כספת חזקה! זה ר.א.מ כספות, יצרנית הכספות מספר 1 בארץ - תוצרת כחול לבן

רצינות, אמינות, מקצועיות - בשבילנו אלו לא סתם מילים, אלא דרך חיים!

________________________________

מבצע כספות חסר תקדים | כספות משומשות 300 ק"ג עד 3 טון‏

אנחנו מנקים מדפים ואתם מרוויחים

לפרטי המבצע לחצו ◄ כאן ►

________________________________

מספר ספק משרד הביטחון 0083175189

ת"י 2015:ISO 9001

 

________________________________

מחפשים כספת?

ראם כספות מתמחים בייצור, שיווק, מכירה והתקנה של כספות בכל גודל וסוג.

התקשרו אלינו ונשמח לעזור בבחירת כספת מתאימה לצרכים שלכם.

כספות ביתיות משרדיות

כספת לבית או כספת למשרד במגוון גדלים עם נעילת מפתח או נעילה דיגיטאלית

פרטים נוספים

כספות כבדות מקצועיות

כספת כבדה לא בהכרח היא משוריינת וחשוב לבחור כספת לפי היעוד שלה

פרטים נוספים

כספות בתקן

כספת בתקן היא כספת שעברה בדיקות מחמירות בתנאים קשים 

פרטים נוספים

כספות למדיה מגנטית

כספת למדיה מגנטית משמשת לשמירה מפני שריפה, חום, אש, לחות וחשמל סטטי

פרטים נוספים

כספות מפרט משרד הביטחון

כספת לפי מפרט משרד הביטחון היא מיוצרת על פי דרישה וייעוד.

פרטים נוספים

דלתות כבדות

דלת משוריינת מגנה על חדרי נשק וחדר אוצר לתכשיטים

פרטים נוספים

כספות לאחסון נשק וסמים

ארון נשק או סמים הוא ארון פח לפי מפרט משטרת ישראל 

פרטים נוספים

כספות חסינות אש

כספת חסינת אש בתקן מגינה על מסמכים וניירת מפני חום ואש

פרטים נוספים

כספת גלדיאטור

בשנים האחרונות משרדים רבים העוסקים בתחומים שונים החלו להחזיק כספות בתוך המשרד. כספות משרדיות נועדו על מנת להגן על מסמכים חשובים השייכים לחברה עצמה או ללקוחות שלהם החברה מעניקה שירות. לעתים חברות או בעלי עסקים שונים מחזיקים בכסף מזומן כי לא הספיקו להפקיד את הקופה לבנק באותו היום ולעתים משרדים העובדים בצורה שוטפת עם קבצים ומדיה מגנטית, זקוקים לכספת שתגן על כל האינפורמציה.

גם למשרד צריך כספת

קיימים סוגים שונים של כספות. כספות מיועדות בראש ובראשונה להגן על תכולת הכספת מפני מפריצה אך ישנם סוגי מיגון נוספים חשובים. חשוב להבין איזה אלמנטים הכספת המשרדית אותה נרכוש צריכה להכיל. הכספת צריכה להיות מותאמת בגודל, מותאמת למיקום ולתכולה המאובטחת בתוכה. כספת שתצליח לגרום לכם לשקט נפשי חייבת להיות כספת איכותית. כספות פשוטות בדרך כלל מתקלקלות במהרה, זקוקות לתחזוקה שוטפת וחלקי חילוף ואף לא מבטיחות עמידות גבוהה בפני פריצה. אם כבר החלטתם לרכוש כספת למשרד, השקיעו בכספת איכותית על מנת שהעניין לא יעלה לכם הרבה יותר בסופו של דבר.

איזו כספת היא המתאימה ביותר

הנה כמה טיפים שעליכם לדעת לפני שאתם הולכים לרכוש כספת משרדית. ראשית, עליכם להבין שכספות מסוימות יכולות להגן על חומרים מסוימים. כלומר, אם מה שאתם רוצים לאבטח בתוך הכספת המשרדית שלכם הוא בעיקר כמות גדולה של מסמכים מסווגים, אתם תצטרכו כספת שהינה חסינה מפני אש. כספת כזו יכולה להגן על המסמכים בעת של שרפה. כמובן קיימות דרגות שונות של הגנה מפני אש כמו שיש דרגות שונות של מיגון כנגד פריצה. ככל שהכספת תהיה איכותית יותר, כך ניסיון הפריצה יהיה קשה ומסובך יותר. מטרת המנגנונים השונים הוא להקשות על הפורץ בשעת הניסיון לפרוץ את הכספת. קיימים המון סוגי של מנגנוני נעילה. ישנן כספות עם מנגנונים מכנים, ישנן כספות משרדיות בעלות מנגנונים אלקטרוניים ויש כספות הננעלות בעזרת מפתח או צירוף של קומבינציה מספרית הידועה לבעל הכספת בלבד. בנוסף, ישנן כספות משרדיות בעלות מלכודות מתוחכמות שעוד יותר מקשות על ניסיונות פריצה שונים ומקפיצות את רמת המיגון בכמה רמות. ישנן כספות שיכולות להגן על קבצי מדיה מגנטית. מדיה מגנטית היא מדיה הנמצאת על גבי קלטות שמתפחמות כאשר באות במגע עם אש ונהרסות כליל. מדיה דיגיטלית נכנסת בתוך המדיה המגנטית והכוונה היא לכספת משרדית שתגן על קבצי אודיו ווידאו שונים הנמצאים על אר-דיסקים ניידים, דיסקים, מכשירי דיסק-אונקי למיניהם ועוד.

היכן כדאי לנו לרכוש כספת משרדית

כאשר תפנו לחברה בענף הכספות, תדאגו שהיא חברה בעלת שם וותק בענף הכספות. חברה מקצועית תעניק לכם ייעוץ והכוונה לגבי הכספת הנכונה עבורכם וכמובן תתקין לכם את הכספת באופן הכי מקצועי, איכותי ונכון. בנוסף, החברה תעזור לכם להבין האם כדאי להתקין את הכספת בצורה מוסתרת או גלויה. אם הכספת היא מסיבית, לחברה מובילה בתחום יהיה גם שרות הובלה שיביא את הכספת עד למשרד שלכם, יתקין אותה וידריך אתכם לגבי תפעול הכספת בצורה הנכונה.