כספת חזקה! זה ר.א.מ כספות, יצרנית הכספות מספר 1 בארץ - תוצרת כחול לבן

רצינות, אמינות, מקצועיות - בשבילנו אלו לא סתם מילים, אלא דרך חיים!

________________________________

מבצע כספות חסר תקדים | כספות משומשות 300 ק"ג עד 3 טון‏

אנחנו מנקים מדפים ואתם מרוויחים

לפרטי המבצע לחצו ◄ כאן ►

________________________________

מספר ספק משרד הביטחון 0083175189

ת"י 2015:ISO 9001

 

________________________________

מחפשים כספת?

ראם כספות מתמחים בייצור, שיווק, מכירה והתקנה של כספות בכל גודל וסוג.

התקשרו אלינו ונשמח לעזור בבחירת כספת מתאימה לצרכים שלכם.

כספות ביתיות משרדיות

כספת לבית או כספת למשרד במגוון גדלים עם נעילת מפתח או נעילה דיגיטאלית

פרטים נוספים

כספות כבדות מקצועיות

כספת כבדה לא בהכרח היא משוריינת וחשוב לבחור כספת לפי היעוד שלה

פרטים נוספים

כספות בתקן

כספת בתקן היא כספת שעברה בדיקות מחמירות בתנאים קשים 

פרטים נוספים

כספות למדיה מגנטית

כספת למדיה מגנטית משמשת לשמירה מפני שריפה, חום, אש, לחות וחשמל סטטי

פרטים נוספים

כספות מפרט משרד הביטחון

כספת לפי מפרט משרד הביטחון היא מיוצרת על פי דרישה וייעוד.

פרטים נוספים

דלתות כבדות

דלת משוריינת מגנה על חדרי נשק וחדר אוצר לתכשיטים

פרטים נוספים

כספות לאחסון נשק וסמים

ארון נשק או סמים הוא ארון פח לפי מפרט משטרת ישראל 

פרטים נוספים

כספות חסינות אש

כספת חסינת אש בתקן מגינה על מסמכים וניירת מפני חום ואש

פרטים נוספים

ישנם סוגים שונים של כספות בענף. ישנן כספות חסינות אש המגינות על מסמכים מסווגים, מסמכים פרטיים וכסף מזומן. ישנן בנוסף, כספות עמידות במים, כספות עמידות בחומרי נפץ וכספות בעלות מנגנוני נעילה שונים. מטרת כל הכספות היא להגן על הרכוש מנזק או מפני גנבה. לחלק מהכספות מהסוגים האיכותיים מנגנונים כפולים ואפילו מלכודות הנמצאות בפנים הכספת על מנת להקשות על ניסיון הגנבה או הפריצה. אם יש כל כך הרבה סוגים של כספות איך נוכל לדעת מהי הכספת הבטוחה ביותר.

האם באמת התקן חשוב?

במידה ואיננו מוכנים להתפשר על מיגון הרכוש שלנו ורוצים את רמת האבטחה הגבוהה ביותר שקיימת בשוק, נצטרך להכיר את הכספות בתקן. ובכן, ישנן כספות העומדות בתקנים שנקבעו מראש על מנת להגדיר את רמת האבטחה של הכספת. התקן עבור כל כספת נקבע על ידי מבחנים אותה עוברת כל כספת ובמידה ועומדת בסטנדרטים מסוימים מקבלת את התקן אליו היא מתאימה.

איך נקבע התקן עבור הכספות

אז איך בעצם נקבע התקן, מה קובע את איכות הכספות בתקן  ומה ההבדל בין התקנים. ראשית חשוב לציין שהתקנים נקבעים על ידי מוסדות מוכרים ומוסמכים ברחבי אירופה וארצות הברית. בחלק מהתקנים באזורים השונים יש התאמה וחלקם עונים על סטנדרטים שונים. באופן כללי הסטנדרטים נקבעים על ידי דירוג של רמת העמידות של הכספות כנגד חומרים שונים ורמת המיגון כנגד פריצות. רמת העמידות נבדקת על ידי מבחנים המדמים ניסיונות פריצה בעזרת כלים שונים. האם כלים שונים יכולים לפרוץ את הכספת וגורם נוסף שנבדק הוא אלמנט הזמן. תוך כמה זמן הפורץ יצליח לפרוץ את הכספת או שיוותר כי פשוט אינו מצליח. הסטנדרט השני לפיו נקבע התקן הוא רמת המיגון של הכספת. כספות בתקן מגיעות ברמות שונות של מיגון, עליהן לעמוד בכמה מבחנים ספציפיים על מנת לקבל את התקן הדרוש. רמת המיגון נקבעת לפי גודל הכספת, לפי עובי הכספת והאם הכספת משולבת בטון או חומרים אחרים, במילים אחרות עד כמה הכספת חזקה. התקנים מאוד חשובים עבור חברות הביטוח. אם נרצה לבטח את הכספת שלנו נהיה חייבים שתעמוד בתקנים מסוימים לכן חשוב לבדוק את הנושא בטרם רכשנו את הכספת. חברות ביטוח לא מאפשרות רכישת ביטוח לכספות שאינן עומדות בתקנים.

מי זקוק לכספת בתקן

לאחר שהבנו איך תקנים נקבעים, נשאל את עצמנו איך ומה נרצה לאחסן בתוך הכספת שלנו. קודם כל, אם נרצה כספת מהסוג האיכותי ביותר באופן כללי אז כמובן שמומלץ לרכוש כספות בתקן שעומדות בפני פריצה או נזקים בצורה העמידה ביותר. אם נרצה למגן נשק, תרופות או מסמכים מסווגים הדורשים את רמת המיגון הגבוהה ביותר, חייבים אנחנו לרכוש כספת בתקן עם דרוג אבטחה ומיגון ברמות הגבוהות ביותר כך שנוכל גם לבטח אותן. כאשר תפנו לחברת כספות על מנת לקבל שרות, וודאו מהם היכולות של הכספת אותה אתם רוצים לרכוש והאם היא מתאימה עבור הרכוש שלכם.