פניה מהירה - השאירו פרטים ונחזור אליכם בנושא זה בהקדם!

תיקון כספות

קודם כל, חשוב לדעת שישנן לא מעט כספות שעומדות בדרישות השונות של חברות הביטוח וכספות שאינן עומדות בדרישותיהן לחלוטין. הסיבה שישנן תכולות המחייבות כספות העומדות בדרישות כאלו היא לא לגרום לכם קושי ברכישת פוליסת ביטוח אלא למנוע מאנשים פרטיים וחברות לרכוש פתרונות אבטחה ומיגון שאינם יעילים או איכותיים. כספת טובה שתעמוד בדרישות של חברות הביטוח צריכה להיות מתאימה ואיכותית על מנת שתוכל להעניק את ההגנה הוודאית והטובה ביותר לרכוש.

לכל תכולה יכולות להיות דרישות אחרות לכן טרם רכישת פוליסת הביטוח, יהיה מומלץ ואף רצוי מאוד להתייעץ עם סוכני הביטוח על מנת שלא תעשו את הרכישה הלא נכונה, דבר שיכול להסתכם בהוצאה כספית גבוהה ומיותרת. כספות זולות עלולות להיות מפתות בגלל מחירן הנמוך אך אין שום סיכוי שחברת הביטוח תסכים לבטח את תכולתכם לכן, אל תתפשרו ברכישת כספת ורכשו אחת שתשרת ותסייע לכם במשך שנים רבות.

אילו דרישות קיימות

חברות מקצועיות בענף הכספות מעניקות שירותים רבים הכוללים תיקון כספות, פריצת כספות ותחזוקת כספות אך אם תרכשו כספת איכותית ותטפלו בה כראוי, כנראה לא תצטרכו להזמין שרותים אלו. הנה חלק מהדרישות של חברות הביטוח המוודאות שהכספת היא איכותית:

  • משקל - משקל הכספת חייב להיות תואם למשקל הרכוש הנמצא בתוך הכספת. בדרך כלל משקל מומלץ על ידי חברות הביטוח הוא 50 ק"ג מינימום וגם עובי מסוים שבדפנות צריך להיות מינימום 5 מ"מ ובדלת הראשית של הכספת העובי הדרוש הוא לפחות 10 מ"מ.
  • עיגון - בדרך כלל חברות הביטוח דורשות את עיגונה של הכספת למקומות שונים. כספת יכולה להיות מעוגנת לרצפה, לקיר או מוסתרת בקיר. עיגון הכספת מקשה על פריצתה וגנבתה.
  • תקן - כנראה שכספות שיבוטחו דרך חברות הביטוח תהיינה כספות שקיבלו תקן בלבד. ישנן כספות בעלות יכולות מיגון ספציפיות המותאמות לסוגים שונים של תכולות. כספות בתקן עוברות סדרות של מבחנים והיחידות המבטיחות רמת מיגון וודאית. ישנן תכולות שחברת הביטוח תדרושנה מהכספת להיות בעלת עמידות בפני אש, עמידות בפני ניסיונות פריצה על ידי קידוח ועוד.
  • מנגנון הנעילה - מנגנוני הנעילה צריכים להיות יעילים ומשוכללים ולעתים אף עם מלכודות הטמונות בתוכן. מנגנון הנעילה אמור להקשות כמה שיותר על ניסיונות פריצה שונים.

חשבו היטב לפני רכישת כספת חדשה

בסופו של דבר, רכישת כספת אמורה להגן על תכולות בעלות חשיבות רבה וכתוצאה מכך להעניק לכל אדם פרטי או בעל עסק שקט נפשי ובטחון. אסור להתפשר ברכישת כספת האמורה להגן על תכולות בעלות ערך רגשי וכלכלי רב. לפורצים יש שיטות והם מיומנים ביותר בסוגי פריצות שונים לכן, את בחירת הכספת כדאי לעשות לאחר התייעצות עם בעל מקצוע ולאחר שבחן את המאפיינים השונים להן התכולה שלכם זקוקה. בנוסף, יש לבצע בדיקה יסודית של הדרישות של חברות הביטוח. עם כספת איכותית, התכולה שלכם תהיה לא רק בטוחה אלא גם מבוטחת.