כספת חזקה! זה ר.א.מ כספות, יצרנית הכספות מספר 1 בארץ - תוצרת כחול לבן

רצינות, אמינות, מקצועיות - בשבילנו אלו לא סתם מילים, אלא דרך חיים!

________________________________

מבצע כספות חסר תקדים | כספות משומשות 300 ק"ג עד 3 טון‏

אנחנו מנקים מדפים ואתם מרוויחים

לפרטי המבצע לחצו ◄ כאן ►

________________________________

מספר ספק משרד הביטחון 0083175189

ת"י 2015:ISO 9001

 

________________________________

מחפשים כספת?

ראם כספות מתמחים בייצור, שיווק, מכירה והתקנה של כספות בכל גודל וסוג.

התקשרו אלינו ונשמח לעזור בבחירת כספת מתאימה לצרכים שלכם.

כספות ביתיות משרדיות

כספת לבית או כספת למשרד במגוון גדלים עם נעילת מפתח או נעילה דיגיטאלית

פרטים נוספים

כספות כבדות מקצועיות

כספת כבדה לא בהכרח היא משוריינת וחשוב לבחור כספת לפי היעוד שלה

פרטים נוספים

כספות בתקן

כספת בתקן היא כספת שעברה בדיקות מחמירות בתנאים קשים 

פרטים נוספים

כספות למדיה מגנטית

כספת למדיה מגנטית משמשת לשמירה מפני שריפה, חום, אש, לחות וחשמל סטטי

פרטים נוספים

כספות מפרט משרד הביטחון

כספת לפי מפרט משרד הביטחון היא מיוצרת על פי דרישה וייעוד.

פרטים נוספים

דלתות כבדות

דלת משוריינת מגנה על חדרי נשק וחדר אוצר לתכשיטים

פרטים נוספים

כספות לאחסון נשק וסמים

ארון נשק או סמים הוא ארון פח לפי מפרט משטרת ישראל 

פרטים נוספים

כספות חסינות אש

כספת חסינת אש בתקן מגינה על מסמכים וניירת מפני חום ואש

פרטים נוספים

המנעול שלכם חורק? המפתח נתקע בחור המנעול  ואתם מוצאים את עצמכם נתקעים מול הדלת במשך שעות רבות ללא מוצא עד שהאדון הנכס מועיל בטובו להשתחרר מחריץ המנעול? חשוב מאוד לדעת מה ניתן לעשות לפני הקריאה למנעולן ולפני "קריעת המחירים ", ישנן כמה עובדות שחשוב מאוד שתדעו לפני תשלום של כמה מאות שקלים לאיש מקצוע שבמקרים רבים לא יהסס מביצוע החלפה המנעול והצילינדר, שירותים אשר עולים לפחות כמה מאות מכובדות של שקלים.

אז מה עושים כדי להתרחק מזה, ואם כבר הגענו לצב בו אנחנו חייבים להחליף את המנעול ו/או את הצילינדר כיצד נחסוך בעלויות האסטרונומיות של שירותי המנעולנות?

 

בדיקת מחיר מנעולים לחוד ובדיקת שירותי החלפת מנעולים לחוד

לפני שנזמין את איש המקצוע נבדוק את המגוון הקיים של המנעולים והצילינדרים הקיימים בשוק בהתאמה לסוג הדלת הנמצאת ברשותנו, התאמה זו היא פשוטה לחלוטין ומתאפשרת על ידי הקלדת המילה מנעול או צילינדר וסוג הדלת, למשל צילינדר לפלדלת או מנעול לדלת פנדור. תוכלו לקבל מושג בנוגע למחירים הקיימים ולהגיע מוכנים גם אל הצעת המחיר, תוכלו לשאול בטלפון מהו המחיר של החלפת המנעול ולאחר בדיקת המחירים לשאת ולתת בנוגע לתמחור. בשונה מתחומים בנושאי שירות פרטיים קל מאוד ליפול על מקרים של הפקעת מחירים, תחום המנעולנות הוא תחום בו ניתן להימנע לאחר שיצאו חוקים ומחירים בנוגע לתמחור השירותים ותמחור המוצרים השונים.

 

שימו לב – האם אתם באמת צריכים להחליף את המנעול שלכם?

במקרים מסוימים מנעול תקוע או מפתח תקוע לא תמיד ידרוש החלפה. אבל מרבית המנעולנים ימליצו לכם על החלפת המנעול בנוסף למחיר הקריאה תשלמו גם על שירות החלפת המנעול ושבירת המנעול הישן. לעיתים הצילינדר דורש שימון קל כדי ליצור תנועה חלקה יותר של סיבוב המפתח. חשוב מאוד לשמן את חור המנעול מפעם לפעם עם שמן מטבח רגיל גדי למנוע החלדה, בלאי מהיר ומצבים הדורשים מלחמה עיקשת ביניכם לבין המנעול בעת הכנסת/הוצאת המפתח וניסיונות פתיחת הדלת.

 

בחירת מנעולים אצל מנעולן או בטמבוריה ? ההבדלים באיכויות והמחירים

בחירת מנעול בטמבוריה תהיה זולה הרבה יותר ברוב המכריע של המקרים, במקרים לא מעטים, תוזיל קניית מנעול או צילינדר לדלת את שירות המנעולן באחוזים גבוהים, מאחר שהמנעולן לא תמיד נמכר על ידי המנעולן באותו מחיר בו הוא נקנה. בחנויות והרשתות השונות המשווקות ציוד לבית, ציוד לתחזוקה, תיקונים וכלי עבודה תוכלו למצוא מחירים סיטונאיים וחסכוניים במיוחד, כל מה שתדרשו לשלם עליו הוא השירות ותו לא.כפי שכבר ציינו חשוב לבחור את המנעול בהתאם לסוג הדלת, במקרים של רכישה ישירה לקבלת התאמה יעילה עד כמה שניתן השתדלו לצלם את המנעול מקרוב כדי לאפשר לבעל המקצוע במקום להמליץ לכם על מנעולים ומוצרים המתאימים בדיוק לצרכים שלכם והתקציבים שלכם


החלפת המנעול בעת כניסה לדירה חדשה

גם כאשר רוכשים דירה חדש מקבלן חשוב לשקול החלפת מנעול אצל מנעולן והשקעה במוצרי אבטחה איכותיים יותר, בייחוד כאשר מקבלים את המפתחות, אין לדעת איפה צרור נוסף מסתובב והאם מישהו שמכיר את הדיירים הקודמים מצא אותם ומתכנן לבקר את הדירה ברגע שתצאו מהבית. מרבית המנעולנים ממליצים להחליף את מנעול הדלת וצילינדר הדלת בכל מקרה של כניסה לדירה חדשה, בין אם היא שכורה ובין אם היא עוברת לבעלותכם.