פניה מהירה - השאירו פרטים ונחזור אליכם בנושא זה בהקדם!

 חדר כספות

חברת ר.א.מ. כספות בע"מ מתמחה בבנייה והקמת חדר כספות ברמת מיגון מהמובילות בעולם. אנו משווקים את הקונצרן הענק "Gunnebo" ואת חברת  "ChubbSafes". אנו בונים חדרי כספות מכול סוג, בכול גודל ובהתאמה אישית. צוות מקצועי שכולל אנשי מקצוע, מהנדסים ומומחים בתחום יתנו לכם את הפתרון המושלם ביותר עבורכם.

 

עד לא מזמן כאשר היינו שומעים את הביטוי "חדר כספת" או "חדר כספות" הקשר הישיר היה אל הבנקים השונים שהם אלו שהיו מספקים את שירותי האחסון לחפצים בעלי ערך. הכוונה לחפצים בעלי ערך היא לא דווקא לתכשיטים, אלו יכולים להיות אף תמונות, ירושות שונות וכדומה.

אנחנו בחברת "ר.א.מ. כספות" הבנו את הצורך והדרישה של חדרי כספות, דרישה שצברה תאוצה כאשר חברות הביטוח החלו לחייב את הלקוחות שלהם בהתקנת כספות בבית או בעסק. אולם עם התפתחות הטכנולוגיה והמעבר לעידן הדיגיטאלי והעובדה שהפכנו להיות חשופים בכול מערומינו, בין אם זה בעקבות הפרופיל בפייסבוק, הטוויטר או המיילים שאנו שולחים. הבנקים עם כול הרצון אינם יכולים לעמוד בקצב ההתקדמות וההתפתחות הטכנולוגית והפתרון המוצע מינגד הוא "כספת ביתית" אך גם כאן יש בעיה לא קטנה, מצד אחד הגדרת כספת נתונה לקרטריונים מסויימים שהרבה לא מבינים את המשמעות שלהם ומעדיפים לרכוש קופסת פח מיובאת בעלת ערך מיגוני ירוד אם בכלל, הכול על מנת לרצות את הביטוח ולא באמת לשמור על התוכן, ומצד שני החשיפה המוגברת לפריצה ולגניבה.

הפתרון הבלתי נמנע שהפך להיות נפוץ יותר ויותר בעת האחרונה היא מתחמי כספות בבעלות פרטית - חדרי כספות.

חדר כספות בבעלות פרטית הינו הפתרון המושלם לשמירה על היקר לכם ללא חשש. מתחמים פרטיים נותנים מענה מושלם מבחינת האבטחה, הסודיות, המיגון, האיכות וההתקדמות הטכנולוגית, דברים שבנקים לא יכולים ואף אט אט נמנעים מלתת.

חדר כספות הוא חדר בעל דפנות משוריינות ודלת משוריינת שבו מותקנות כספות קטנות לשימוש הלקוחות. רמת המיגון של הדלת היא גבוהה מאוד ומטרתה לשמור על הכספות הפנימיות. 

חדר כספות נבנה במטרה להגן על רכוש בעל ערכים גבוהים, כגון מטילי זהב, יהלומים ומשמש ככספות אישיות ללקוחות.

 


 

 היתרונות:

בחירה בחדר כספות לשמירה על הדברים שלכם היא פתרון מושלם ואם בחרתם לשכור חברה פרטית עם חדר כספות הרי שהעלתם את רמת האבטחה בעשרות מונים.

לחדר כספות יש יתרונות רבים על פני כספת ביתית או משרדית. היתרון הבולט ביותר הוא העובדה שרמת המיגון בחדרי כספות פרטיים תמיד תהיה גבוהה יותר מבחינת האבטחה והטכנולוגיה דבר שאנו כמשתמשי קצה לא נוכל ברוב המקרים להרשות לעצמינו.

היתרונות הנוספים הם שיש שמירה מסביב לשעות בכול ימות השנה ובכול שעות היממה, ליווי בשומר ראש או מאבטר בעל הכשרה ייעודית כאשר הוא חמוש, מערכות מתקדמות לזיהוי בעל הכספת שמשמשת כמערך אבטחה נוסף.

 

חזרה למעלה ↑


 השירות:

כאשר אתם בוחרים לשמור על חפציכם בחדר כספות דעו כי הוא כולל בחובו מעבר לאותה מגירת מתכת מערך שלם של אבטחה ושירות. ישנם מספר חברות שנותנות שירותי חדרי כספות ולכול אחת יש את מגוון השירותים שלה, להלן חלק מהשירותים שניתנים על ידי החברות השונות:

  • שמירה מסביב לשעות 365/24/7
  • גישה לא מוגבלת בכול זמן אל הכספת שלכם
  • ביטוח נוסף ללא מיגבלות
  • כספת דיסקרטית ( בבנק מחייבים פתיחת חשבון בנק)
  • שעות פתיחה גמישות עם אפשות ללא הגבלה
  • אבטה צמודה וחמושה
  • תאי התבודדות למקסימום פרטיות 
  • ועוד...

חזרה למעלה ↑


 האיכות:

חברת ר.א.מ. כספות דוגלת בראש ובראשונה באיכות ללא פשרות, אחרי השירות המקצועי שניתן לכם האיכות לא נופלת ממנה. איכות חדרי הכספות באה לידי ביטוי בראשד ובראשונה בחומרי הגלם מהם אנו מייצרים את הלוחות של החדר, רמת הגימור היא ללא דופי החל בחיתוך וכלה בליטוש ובצביעה.

חזרה למעלה ↑


 

מה, מי ולמי מומלץ?

כאמור יש לא מעט חברות שמתקינות ומייצרות חדרי כספות אולם כאשר אתם עומדים לפני בחירה חשוב שתבדקו את 3 הנושאים הבאים:

מה? - חשוב לבדוק מה אתם מקבלים בדיוק, האם יש תקן, מה הם חומרי הגלם, איזו אחריות תקבלו ומה היא כוללת.

מי? - מי עומד מאחורי חדר הכספות, מישהו מוכר, חברה בת יום או חברה עם ותק וניסיון שיבטיחו לכם את המקסימום במינימום יחסי.

למי? - אם אתם עומדים לפתוח עסק של אחסון ושמירה על חפצים או אם כבר יש לכם עסק כזה ואתם רוצים להרחיב אותו לרמה חדשה שתכלול חדרי כספות אז אנחנו כאן בשבילכם.

 

חזרה למעלה ↑

 

 

לצפייה בגלריית תמונות לדוגמה ליחצו כאן