פניה מהירה - השאירו פרטים ונחזור אליכם בנושא זה בהקדם!

כל מה שרציתם לדעת על כספות משרד הביטחון והרבה מעבר לזה

לא אחת אתם מתבקשים על ידי משרד הביטחון להתקין כספת הסיבות לכך יכולות להיות מגוונות. חשוב לדעת כי כספות מפרט משרד הביטחון חייבות להיות בתקן או בסטנדרטים אותם מכתיב משרד הביטחון. ייצור כספות לפי מפרט משרד הביטחון חייב להיות בהתאמה מושלמת לתקן מפורט מכיוון שהמטרה העיקרית של כספות אלו הוא לאחסן חומרים מסווגים ורגישים. אנחנו בחברת ר. א. מ כספות בע"מ ספקים מורשים של משרד הביטחון מספר ספק משרד הביטחון 0083175189 | ת"י 2015:ISO 9001 וכספקים מורשים ומפעל יצרני של כספות מסוגים שונים ובפרט כספות לפי מפרט משרד הביטחון. מעבר לעובדה שיש לנו אישור לייצור כספות אלו אנו גם תמיד עם היד על הדופק ומוודאים להתאים את פס הייצור שלנו בהתאם לדרישות ולעדכוני התקן של משרד הביטחון, ולכן כאשר אתם תצטרכו כספות מפרט משרד הביטחון תהיו בטוחים כי אנחנו נספק בדיוק ובהתאמה מושלמת לדרישות משרד הביטחון.

מה הייעוד והצורך של כספות לפי מפרט משרד הביטחון?

כאמור אם יש לכם עיסוק המספק שירותים למשרד הביטחון או שלוחותיו אתם חייבים לעמוד בכללי הביטחון המוכתבים על ידי המשרד כגון מפרט מערכת המיגון של המשרד / מפעל, פרטי המנעולים, האזעקה וכדומה. אחד מכללי ביטחון אלו נוגע אל כספות. אנחנו בחברת ר.א.מ כספות בע"מ מתמחים בייצור כספות לפי מפרט משרד הביטחון. כספות מפרט משרד הביטחון מטרתם לשמור על ניירת מסווגת, מדיה מגנטים או כל דבר אחר שיש לו חשיבות ביטחונית וצריך להגן עליה. דרגת החשיבות של החומרים המיועדים לשימור תקבע את רמת היגון של הכספת כאש עד לפני זמן מה הסיווג התחלק בין המפרטים הבאים:

כספת מפרט משרד הביטחון בסיווג שמור

כספות אלו על פי מפרט משרד הביטחון מיועדות לשמור על ניירת וחומרים בעלי סיווג נמוך ביותר ונחשבת לבסיסית ביותר. מפרט הבנייה שלה הוא בהתאם לתקן ומפרט משרד הביטחון. מנגנון הנעילה יהיה משולב של מפתח וקומבינציה מכאנית.

כספת מפרט משרד הביטחון בסיווג סודי

להבדיל מכספת בסיווג שמור, כספת מפרט משרד הביטחון בסיווג סודי מיועדת לשמור על חומרים סודיים ולכן בא הדבר לביטי באופי יצור הכספת, לרוב היא תהיה בעלת גוף העשוי מדפנות כפולות ובחלל שבין הדפנות יוצקים בטון מזויין, כך גם לגבי הדלת. מנגנוני הנעילה בדומה לכספת מפרט מור יהיו מפתח כפול שיניים וקומבינציה מכאנית.

כספת מפרט משרד הביטחון בסיווג סודי ביותר

רמת הסיווג הגבוהה ביותר היא סודי ביותר, לכן על מנת לאפשר הגנה גדולה יותר על החומרים המסווגים אשר ישמרו בתוך הכספת, הוגדרה כספת חזקה יותר עם מפרט של משרד הביטחון שהגדיר מה הדרישה לכספות אלו. גם כאן יש מנגנוני נעילה המשלבים מפתח וקומבינציה.

כספות מפרט משרד הביטחון - הזמנה והתקנה 

רגע לפני שאתם רצים להזמין כספת לפי מפרט משרד הביטחון עליכם לקבל את המפרט המדויק שיגדיר את רמת הסיווג ואת הדרישות של משרד הביטחון הן מבחינת מפרט הכספת והן מבחינת מפרט העיגון שלה. דעו כי לא מספיק להזמין כספת לפי המפרט הנדרש אלא יש גם להנפיק תעודות המאשרות את העמידה בתקן ובדרישות. גם ההתקנה חייבת להתבצע על פי מפרט מדויק ולקבל אישור על ההתקנה המעיד כי היא בוצעה בהתאם לדרישות ולצרכים של משרד הביטחון.