אבטחה ומיגון לעסק הם אולי הנישות והנושאים היותר קריטיים ומשמעותיים בכל בית עסק , וכיום, גם בבתים ודירות פרטיות. מה שבעבר נראה לנו פרט יקר ולא שימושי מתקדם לעבר שירות שהפך לבסיסי ואפילו חובה בכל מקום שיש בו לפחות פריט אחד בעל ערך.

 

הסקירה הבאה תאפשר לנו להבין את הטכנולוגיה המתקדמת הזאת ואפשריות שכלול האבטחה מבלי לשכור אפילו מאבטח אחד - מצלמות המחליפות אבטחת נשיאותית אמנם עדיין אין, אבל את המאבטח שמול שער הבית הפרטי שלכם יש גם יש!

 

מצלמות אבטחה לבתים פרטיים גדולים

בתים פרטיים גדולים הם בין המקומות היותר חשובים להצבת מצלמות אבטחה ולו רק לשם ההרתעה. יכול השליטה על כל הנעשה בבית בכל רגע נתון, היא מורכבת ביותר גם בבתים קטנים יותר, ועד מה וכמה בבתים שכאלה. מצלמות אבטחה מתקדמות, המפותחות באופן אישי וישיר לבתים פרטיים גדולים יודעים לתת שירות לא רק בכל הקשור לנושא האבטחה והפריצה אלא גם תחום בטיחות הילדים והמעקב אחר הנעשה בחדרי הבית בכל הקשור לילדים קטנים ופעוטות.

נושא התאונות בבית עולה יותר ויותר על הפרק וחשוב מאוד לשים עליו דגש בעיקר בבתים גדולים במיוחד.

 

מצלמות אבטחה מזעריות לדירות מגורים ובניינים משותפים

מצלמות אבטחה קטנות בשילוב מצלמות אבטחה גדולות יוצרות מענה על צורך משולב, אשר מתבטא ביכולת ההרתעתית בתחום הביטחוני וביכולת המעקב והבקרה אחר כל מי שנכנס אל הבניין או לדירה. מצלמות אבטחה יוכלו לאתר גם חשודים אשר מנסים להקיש את קוד הכניסה אל הבניין, כאשר ישנן שלוש טעויות רצופות בהקשת הקוד, המצלמה תחל להתריע ולהזהיר מפני ניסיון פריצה.

 

מצלמות דמה - מדוע יש בהן צורך כיצד הן משרתות עסקים וארגונים גדולים

מצלמות דמה הן מצלות אשר קשות מאוד לזיהוי ואיתור, לא תמיד את המצלמה עצמה, אלא את העובדה, שאינה מצלמה אמיתית. מצלמות הדמה משרתות עסקים קטנים ודירות בעיקר, אשר מעוניינים להרתיע לקוחות/גנבים ולהציג שטח מרושת במצלמות. במקומות אלה ישנן שתי מצלמות אמיתיות לכל היותר. פיזור מצלמות דמה, ישפיע באופן פסיכולוגי על הלקוח/הגנב הפוטנציאלי ויסכלו לא מעט ניסיונות פריצה. גנבים מקצועיים מנסים לפרק בדרך כלל מצלמות אשר גלויות לעין ומוצבות באזורים מרכזיים בבית. עבודת פירוק המצלמה גוזלת זמן יקר מהפורץ ופורצים רבים יעדיפו לוותר על הרעיון.

מצלמות מעקב במעגל סגור - לעדכן או לא לעדכן...?

ישנם כאלה אשר טוענים שעדיף לשמור על אלמנט ההפתעה ואחרים שטוענים אחרת, שיש למנוע מקרים של גניבות עוד לפני שהם התרחשו. מקומות רבים כמו סופר -מרקטים, חנויות, וכיוצא באלה, קורצים לגנבים בלתי מקצועיים בדרך כלל, ובמקרים לא מעטים גם לכאלה שבכלל לא תכננו את הגניבה מלכתחילה. אזהרה מפני מצלמות הקיימות בעסק מונעים באופן מודע גניבות לא מעטות כתוצאה מהפחד מפני הסיכון. כמובן שכל אדם ממוצע ידע כי בית עסק לרוב יחזיק מצלמות בסגנון זה, אבל עצם האזהרה תשפיע באופן אישי ועמוק יותר, ממש כאילו ודובר עליו עצמו.