ר.א.מ כספות

יצירת קשר טלפון: 8658885 - 09
דוא"ל: info@ram-safe.co.il
מושב אודים , 42905
www.ram-safe.co.il

תאור החברה

פרופיל חברת ר.א.מ כספות בע"מ

 

נוסדה בשנת 1999 על-ידי רועי בן-דוד, יועץ כספות המתמחה בתכנון מערכות מיגון, פשוטות ומורכבות כאחד. החברה מתמחה במתן פתרונות מקצועיים בתחום הכספות, חדרי כספות ומערכות המיגון, והיא מעמידה לרשות לקוחותיה ניסיון עשיר וידע מקצועי נרחב.

לרועי בן דוד למעלה מ- 25 שנות ניסיון ומוניטין בתחום הכספות, במהלכן עבד גם בחברה לייצור כספות מהמובילות בענף. במהלך שנות עבודתו היה שותף פעיל בצוות מחקר ופיתוח שייצר את הכספות ומנגנוני הנעילה המתקדמים של החברה. לאורך שנים הוא ריכז את נושא שירות הלקוחות בחברה, לרבות פריצות לכספות שנודעו במורכבותן. כיום, לצד עבודתו בחברת ר.א.מ כספות, רועי משמש גם כעד מומחה למתן חוות דעת משפטית בענייני כספות.

ר.א.מ כספות בע"מ מעניקה ללקוחותיה שירותים מקצועיים ומקיפים בתחום הכספות, וחדרי כספות הכוללים תכנון והקמה.

שירותי החברה כוללים:

ייעוץ מקצועי ותכנון מערכות מיגון מכל סוג: מכספת אחת ועד למערכות משובצות כספות, חדרי כספות. שירותי הייעוץ והתכנון הינם אובייקטיביים, ומיועדים לשרת את צרכיו הבלעדיים של הלקוח. הייעוץ כולל ניתוח והגדרת צורכי המיגון של הלקוח, ובניית מענה יעיל בתקציב נתון.

תכנון, ייצור ואספקת כספות מחויטות המתוכננות בהתאם לצורכי הלקוח. בנוסף החברה מציעה פתרונות מתוך היצע הכספות הקיים בשוק. כמו כן אנחנו מתמחים בתכנון וייצור פתרונות מיגון ירי, בלדרות ואבטחת כספים מאובטחת. בסטנדרטים בינלאומיים מהגבוהים שיש.

שירותי אחזקה, תקון ופריצה לכספות, הכוללים:

פריצת כספות, תיקון והשמשה מחדש של כספות, אספקה והתקנה של חלקי חילוף, אחזקה שוטפת, התקנת מנגנוני נעילה דיגיטליים, מערכות השהייה, הרחבת פונקצית הכספות ושדרוגן לרמות מיגון גבוהות, הנדרשות מעת לעת, מתן מענה ותחזוקה שוטפת לחדרי כספות, חדרי אוצר וחדרי נשקים.

 

ר.א.מ כספות בע"מ הינה הנציגה הבלעדית בישראל של קונצרן כספות הענק Gunebbo, המרכזת תחתיה חברות כספות ידועות, בעלות שם ומוניטין של עשרות ומאות שנים, כגון: ChubbSafes, ROSENGRENS, Fichet-Baush ועוד. כמו כן, ר.א.מ כספות הינה היבואנית הרשמית של חברת המנעולים האמריקאית LaGard ומייבאת מנעולי כספות מכניים ודיגיטליים של Kaba.

ר.א.מ כספות בע"מ משרתת כיום מגוון רחב של לקוחות בענפי התעשייה השונים: יהלומים ותכשיטים, חברות ממשלתיות, גופים פיננסיים ועוד. זאת בהמשך לניסיון הרב שצברה החברה בעבודה ישירה מול גופים באר ובעולם כמו: כלל הבנקים בישראל, רשות הדואר, חברות בלדרות, מוסדות ממשלה, ומפעלים ביטחוניים שונים.

 

אנו מזמינים גם אתכם להצטרף לחוג לקוחותינו המרוצים. לפרטים נוספים – צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד

תמצית השירותים

ייצור כספות זאת המומחיות שלנו

מיקום

ישראל
מושב אודים , 42905