ר.א.מ כספות

יצירת קשר טלפון: 8658885 - 09
דוא"ל: info@ram-safe.co.il
מושב אודים , 42905
www.ram-safe.co.il

תאור החברה

חברת ר.א.מ כספות בע"מ 

נוסדה בשנת 1999 על-ידי רועי בן-דוד, יועץ כספות המתמחה בתכנון מערכות מיגון, פשוטות ומורכבות כאחד. החברה מתמחה במתן פתרונות מקצועיים בתחום הכספות ומערכות המיגון, והיא מעמידה לרשות לקוחותיה ניסיון עשיר וידע מקצועי נרחב.
לרועי בן דוד למעלה מ- 25 שנות ניסיון ומוניטין בתחום הכספות, במהלכן עבד גם בחברה לייצור כספות מהמובילות בענף. במהלך שנות עבודתו היה שותף פעיל בצוות מחקר ופיתוח שייצר את הכספות ומנגנוני הנעילה המתקדמים של החברה. לאורך שנים הוא ריכז את נושא שירות הלקוחות בחברה, לרבות פריצות לכספות שנודעו במורכבותן. כיום, לצד עבודתו בחברת ר.א.מ כספות, רועי משמש גם כעד מומחה למתן חוות דעת משפטית בענייני כספות.

ר.א.מ כספות בע"מ מעניקה ללקוחותיה שירותים מקצועיים ומקיפים בתחום הכספות. שירותי החברה כוללים:

ייעוץ מקצועי ותכנון מערכות מיגון מכל סוג: מכספת אחת ועד למערכות משובצות כספות. שירותי הייעוץ והתכנון הינם אובייקטיביים, ומיועדים לשרת את צרכיו הבלעדיים של הלקוח. הייעוץ כולל ניתוח והגדרת צורכי המיגון של הלקוח, ובניית מענה יעיל בתקציב נתון.

אספקת כספות מחויטות לפי צורכי הלקוח. במקרים רבים החברה מציעה מגוון פתרונות מתוך היצע הכספות הקיים בשוק.

שירותי אחזקה לכספות, הכוללים: פריצת כספות, תיקונים, אספקה והתקנה של חלקי חילוף, אחזקה שוטפת, התקנת מנגנוני נעילה דיגיטליים, מערכות השהייה ועוד.

הרחבת פונקצית הכספות ושדרוגן לרמות מיגון גבוהות, הנדרשות מעת לעת.

ר.א.מ כספות בע"מ הינה הנציגה הבלעדית בישראל של קונצרן כספות הענק Gunebbo, המרכזת תחתיה חברות כספות ידועות, בעלות שם ומוניטין של עשרות ומאות שנים, כגון: ChubbSafes, ROSENGRENS, Fichet-Baush ועוד. כמו כן, ר.א.מ כספות הינה היבואנית של חברת המנעולים האמריקאית LaGard ומייבאת מנעולי כספות מכניים ודיגיטליים של Kaba.

ר.א.מ כספות בע"מ משרתת כיום מגוון רחב של לקוחות בענפי התעשייה השונים: יהלומים ותכשיטים, חברות ממשלתיות, גופים פיננסיים ועוד. זאת בהמשך לניסיון הרב שצבר בעלי החברה בעבודה ישירה מול גופים כמו: בנק ישראל, בנק לאומי, בנק אוצר החייל, רשות הדואר, ברינקס, ביטוח לאומי, התעשייה האווירית על שלוחותיה ומפעלים ביטחוניים שונים.

אנו מזמינים גם אתכם להצטרף לחוג לקוחותינו המרוצים. לפרטים נוספים – צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

תמצית השירותים

ייצור כספות זאת המומחיות שלנו

מיקום

ישראל
מושב אודים , 42905