקן תהיה הרכישה הנכונה ביותר. כספות בתקן הן כספות שעברו סדרות של בדיקות ומבחנים שקבעו עד כמה הן עמידות בפני סוגים שונים של פריצות ונזקים העלולים לקרות לתכולות השונות. תקן של כספת בעצם מציין עד כמה היא עמידה ולכן היכולות שלה הן לא בגדר הפתעה או מבוססות על ניסוי וטעייה. כספות שאינן בתקן, לא תמיד יצליחו לעשות את עבודת ההגנה ובהחלט לא יכולות להבטיח לכם רמת מיגון ספציפית. טיפ שחשוב לזכור, ככל שכספת איכותית יותר, כך תגן על התכולות השונות בצורה טובה יותר.

היכן רוכשים כספת איכותית

כאשר קיבלתם את ההחלטה ואתם מעוניינים לרכוש כספת חדשה, כדאי מאוד שתפנו רק אל חברה המתמחה בענף הכספות. ישנם מקומות שמוכרים כספות כחלק ממוצרים וציוד נוסף ואינם מתמחים בכספות. כספת איכותית תמצאו בחברת ר.א.ם כספות, החברה הוותיקה והמקצועית ביותר בארץ שתעניק לכם שרות ייעוץ והכוונה מהטובים ביותר. ר.א.ם כספות מציעה מגוון רחב מאוד של כספות איכותיות בתקן מכל הסוגים השונים עבור כל תכולה.