כספת חזקה! זה ר.א.מ כספות, יצרנית הכספות מספר 1 בארץ - תוצרת כחול לבן

רצינות, אמינות, מקצועיות - בשבילנו אלו לא סתם מילים, אלא דרך חיים!

________________________________

מבצע כספות חסר תקדים | כספות משומשות 300 ק"ג עד 3 טון‏

אנחנו מנקים מדפים ואתם מרוויחים

לפרטי המבצע לחצו ◄ כאן ►

________________________________

מספר ספק משרד הביטחון 0083175189

ת"י 2015:ISO 9001

 

________________________________

מחפשים כספת?

ראם כספות מתמחים בייצור, שיווק, מכירה והתקנה של כספות בכל גודל וסוג.

התקשרו אלינו ונשמח לעזור בבחירת כספת מתאימה לצרכים שלכם.

כספות ביתיות משרדיות

כספת לבית או כספת למשרד במגוון גדלים עם נעילת מפתח או נעילה דיגיטאלית

פרטים נוספים

כספות כבדות מקצועיות

כספת כבדה לא בהכרח היא משוריינת וחשוב לבחור כספת לפי היעוד שלה

פרטים נוספים

כספות בתקן

כספת בתקן היא כספת שעברה בדיקות מחמירות בתנאים קשים 

פרטים נוספים

כספות למדיה מגנטית

כספת למדיה מגנטית משמשת לשמירה מפני שריפה, חום, אש, לחות וחשמל סטטי

פרטים נוספים

כספות מפרט משרד הביטחון

כספת לפי מפרט משרד הביטחון היא מיוצרת על פי דרישה וייעוד.

פרטים נוספים

דלתות כבדות

דלת משוריינת מגנה על חדרי נשק וחדר אוצר לתכשיטים

פרטים נוספים

כספות לאחסון נשק וסמים

ארון נשק או סמים הוא ארון פח לפי מפרט משטרת ישראל 

פרטים נוספים

כספות חסינות אש

כספת חסינת אש בתקן מגינה על מסמכים וניירת מפני חום ואש

פרטים נוספים

קורה לפעמים שנצטרך להשאיר מסמכים חשובים או חפצים יקרי ערך במשרד ולא לקחת אותם אתנו הביתה באותו היום. במקרים שכאלה נצטרך מערכת מיגון שתוכל לשמור על החפצים שלנו בצורה הטובה ביותר מפני פריצות או גנבות. לשם כך סקרנו מספר כספות משרדיות שיוכלו להתאים מאוד לשימוש אותו אתם מחפשים למשרד שלכם.

כספות משרדיות מן השורה הראשונה

  1. כספת משרדית מדגם מגן -
    מטרתה של סדרה זו היא לעזור למשרדים לבטח ולהגן על מסמכים סודיים, חומר סודי הנמצא במשרד או הסכמים מסווגים. הכספת בנויה בשלוב של בטון ופלדה על מנת לאפשר מיגון קשיח ועבה. הכספת בעלת נעילה מכנית עם קומבינציה מספרית ובנוסף מוגנת על ידי מערכת מלכודות שאמורה להקשות על גנבה או פריצה. ניתן להוסיף מנעול אלקטרוני עם קוד אישי.
  2. כספת מסדרת ספרטקוס -
    כספת ספרטקוס עשויה משילובי החומרים פלדה ובטון מוקשח על מנת ליצור מערכת מיגון גבוהה. הכספת עבה בכל צדדיה ובאה לתת מענה למשרדים ובעלי עסקים המעוניינים להגן על ציוד או מסמכים חשובים הנמצאים בסביבת העסק. עיצוב הכספת ומשקלה מותאם באופן אישי לסביבה ולסוג המשרד בו היא נמצאת. הכספת ננעלת עם מנעול קומבינציה דיגיטלי או עם כרטיס מגנטי אישי המגובה במנעול מכני נוסף עם כניסת USB למקרה חירום או תקלה. הכספת מופעלת על ידי סוללות LED, בעלת בריחים עבים מלפנים ומאחור וננעלת לבד לאחר הקלדה של הקוד הלא נכון מעל 3 פעמים.
  3. כספת מסדרת מצדה -
    כספת מדגם זה בעלת מיגון מקצועי ביותר וברמה גבוהה מאוד. כספת מצודה נוצרה על מנת לתת מענה לדרישת אבטחה גבוהה למשרדים ובתי עסק. הכספת עשויה מפלדה קשיחה בשילוב של בטון. הכספת עבה מאוד מכל צדדיה כולל הדלת שלה. מנגנון הנעילה של כספת מצדה מופעל על ידי מנעול קומבינציה מכני ובנוסף לכספת יש עוד מערכת נעילה המכילה מלכודות שאמורות להקשות על ניסיונות פריצה וגנבה. ניתן להוסיף מנעול אלקטרוני. הכספת תואמת את התקן הקיים בארצות הברית, בעלת מנגנון משוכלל ומתוחכם.

אבטחה מוצלחת ברמה גבוהה

אז מה היה לנו? סדרות של כספות המציעות לנו שרותי אבטחה ומיגון מהמקצועיים והמתוחכמים ביותר בשוק.  כספת היא דבר שמצריך מחשבה בטרם רכישה. כספת איכותית יכולה להחזיק שנים רבות ללא צורך בתחזוקה שוטפת וחלקי חילוף. כאשר נפנה לשרות כספות בענף, נרצה לקבל שירות אדיב, איכותי ומקצועי. אם חשוב לכם לשמור על חפצים יקרי ערך ומסמכים סודיים ומסווגים הדורשים הגנה בסביבת המשרד או בית העסק שלכם, חברת ראם כספות בהחלט יכולה לעשות את העבודה ועל הצד הטוב ביותר. עם ותק של שנים, עבודה עם חברות גדולות וקטנות בכל רחבי העולם, ראם כספות מציעה שרות מקצועי וכספות בעלות מערכות משוכללות ומתקדמות בעולם המיגון והכספות. אז אל תבזבזו זמן יקר ופנו לראם כספות וימצא לכם הפתרון המשתלם והטוב ביותר להגנה על רכושכם.