פניה מהירה - השאירו פרטים ונחזור אליכם בנושא זה בהקדם!

כספת ביתית

כאשר מדברים על כספות ביתיות חשוב מאוד להבין שישנם המון סוגים שונים המתאימים עבור צרכים שונים ותכולות שונות. כאשר רוצים לבחור כספת ביתית צריך לקחת בחשבון את סוג התכולה ואיזו רמת מיגון היא המתאימה לה באופן הטוב ביותר. בשנים האחרונות, רכישת כספות ביתיות הפכה לעניין מאוד טרנדי בקרב אנשים רבים.

לא רק לתכשיטים, שימושי הכספת

חברות הביטוח התחילו להעניק דרוגים שונים לכל מיני סוגים של תכולות כמו תכשיטים וחפצים נוספים בעלי ערך רב שלפתע זקוקים למיגונה של כספת על מנת שיופעל הביטוח במקרה של גנבה. ישנם כל מיני אלמנטים נוספים למעט סוגה של התכולה שצריך לקחת בחשבון. על מנת לעשות את הבחירה הנכונה שתעניק מאה אחוז של הגנה בפני כל דבר שעלול לקרות לתכולת הכספת בין אם זו פריצה או נזק שעלול להיגרם לה חשוב להבין אותם. בשורות הבאות אספר על האלמנטים והמאפיינים השונים שמומלץ מאוד לקחת בחשבון טרם רכישת כספת ביתית. נדבר על גם על סוגי המנגנונים השונים הנועלים ופותחים את הכספות השונות.

מאפייני הכספת הביתית

כאשר הבנו שישנם המון סוגים שונים של כספות ביתיות, נצטרך להבין מהם המאפיינים להם אנחנו נזדקק כאשר נצא לרכוש כספת ביתית. דבר ראשון הוא גודל הכספת. מאוד חשוב להתחשב במאפיין הזה על מנת שלא תמצאו את עצמכם לאחר רכישת הכספת הביתית עם תכולה שאין לה מקום בתוך הכספת. שנית נדבר על משקל הכספת. כאשר מדובר בכספת כבדה, היתרון הגדול שלה הוא הקושי הגדול בעקירתה וגנבתה מן המקום. חשוב מאוד לציין שגודל וכובד הכספת אינו מצביע בהכרח על יכולות המיגון שלה ולכן בדיוק בשביל זה ישנן כספות ביתיות בתקן. כספות בתקן הן כספות שעברו סדרות של מבחנים ובדיקות אשר קבעו את יכולות העמידות שלה בפני פריצות או מזיקים שונים. לצורך העניין פורצים ינסו לעתים לפרוץ כספת בעזרת כלים שונים כמו מקדחה או מבער וישנן כספות בתקן שיכולות לעמוד בפני ניסיונות פריצה מהסוג הספציפי הזה. כספות בתקן גם מתאימות להגנת תכולות שונות בפני אש והתקן שלהם יציין שאכן הן כסיפות חסינות אש. כיוון שתכולות שונות נשרפות בטמפרטורות שונות, ישנן כספות חסינות אש המיוצרות במיוחד עבור תכולות ספציפיות כמו מסמכים מסווגים או סוגים של מדיה מגנטית כמו כוננים ניידים, דיסקים ועוד. כאשר מדובר בסוגי מנגנונים שונים חשוב לדעת שיש מגוון לא קטן שיכול להתאים לנוחות כל אחד ואחת. ישנן כספות הננעלות באמצעות מנגנונים ביומטריים כלומר על ידי טביעת אצבע, מנגנונים אלקטרוניים הננעלים על ידי הקשת קוד סודי וכמובן מנגנון הננעל באמצעות מפתח שיניים. עליכם להבין מהו המנגנון האיכותי והנוח ביותר עבורכם.

רכישה נכונה

על מנת להבטיח רכישה נכונה ואיכותית של כספת, תוכלו לפנות לחברה מקצועית המתמחה בענף הכספות. ייעוץ עם בעלי מקצוע יכול להבטיח את בחירת הכספת הנכונה והאיכותית ביותר שתספק כספת שתגן באופן יוצא מן הכלל על תכולתכם היקרה.