כספת חזקה! זה ר.א.מ כספות, יצרנית הכספות מספר 1 בארץ - תוצרת כחול לבן

רצינות, אמינות, מקצועיות - בשבילנו אלו לא סתם מילים, אלא דרך חיים!

________________________________

מבצע כספות חסר תקדים | כספות משומשות 300 ק"ג עד 3 טון‏

אנחנו מנקים מדפים ואתם מרוויחים

לפרטי המבצע לחצו ◄ כאן ►

________________________________

מספר ספק משרד הביטחון 0083175189

ת"י 2015:ISO 9001

 

________________________________

מחפשים כספת?

ראם כספות מתמחים בייצור, שיווק, מכירה והתקנה של כספות בכל גודל וסוג.

התקשרו אלינו ונשמח לעזור בבחירת כספת מתאימה לצרכים שלכם.

כספות ביתיות משרדיות

כספת לבית או כספת למשרד במגוון גדלים עם נעילת מפתח או נעילה דיגיטאלית

פרטים נוספים

כספות כבדות מקצועיות

כספת כבדה לא בהכרח היא משוריינת וחשוב לבחור כספת לפי היעוד שלה

פרטים נוספים

כספות בתקן

כספת בתקן היא כספת שעברה בדיקות מחמירות בתנאים קשים 

פרטים נוספים

כספות למדיה מגנטית

כספת למדיה מגנטית משמשת לשמירה מפני שריפה, חום, אש, לחות וחשמל סטטי

פרטים נוספים

כספות מפרט משרד הביטחון

כספת לפי מפרט משרד הביטחון היא מיוצרת על פי דרישה וייעוד.

פרטים נוספים

דלתות כבדות

דלת משוריינת מגנה על חדרי נשק וחדר אוצר לתכשיטים

פרטים נוספים

כספות לאחסון נשק וסמים

ארון נשק או סמים הוא ארון פח לפי מפרט משטרת ישראל 

פרטים נוספים

כספות חסינות אש

כספת חסינת אש בתקן מגינה על מסמכים וניירת מפני חום ואש

פרטים נוספים

כספות בתקן

אם הכספת שלכם נפרצה ואתם מעוניינים לרכוש כספת חדשה שתמנע סיטואציה דומה בעתיד, עליכם הפעם לוודא את איכות הכספת אותה אתם מתכננים לרכוש. ישנם המון סוגים של כספות המוצעות למכירה בענף הכספות ומסיבות ברורות ומוצדקות. ישנן כספות המיועדות להגן על תכולות העשויות מחומרים מסוימים כגון ניירת, מדיה מגנטית על סוגיה השונים שיכולה לכלול כוננים ניידים, אייפדים וסוגים אחרים של מכשירים אלקטרוניים.

תכולות נוספות הזקוקות להגנה טובה הן סוגים של כלי נשק, תרופות ועוד. מאוד מומלץ לפנות לחברה מקצועית המציעה מגוון רחב של כספות על מנת לקבל את הייעוץ וההכוונה הנכונים עבור התכולה הספציפית שלכם. פריצות אכן יכולות להימנע אם דואגים לבחור את הכספת הנכונה והאיכותית ביותר. לעתים נמצא סוגים שונים של כספות לא בהכרח אצל חברות המתמחות בענף אלא בחנויות המוכרות שלל מוצרים שונים. רכישה במקום כזה אולי תהיה אטרקטיבית מבחינה כלכלית אך בשום אופן לא תבטיח יכולות מיגון וודאיות.

כספת איכותית עם יכולת מיגון מדויקת

על מנת לעשות את ההתאמה המדויקת בין הרכוש היקר שלכם שזקוק למיגון לכספת הנכונה, תזדקקו לכספת עם רמות מיגון גבוהות וכמובן וודאיות ומוכחות. כספות בתקן הן כספות שעברו מבחנים ובדיקות שבסופן נקבע התקן שלהן שמציין את יכולותיהן השונות. כספות בתקן מגיעות בכל מיני סוגים:

  • כספת חסינת אש בתקן - כספות חסינות אש יכולות להגן על תכולות מסוימות בפני נזקי שרפה. כספות שונות מיועדות להגנה על תכולות הנשרפות בטמפרטורות שונות. בנוסף, ישנן כספות חסינות אש שיכולות להעניק הגנה למשך זמן רב ואחרות המסוגלות להגן על התכולה לזמן קצר, הכל תלוי בבחירת התקן.
  • כספת עמידה בפני ניסיונות פריצה עם כלים - כספות אלו תוכננו במיוחד על מנת שתצלחנה לעמוד בניסיונות פריצה באמצעות כלים שונים כגון מקדחות, חומר נפץ ועוד.
  • כספות הנקראות 6 - כספות אלו הן איכותיות וחזקות במיוחד המציינות שכל שש פאותיה השונות עמידות בפני ניסיונות פריצה שונים כמו באמצעות שרפת מבער, קידוח ופיצוצים באמצעות חומרי נפץ.

בחירת תקן מתאים

על מנת לדייק בבחירה כמו שכבר ציינתי, מומלץ מאוד לפנות לבעל מקצוע המבין בכספות. כספות בתקן נחשבות בדרך כלל לכספות האיכותיות ביותר כיוון שהן מסוגלות לעמוד בכל מיני ניסיונות פריצה ונזקים שונים. בדרך כספות אלו תהיינה כספות כבדות והן תהיינה חייבות להיות מעוגנות למקומן בין אם זה לקיר, לרצפה או לכל מקום אחר. עיגון הכספת יבטיח את תפקודה ואת יכולות המיגון השונות שלה. ישנם שני סוגי תקנים עיקריים ומוכרים בענף ואלו הם התקן האירופאי והתקן האמריקאי. התקן האירופאי מציין שיכולות המיגון של הכספות השונות נבדקו על חזיתה כלומר, על הדלת הראשית. התקן האמריקאי מציין את את יכולות המיגון של הכספות לאחר שנבדקו יכולותיה על גבי ששת דפנות הכספת. איש מקצוע יוכל אמנם לפרוץ כל כספת אך לפורץ לבצע פעולה זו לא מעט זמן.