פניה מהירה - השאירו פרטים ונחזור אליכם בנושא זה בהקדם!

כספות ביתיות

הרבה מאוד אנשים התחילו בשנים האחרונות להחזיק בביתם כספות פרטיות לשימושים שונים. אם אתם מרימים גבה וחושבים שרכישת כספת ביתית היא צעד מוגזם, הרשו לי לספר לכם שאין זה כך. פריצות לצערנו ממשיכות להתרחש על בסיס יומיומי ואם יש ברשותכם רכוש או תכולה היקרה ללבכם, מומלץ שתגנו עליה רק בשביל למנוע את הסיכוי הקטן שאולי מישהו ינסה להניח את ידיו עליה. לכולנו יש בבית רכוש בעל חשיבות רבה.

אמנם, לא תמיד הוא בעל ערך כלכלי רב אך הערך הרגשי שלו יקר לא פחות. ישנם אנשים שאוהבים לאסוף חפצים ואובייקטים שונים, חלק מהם יקרים מאוד כמו בולים או מטבעות נדירים ואחרים אוהבים לאסוף חפצים יקרים פחות כמו מחקים, פעמונים מארצות שונות או כל חפץ אחר המעניין אותם. כספת ביתית ניתן לרכוש בהזמנה אישית כך שתתאים היטב אל האוסף שלכם. ישנם כמה מאפיינים אותם צריך לקחת בחשבון טרם רכישת כספת ביתית עבור אוספים שונים ועל כך ארחיב בשורות הבאות של המאמר.

מאפייני כספות ביתיות

כספות ביתיות מיוצרות במגוון רחב של סוגים. חשוב לדעת שכיום ישנן המון כספות המיובאות ממקומות שונים בעולם כמו מהמזרח. הן אמנם זולות אך הן אינן מבטיחות בשום אופן יכולות מיגון איכותיות וודאיות. שימו לב למאפיינים הבאים וקחו אותם בחשבון טרם רכישת כספת ביתית:

  • גודל - גודל הכספת הביתית הוא אחד המאפיינים העיקריים בבחירת כספת. נסו להעריך את כמות האוסף שלכם ובוודאי קחו בחשבון מקום נוסף אם אתם ממשיכים בתהליך אספת הפריטים שלכם. ישנן כספות גדולות מאוד וכספות ביתיות מאוד קטנות ומצוינות.
  • חומר התכולה - עליכם להבין ממה עשוי האוסף שלכם כלומר, מאיזה חומר. ישנן כספות בעלות תקנים מיוחדים כמו תקן חסינות בפני אש המסוגלות להגן על ניירת לדוגמה לזמן מסוים. באופן הזה אנו נצליח להציל את תכולת הכספת במידה ופרצה שרפה. ישנן כספות המיועדות להגן על מדיה מגנטית, תכשיטים ומוצרים אחרים נוספים. בדקו את התקן המתאים.
  • מנגנון - מאוד חשוב לבחור כספת עם מנגנון נעילה איכותי. לעתים לכספות יש יותר ממנגנון אחד וזאת על מנת להעלות את רמת המיגון. ישנם אנשים שמעדיפים מנגנון הננעל על ידי מפתח ואחרים המעדיפים מנגנון אלקטרוני עם קוד סודי כי הם עלולים לאבד את המפתח.
  • נוחות ומיקום - מיקום הכספת חשוב מאוד לנוחיותכם. לעתים אנשים מסתירים את הכספת אך פורצים בדרך כלל יודעים היכן לחפש. כספת איכותית, אין ממש צורך להסתיר כי היא מעניקה רמת מיגון גבוהה ופריצתה לא תתאפשר.

כיצד בוחרים

אם לאחר שבחנתם את המאפיינים המומלצים לבחירת כספת ביתית, אתם עדין לא בטוחים באיזו כספת כדאי להשקיע, אתם מוזמנים לפנות אל חברת "ר.א.מ" כספות. חברה זו היא אחת מהוותיקות ביותר בענף הכספות ומציעה מגוון רחב מאוד של כספות ביתיות המתאימות לכל תכולה או רכוש. את תתפשרו בבחירת הכספת הביתית ושמרו על רכושכם היקר!