כספת חזקה! זה ר.א.מ כספות, יצרנית הכספות מספר 1 בארץ - תוצרת כחול לבן

רצינות, אמינות, מקצועיות - בשבילנו אלו לא סתם מילים, אלא דרך חיים!

________________________________

מבצע כספות חסר תקדים | כספות משומשות 300 ק"ג עד 3 טון‏

אנחנו מנקים מדפים ואתם מרוויחים

לפרטי המבצע לחצו ◄ כאן ►

________________________________

מספר ספק משרד הביטחון 0083175189

ת"י 2015:ISO 9001

 

________________________________

מחפשים כספת?

ראם כספות מתמחים בייצור, שיווק, מכירה והתקנה של כספות בכל גודל וסוג.

התקשרו אלינו ונשמח לעזור בבחירת כספת מתאימה לצרכים שלכם.

כספות ביתיות משרדיות

כספת לבית או כספת למשרד במגוון גדלים עם נעילת מפתח או נעילה דיגיטאלית

פרטים נוספים

כספות כבדות מקצועיות

כספת כבדה לא בהכרח היא משוריינת וחשוב לבחור כספת לפי היעוד שלה

פרטים נוספים

כספות בתקן

כספת בתקן היא כספת שעברה בדיקות מחמירות בתנאים קשים 

פרטים נוספים

כספות למדיה מגנטית

כספת למדיה מגנטית משמשת לשמירה מפני שריפה, חום, אש, לחות וחשמל סטטי

פרטים נוספים

כספות מפרט משרד הביטחון

כספת לפי מפרט משרד הביטחון היא מיוצרת על פי דרישה וייעוד.

פרטים נוספים

דלתות כבדות

דלת משוריינת מגנה על חדרי נשק וחדר אוצר לתכשיטים

פרטים נוספים

כספות לאחסון נשק וסמים

ארון נשק או סמים הוא ארון פח לפי מפרט משטרת ישראל 

פרטים נוספים

כספות חסינות אש

כספת חסינת אש בתקן מגינה על מסמכים וניירת מפני חום ואש

פרטים נוספים

דגם גלדיאטור

במידה והכספת הביתית או המשרדית שלכם נפרצה או ניזוקה מסיבה כלשהי, שרות תיקון כספות מקצועי יגיע לפתור את הבעיה. שרות תיקוני כספות בדרך כלל נוכל למצוא אצל חברות המעניקות שרות מקיף הכולל ייעוץ, מכירה, התקנה, פריצה ותיקון של כספות. הרבה דברים יכולים לגרום לכספת שלנו להתקלקל ולצאת מתפקוד. יכול להיות שהכספת נפרצה או אולי איבדתם את הגישה לכספת.

הזמנת שירות מקצועי חוסכת זמן וכסף

קיימת האפשרות שהמנגנון החליט להפסיק לעבוד או שניסיתם לפרוץ את הכספת בעצמכם וגרמתם לה נזק שרק איש מקצוע מומחה יכול לתקן. כספות אינן חסינות בפני התיישנות וגרימת נזק וישנם שרותים איכותיים שמטרתן העיקרית היא לפתור לכם את הבעיה בזמן הקצר ביותר.

מה הופך שרות תיקונים למקצועי

כאשר נפנה לשרות תיקון כספות, ראשית נרצה לברר האם השרות עומד בכמה קריטריונים המגדירים אותו שרות מקצועי, אמין ואיכותי. חשוב מאוד להבין שפורץ ומתקן כספות מקצועי הוא בוודאות אינו מנעולן. פורץ מקצועי בבעלותו תעודות המוכיחות כי רכש השכלה רלוונטית בתחום הכספות והוא מחזיק ברישיון פריצה ותיקון. כספות איכותיות הן בעלות מנגנוני נעילה ומיגון מסובכים ביותר ובנוסף יש סוגים רבים ושונים של כספות. על איש המקצוע לדעת ולהכיר את המנגנונים השונים והשיטות השונות של המנגנונים על מנת שיוכל לטפל בכספת בלי להסב לה נזק נוסף. תיקון כספות מטרתו לפתור לכם את בעיית הכספת בזמן הקצר ביותר וללא נזקים נוספים. אדם שאינו מומחה,אינו בעל וותק וניסיון לא יוכל לפתור לנו את הבעיה ובסופו של דבר בזבוז הזמן שלנו יסתכם בעלויות נוספות ומיותרות. שרות תיקון כספות מקצועי ידע לא רק לתקן את הכספת אלא לשחזר אותה ולהביאה לרמת התפקוד המקורי שלה. בסופו של דבר, כספת שאינה איכותית לא תחזיק לאורך זמן ולכן עדיף להשקיע ברכישת כספת איכותית ולהנמיך את הסיכוי לתיקון או החלפת חלקים בעתיד.

זמן שווה כסף

אם הכספת היא חלק אינטגרלי מיום העבודה שלכם, היא התקלקלה וצריכה לשוב ולעבוד במהירות האפשרית, תצטרכו לקרוא לשרות תיקון כספות מקצועי בבירור. לעתים שאנחנו לחוצים, יש לנו נטייה לא לעצור ולחשוב מה הדבר הנכון באמת לעשות. עדיף להמתין לשרות תיקון מקצועי המבין את הבעיה והצורך שלכם מאשר לנסות לפתור את בעיית הכספת לבדכם או על ידי קריאה למישהו בלתי מקצועי. במקרה כזה, הסבלנות תשתלם לכם כי שרות מקצועי גם ימצא את דרכו אליכם במהירות האפשרית. על ידי ניסיון לפתור את בעיית הכספת במהירות בעצם תייצרו לכם הוצאות ועלויות נוספות כי אינכם בעלי הידע הדרוש בתיקון כספות. כספות איכותיות הן בעלות מנגנונים שונים ומסובכים וצריך ממש להכיר את המנגנונים השונים על מנת לטפל בהן ולהחזיר אותן לתפקוד מלא. לסיכום, הסבלנות הקצרה תשתלם ולא תצטרכו להחליף חלקים יקרים או במקרה הגרוע להחליף כספת. הזמינו עוד היום שרות תיקון כספות מקצועי ואיכותי.