כספת חזקה! זה ר.א.מ כספות, יצרנית הכספות מספר 1 בארץ - תוצרת כחול לבן

רצינות, אמינות, מקצועיות - בשבילנו אלו לא סתם מילים, אלא דרך חיים!

________________________________

מבצע כספות חסר תקדים | כספות משומשות 300 ק"ג עד 3 טון‏

אנחנו מנקים מדפים ואתם מרוויחים

לפרטי המבצע לחצו ◄ כאן ►

________________________________

מספר ספק משרד הביטחון 0083175189

ת"י 2015:ISO 9001

 

________________________________

מחפשים כספת?

ראם כספות מתמחים בייצור, שיווק, מכירה והתקנה של כספות בכל גודל וסוג.

התקשרו אלינו ונשמח לעזור בבחירת כספת מתאימה לצרכים שלכם.

כספות ביתיות משרדיות

כספת לבית או כספת למשרד במגוון גדלים עם נעילת מפתח או נעילה דיגיטאלית

פרטים נוספים

כספות כבדות מקצועיות

כספת כבדה לא בהכרח היא משוריינת וחשוב לבחור כספת לפי היעוד שלה

פרטים נוספים

כספות בתקן

כספת בתקן היא כספת שעברה בדיקות מחמירות בתנאים קשים 

פרטים נוספים

כספות למדיה מגנטית

כספת למדיה מגנטית משמשת לשמירה מפני שריפה, חום, אש, לחות וחשמל סטטי

פרטים נוספים

כספות מפרט משרד הביטחון

כספת לפי מפרט משרד הביטחון היא מיוצרת על פי דרישה וייעוד.

פרטים נוספים

דלתות כבדות

דלת משוריינת מגנה על חדרי נשק וחדר אוצר לתכשיטים

פרטים נוספים

כספות לאחסון נשק וסמים

ארון נשק או סמים הוא ארון פח לפי מפרט משטרת ישראל 

פרטים נוספים

כספות חסינות אש

כספת חסינת אש בתקן מגינה על מסמכים וניירת מפני חום ואש

פרטים נוספים

כספות משרדיות

איך בוחרים כספת למשרד?

 כספת משרדית היא מוצר מאוד פופולרי התופס מקום בעסקים ומשרדים רבים הזקוקים להגנות שונות וחשובות. ישנם המון סוגים שונים של כספות משרדיות שנועדו להגן על תכולות העשויות מחומרים שונים. על מנת לרכוש את הכספת המשרדית הנכונה קודם כל צריך לרכוש ידע מקדים לגבי הסוגים השונים שקיימים. ידע מקדים על הכספות השונות יכול למנוע רכישה שאינה מיועדת להגנת התכולה הספציפית שלכם.

בנוסף, תוכלו להימנע מרכישת כספת באיכויות שונות שלא באמת יכולות להעניק את הביטחון המלא בפני פריצות ואף בפני נזקים שונים שעלולים לקרות לתכולות השונות. ישנן כספות המיועדות להגנה על מסמכים חשובים ומסווגים שיכולים להיות קשורים לעסק או ללקוחות, ישנן כספות שמיועדות להגן על תכולה המורכבת מסוגים שונים של מדיה מגנטית. מדיה מגנטית יכולה לכלול סוגים שונים של מכשירים אלקטרוניים יקרים או כאלה המכילים מידע חשוב שאסור לו להגיע אל הידיים הלא נכונות. בשורות הבאות אפרט על סוגי כספות ומנגנונים שונים.

קריטריונים חשובים

כמו שהבנו כבר ישנם סוגים שונים ורבים של כספות משרדיות. טרם רכישת כספת משרדית נכונה ויעילה, הנה קריטריונים שצריך ומומלץ לקחת בחשבון. ראשית, חומר התכולה. אם הרכוש אותו אתם מעוניינים לאבטח בכספת ברובו מורכב מניירת, תהיו זקוקים לכספת חסינת אש על מנת להבטיח הגנה מלאה. כספת חסינת אש יכולה להגן על תכולות מסוימות מפני שרפות העלולות להתרחש. כל כספת חסינת אש יכולה להיות בתקן שונה כלומר, מיועדת עבור תכולות שונות ויכולה לעמוד בפני אש לזמן מסוים. ישנן כאלו שיכולות להעניק הגנה למשך זמן ארוך וכאלו שמגנות למשך זמן קצר. כספות חסינות אש מתאימות לתכולות באופן ספציפי כיוון שלכל חומר טמפרטורת בערה שונה כך שצריך לשים לב לתקן ועבור איזו תכולה מיועד. מאפיין שני הוא גודל הכספת. עליכם לקחת בחשבון את גודל התכולה אותה תאחסן הכסף ולבדוק שהגודל אכן מתאים. במידה ותכולה עתידית תיכנס פנימה, וודאו שהכספת בגודל המתאים ונשאר בה מקום. מאפיין שלישי הוא מנגנון הנעילה. ישנם סוגי מנגנונים שונים חלקם איכותיים יותר וחלקם פחות. בנוסף, בחרו מנגנון שיהיה יעיל עבורכם לתפעול. ישנם מנגנונים הנועלים את הכספת באמצעות מפתח, ישנם כאלה הנועלים את הכספת באמצעות קוד סודי, מערכת ביומטרית העובדת על טביעות אצבע, מנגנונים בעלי קוד מכני וכאלו הננעלים באמצעות כרטיס מגנטי. ישנן כספות שיש להן יותר ממנגנון נעילה אחד וזאת על מנת להקשות על ניסיונות פריצה שונים עוד יותר.

היכן מומלץ לרכוש כספת משרדית

כספת משרדית, כספת ביתית וסוגי כספות שונות, תמיד מומלץ לרכוש מחברה מומחית בענף הכספות. צוות מקצועי יוכל לייעץ לכם לגבי סוגי הכספות והמנגנונים השונים המתאימים באופן ספציפי עבור התכולה שלכם כך תוכלו להיות רגועים ובטוחים שהיא מוגנת בכל עת. ישנם מקומות רבים המוכרים סוגים רבים של כספות בנוסף למוצרים אחרים ושונים. כספות אלו לא יכולות להעניק ביטחון וודאי לכן כדאי לכם לפנות לאנשי מקצוע מהתחום.