פניה מהירה - השאירו פרטים ונחזור אליכם בנושא זה בהקדם!

כספות למשרד משמשות לבתי עסק לאחסן תכולות שאינן צריכות להיראות בזווית העין, לעובדים, לקוחות ואנשים מסויימים שלא אמורה להיות להם גישה למוצרים אלו ולכן מסתירים מהם את המוצרים. סוג כספות למשרד יכולות להיות גם כספות ביתיות, ולהן דגמים מגוונים, שכל דגם מתאים לצרכים שונים, ולהם סוג נעילה שונה בין כספת לכספת. בין אם זה מנעול עם מפתח או קוד, תלוי בצורך של הרוכש. ניתן לאחסן בכספות למשרד ציוד יקר ערך. שימוש בכספת משרדית ללא ספק יפחית גניבות  "על הדרך" אך לא בהכרח באופן משמעותי. את כספות אלו קשה לפרוץ, ולכן זהו המקום הבטוח ביותר לאחסן דברים יקרים כמו מפתחות לאוטו, כסף, מוצרי עבודה שלא יצאו לאור, מסמכים חשובים, מוצרי חשמל כמו טלפונים וטאבלטים, כסף מזומן שלא הספיקו להפקיד או כרטיסי אשראי, ארנקים  וכדומה. במקרה ובחרתם בכספות למשרד עם מנעול, קחו בחשבון שהמפתח צריך להיות אצל מישהו מוסמך ואמין, או להחביא את המפתח במקום מסתור הידוע לעובדים הצריכים ידיעה זו. לעומת זאת, אם בחרתם כספת עם קוד, שימו לב כי הקוד צריך להיות קשה לפיצוח, קוד טוב ומקורי, ומי שידע את הקוד יהיו רק המוסמכים. 

דברים שצריך לבדוק לפני רכישת כספת

ישנם כמה דברים עיקריים שבלעדיהם רכישת כספות למשרד לא תהיה בצורה הטובה ביותר. יש לשים לב כי סוג הכספת הינו מתאים לצרכי שלכם, גודל הכספת, הצורה, שיטת הנעילה בקוד או מנעול, ומחיר הוגן ועוד כמה פרמטרים שבלעדיהם כספות למשרד לא ישמשו אתכם כראוי. המטרה ברכישת כספות למשרד היא לאפשר לכם שקט נפשי הרבה מעבר לשמירה על חפצי ערך למרות שהמוצרים היקרים לליבכם נמצאים במקום בטוח עדיין המשרד צריך לשמש כנקודת אחסון בדרך ולא כמקום קבע. מומלץ תוך כדי בחירת כספות למשרד להתייעץ עם בעל מקצוע על מנת שהבחירה תהיה נכונה ומתאימה.

היכן רוכשים כספות למשרד?

חשוב להסביר כי המושג כספת כבר הפך מזמן להיות כינוי נרדף עבור אותה קופסת פח עם מנעול מכאני או דיגיטלי. אך אם אנחנו צריכים כספות למשרד הרי שאנו מתכוונים למוצר שבאמת יגו עלינו מםפני גנבים. ניתן לרכוש כספות מקצועיות אך ורק במקום שמוכר רק כספות, יש משווקי כספות ויש מפעלים שמייצרים כספות. קניית כספות אצל מומחים כספות לא רק תהיה מקצועית יותר, אלא גם תהפוך את הקנייה שלכם לבטוחה יותר, לאיכותית יותר ומקצועית יותר. כספות למשרד הן הכספות הבטוחות ביותר, ואנו ממליצים בחום, שאם אתם רוצים שהחפצים היקרים שלכם ישמרו, רכשו את הכספת במקום המיועד אך ורק לכספות. מי שמבין בענף הכספות בחנות מוכרת רק כספות, ייעצו לכם מהי הכספת הטובה ביותר עבורכם, מה הגודל המתאים לפי הצרכים שלכם, אם ברשותכם לאחסן דברים קטנים אין צורך לקנות כספת גדולה בגודלה ולהיפך. הכל תלוי בצרכים שלכם, שתפו את בעל המקצוע בצרכים שלכם ותקבלו את המענה הטוב ביותר עבורכם.