פניה מהירה - השאירו פרטים ונחזור אליכם בנושא זה בהקדם!

כספות כבדות

כספות מגיעות בכל מיני סוגים שונים וטרם רכישת כספת חדשה, מאוד חשוב ומומלץ לוודא את מאפייני הכספת. כספות מטרתן להגן על רכוש יקר ערך מפני ניסיונות גנבה ואף מפני סוגים שונים של נזקים לא צפויים שעלולים לפגוע בתכולות השונות. הסיבה שישנם סוגים כה רבים של כספות, היא הצורך בהגנה על תכולות שונות מפני מפגעים שונים.

כל כספת צריכה להיות בעלת מאפיינים מתאימים זאת אומרת, כספת צריכה להיבנות ולהיות מיוצרת מחומרים המסוגלים להגן על כל מיני תכולות מפני ניסיונות פריצה כמו על ידי קדיחה, פריצה באמצעות מבערים ובאמצעות עוד סוגים שונים של כלים שפורצים פורעי חוק בדרך כלל מנסים להשתמש בהם. אם כספת לא תתאים במאפייניה השונים אל התכולה עליה היא צריכה להגן, הרכוש הפנימי ימצא בסכנה וכך הכספת לא תגשים את היעוד שלשמה היא נרכשה. בשורות הבאות אפרט על מאפיינים שכדאי וחשוב לקחת בחשבון על מנת לבצע רכישה נכונה ואיכותית של כספת.

מאפיינים שונים לכספות שונות

כמו שכבר ציינתי, כספות מתחלקות לסוגים שונים. בתוך ענף הכספות נוכל למצוא סוגים שונים של כספות כבדות המשמשות פעמים רבות ארגונים גדולים ומוסדיים המחזיקים בכמות גדולה של מסמכים ומדיה מגנטית על סוגיה השונים שיכולים לכלול כוננים ניידים ומוצרים אלקטרוניים שונים. מסת הכספת בעצם מונעת מהפורצים את היכולת לעקור אותה ממקומה ולגנוב אותה אל יעד אחר בו הם ינסו לפרוץ את הכספת ללא לחץ או חשש. העובדה שכספת היא בעת מסה גדולה אינה מבטיחה את יכולותיה האחרות לכן חשוב לוודא שגם הם מתאימים וכמובן טובים ויעילים. מאפיין נוסף הוא גודל הכספת. עליכם להתחשב בגודל התכולה על מנת שלא תחרוג מעומק הכספת ותפגע במנגנון  הנעילה או בדלת כתוצאה מכך. אם אתם זקוקים גם למקום עתידי, וודאו שהכספת אכן נבחרה כראוי. מאפיינים נוספים המשפיעים על איכות הכספת הם מנגנוני הנעילה שלה. ישנם כל מיני סוגים שונים של מנגנונים לכל כספת וכספת. ישנם מנגנונים ידניים הננעלים באמצעות מפתח, כאלו הננעלים באמצעות קוד סודי או כרטיס מגנטי, מנגנונים הננעלים באמצעות טביעת אצבע ועוד שונים ורבים. עליכם לבחור מנגנון שיהיה יעיל עבורכם לתפעול וכמובן שיהיה חזק ואיכותי. ישנן כספות שבתוכן ישנו יותר ממנגנון נעילה אחד וזאת על מנת להקשות עוד יותר על ניסיונות פריצה שונים ואף כספות שמוטמנות בהן מלכודות המזהות פריצה והן ננעלות מיד. מומלץ לחשוב היכן תרצו למקם את הכספת כך שתהיה לכם גישה נוחה בכל עת. אם זו כספת כבדה שתעוגן למקום, וודאו שהמיקום הוא אכן אסטרטגי.

רכישת כספת איכותית

על מנת לרכוש כספת איכותית בעלת המנגנון הנכון והמאפיינים המתאימים ביותר אל הצרכים שלכם, מומלץ לפנות אל בעל מקצוע. אנשי מקצוע המתמחים בענף הכספות הם היחידים שיבחנו את הקריטריונים השונים להם תזדקקו בין אם זו כספת ביתית או כספת משרדית. זכרו שככל שכספת היא איכותית יותר, כך היא תבצע עבודת הגנה ברמה גבוהה יותר.