פניה מהירה - השאירו פרטים ונחזור אליכם בנושא זה בהקדם!

כספות משרדיות

ישנם כל מיני סוגים של רכוש שאנשים מחזיקים בבעלותם בין אם בביתם הפרטי, במשרד או במתחם העסקים השונים. לעתים המוצרים והאובייקטים השונים הם בעלי ערך רב ויקר ולכן צריך ואף מומלץ מאוד למגן אותם כך שיהיו בטוחים בכל עת, גם כאשר אנחנו לא נמצאים פיזית במקום על מנת לראות שאף אחד לא מנסה להתקרב ולשים את ידיו על התכולה. חוץ מזה, לשמור בעצמנו על תכולה בכל עת היא תחושה לא נעימה ואף מעיקה.

לכן, רכישת כספת מסוימת בעלת יכולות מיגון טובות, יכולה לעשות עבודת הגנה מצוינת ולהעניק לנו שקט נפשי. ישנן כל מיני סוגים שונים של כספות בענף המעניקות רמת הגנה שונה ובעלות מאפיינים שונים. כאשר רוצים לבחור כספת, חשוב מאוד להבין מה יהיו המאפיינים הנכונים של הכספת שבאמת יצליחו להעניק מקסימום של הגנה מפני ניסיונות פריצה שונים וכמובן מפני נזקים שיכולים לפגוע, להזיק ואף להשמיד את התכולה הממוגנת. בשורות הבאות אפרט על סוגי כספות שונות ואילו מהמאפיינים השונים צריך לקחת בחשבון ולבחון אותם בכובד ראש.

סוגים ומאפיינים של כספות

אז כספות כמו שציינתי כבר מגיעות בכל מיני סוגים ומאפיינים שונים והסוג הראשון שאפרט עליו הן כספות משרדיות. כספות כאלו בדרך כלל מתאימות לעסקים שונים ומשרדים המחזיקים בקבוצה גדולה של מסמכים חשובים הקשורים לעסק או ללקוחות השונים ומסמכים אלו הם בעלי חשיבות רבה ומוכרחים להיות מוגנים. במקרה של ניירת, כספת חסינת אש שקיבלה תקן, יכולה להיות פתרון נהדר. כספות חסינות אש הן בעלות רמות מיגון שונות ויכולות להגן על ניירת כאשר פורצת שרפה לזמן מסוים כך שיהיה ניתן להציל את התכולה החשובה. ישנן כספות שמגנות על מסמכים מפני לחות ועוד נזקים שונים, רק צריך להתאים את יכולות המיגון אל התכולה. סוג שני של כספות הן כספות ביתיות. כספות לשימוש פרטי הן בדרך כלל לא גדולות מאוד וניתן לעגן אותן לקיר, לרצפה ואף להסתיר אותן במקומות שונים. כספות אלו יכולות להיות גם כן חסינות אש ובעלות מנגנונים משוכללים העומדים בפני סוגים שונים של פריצות. סוג נוסף שקיים בענף הכספות הן הכספות הכבדות שבדרך כלל משתמשים בהם בארגונים ועסקים גדולים המחזיקים בכמות רבה של תכולה כגון נשק או תרופות שבשום פנים אופן אסור שתגיע אל הידיים הלא נכונות כי סיטואציה כזו יכולה לגרום לאסון. בנוסף, נוכל למצוא בענף כספות ניידות, כספות משומשות, כספות למדיה מגנטית ועוד.

כיצד בוחרים

ובכן, כיוון שיש מגוון באמת ענק של כספות שונות, לאחר רכישת מידע בסיסי ורלוונטי, את רכישת הכספת מומלץ לבצע מאנשי מקצוע או מחברה וותיקה המתמחה בתחום הכספות. איש מקצוע יכוון אתכם לרכישת הכספת המתאימה ביותר בהתחשב בגורמים ובמאפיינים השונים של התכולה כך שהיא תקבל את המקסימום של ההגנה הדרושה עבורה.