כספת חזקה! זה ר.א.מ כספות, יצרנית הכספות מספר 1 בארץ - תוצרת כחול לבן

רצינות, אמינות, מקצועיות - בשבילנו אלו לא סתם מילים, אלא דרך חיים!

________________________________

מבצע כספות חסר תקדים | כספות משומשות 300 ק"ג עד 3 טון‏

אנחנו מנקים מדפים ואתם מרוויחים

לפרטי המבצע לחצו ◄ כאן ►

________________________________

מספר ספק משרד הביטחון 0083175189

ת"י 2015:ISO 9001

 

________________________________

מחפשים כספת?

ראם כספות מתמחים בייצור, שיווק, מכירה והתקנה של כספות בכל גודל וסוג.

התקשרו אלינו ונשמח לעזור בבחירת כספת מתאימה לצרכים שלכם.

כספות ביתיות משרדיות

כספת לבית או כספת למשרד במגוון גדלים עם נעילת מפתח או נעילה דיגיטאלית

פרטים נוספים

כספות כבדות מקצועיות

כספת כבדה לא בהכרח היא משוריינת וחשוב לבחור כספת לפי היעוד שלה

פרטים נוספים

כספות בתקן

כספת בתקן היא כספת שעברה בדיקות מחמירות בתנאים קשים 

פרטים נוספים

כספות למדיה מגנטית

כספת למדיה מגנטית משמשת לשמירה מפני שריפה, חום, אש, לחות וחשמל סטטי

פרטים נוספים

כספות מפרט משרד הביטחון

כספת לפי מפרט משרד הביטחון היא מיוצרת על פי דרישה וייעוד.

פרטים נוספים

דלתות כבדות

דלת משוריינת מגנה על חדרי נשק וחדר אוצר לתכשיטים

פרטים נוספים

כספות לאחסון נשק וסמים

ארון נשק או סמים הוא ארון פח לפי מפרט משטרת ישראל 

פרטים נוספים

כספות חסינות אש

כספת חסינת אש בתקן מגינה על מסמכים וניירת מפני חום ואש

פרטים נוספים

כספות כבדות

מדוע כספות מיוצרות בכל מיני משקלים שונים, מה המטרה או החשיבות של מסת הכספות השונות, על כך אפרט במאמר הבא. כספות כבדות הן רק סוג אחד מתוך סוגים רבים של כספות המיועדות להגנה על תכולות שונות. כספות עבור מוסדות גדולים לא יהיו אותן הכספות אשר מסייעות ומשרתות את האדם הפרטי. בנוסף למשקל הכספת, יש לה עוד המון מאפיינים שונים המייחדים אותה.

אז נניח שאין לכם שום ידע בענף הכספות ואתם מעוניינים לרכוש כספת חדשה, ישנם כל מיני צעדים וקריטריונים אותם צריך לקחת בחשבון לפני שרוכשים כספת. יכול להיות שכספת כבדה כלל לא תהיה שימושית במקרה שלכם לכן, מידע בסיסי טרם הרכישה הוא בעל חשיבות גבוהה מאוד. כספות אם הן איכותיות, הן לא הוצאה קטנה אך החדשות הטובות הן שכספות כאלו יחזיקו מעמד ויגנו על תכולות חשובות כראוי למשך שנים רבות כך שההשקעה בוודאות משתלמת. מומלץ לעשות רכישה איכותית פעם אחת מאשר כל פעם להחליף כספת, להסתכן בפריצות וגנבות ובתיקונים שעולים לא מעט.

למי תועיל כספת כבדה

ובכן, למסת הכספת ישנה חשיבות עליונה. מסה רבה תמנע מהפורצים או מהגנבים את היכולת לגנוב את הכספת כיון שאין סיכוי לשאת אותה ללא המכשירים הנכונים(מנוף). בנוסף, כספות כבדות בדרך כלל מעוגנות למקומן כך שהעקירה מקשה עוד יותר על ניסיונות הגנבה. חשוב להבין שמסת הכספת אכן חשובה מאוד במקרים מסוימים אך בשום אופן היא אינה מצביעה על יכולות המיגון השונות של הכספת, זכרו זאת. הנה כמה סוגים של חברות או ארגונים שעושים שימוש בכספות בכבדות:

  • משרד הביטחון: משרד הביטחון בדרך כלל מחזיק ברשותו כמות עצומה של מסמכים מסווגים. על מנת למנוע כל אפשרות של גנבת מידע והגעה אל הידיים הלא נכונות, המסמכים יהיו מאובטחים בתוך כספת כבדה מאוד המעוגנת למקומה בבטחה.
  • משטרת ישראל: משטרת ישראל מחזיקה בנשקים רבים המשמשים את אנשי המשטרה השונים. נשק, אם יגיע אל הידיים הלא נכונות מסוגל לגרום לאסון. נשקים מוכרחים להיות מאובטחים בתוך כספות כבדות בעלות מנגנוני נעילה מהטובים ביותר.
  • בתי מרקחת: גם בתי מרקחת או מוסדות אחרים המחזיקים ברשותם סמים טיפוליים מוכרחים להגן על התכולה בכספת כבדה ואיכותית. סמים, כמו נשק אם עושים בהם שימוש לא נכון, עלולים לגרום לאסון ואף לאבדן חיי אדם.
  • בנקים - בבנקים משתמשים בחדרי מיגון שלמים כיוון שמחזיקים ברשותם כמויות גדולות מאוד של כסף. החדרים עשויים מקירות בטון המשולבים פלדה כך שלפרוץ אותם תהיה משימה קשה מאוד וכנראה בלתי אפשרית.

היכן רוכשים כספת כבדה?

כספות כבדות נמכרות על ידי חברות מקצועיות העוסקות בענף. על מנת לרכוש ידע נוסף ולהבין האם אתם או העסק שלכם זקוקים לכספת כבדה, תוכלו לפנות אל אנשי המקצוע לקבלת ייעוץ והכוונה. מאוד מומלץ להשקיע בכספת איכותית, לדאוג לתחזק אותה אחת לשנה וכך תוכלו לישון בשקט בידיעה שהתכולה האישית או העסקית שלכם מוגנת באופן הטוב ביותר.