כספת חזקה! זה ר.א.מ כספות, יצרנית הכספות מספר 1 בארץ - תוצרת כחול לבן

רצינות, אמינות, מקצועיות - בשבילנו אלו לא סתם מילים, אלא דרך חיים!

________________________________

מבצע כספות חסר תקדים | כספות משומשות 300 ק"ג עד 3 טון‏

אנחנו מנקים מדפים ואתם מרוויחים

לפרטי המבצע לחצו ◄ כאן ►

________________________________

מספר ספק משרד הביטחון 0083175189

ת"י 2015:ISO 9001

 

________________________________

מחפשים כספת?

ראם כספות מתמחים בייצור, שיווק, מכירה והתקנה של כספות בכל גודל וסוג.

התקשרו אלינו ונשמח לעזור בבחירת כספת מתאימה לצרכים שלכם.

כספות ביתיות משרדיות

כספת לבית או כספת למשרד במגוון גדלים עם נעילת מפתח או נעילה דיגיטאלית

פרטים נוספים

כספות כבדות מקצועיות

כספת כבדה לא בהכרח היא משוריינת וחשוב לבחור כספת לפי היעוד שלה

פרטים נוספים

כספות בתקן

כספת בתקן היא כספת שעברה בדיקות מחמירות בתנאים קשים 

פרטים נוספים

כספות למדיה מגנטית

כספת למדיה מגנטית משמשת לשמירה מפני שריפה, חום, אש, לחות וחשמל סטטי

פרטים נוספים

כספות מפרט משרד הביטחון

כספת לפי מפרט משרד הביטחון היא מיוצרת על פי דרישה וייעוד.

פרטים נוספים

דלתות כבדות

דלת משוריינת מגנה על חדרי נשק וחדר אוצר לתכשיטים

פרטים נוספים

כספות לאחסון נשק וסמים

ארון נשק או סמים הוא ארון פח לפי מפרט משטרת ישראל 

פרטים נוספים

כספות חסינות אש

כספת חסינת אש בתקן מגינה על מסמכים וניירת מפני חום ואש

פרטים נוספים

כספות כבדות

כספות כבדות הן סוג מאוד ספציפי בתוך עולם הכספות הרחב.

כמו שלכספות מסוגים אחרים המיועדים להגנת תכולות ספציפיות ישנם מאפיינים ייחודיים, גם לכספות כבדות ישנם מאפיינים חשובים. צריך לוודא שאכן הכספת שאתם בוחרים(במידה ואתם מעוניינים לרכוש כספת חדשה כבדה) עונה על קריטריונים המתאימים בדיוק עבור התכולה שבשבילה אתם רוכשים את הכספת החדשה.

אז מדוע מייצרים כספות מיוחדות בעלות מסות שונות ובייחוד בעלות מסה גבוהה במיוחד, על כך אפרט בשורות הבאות. אך לפני שניגע במאפייני כספות אלו, ההמלצה החשובה ביותר היא לרכוש את הכספת במקום המיועד ושמתמחה במכירת סוגים שונים של כספות ולא ברשתות שונות למיניהן המציעות מגוון רחב של מוצרים וביניהם גם נמצא כספות. כספות הנמכרות במקומות כאלו אמנם זולות יותר מכספות מקצועיות אך הן אינן יכולות להבטיח רמת מיגון וודאית ואיכותית ובסופו של דבר, אם חס וחלילה ינסו לפרוץ אותן, הסיטואציה תסתכם בגנבת רכוש יקר ערך ולאחר מכן לא תסתכנו יותר ותרכשו כספת איכותית, אתם יכולים למנוע סיטואציות כאלה מלהתרחש.

קחו בחשבון טרם רכישת כספת כבדה

לא לחינם מייצרים כספת כבדות בסוגים שונים. הדבר אולי החשוב ביותר שצריך להבין לגבי כספת מסיבית הוא שמשקלה אינו מצביע על יכולות המיגון שלה ולכן בנוסף למשקלה הכבד, צריך לקחת בחשבון קריטריונים ומאפיינים נוספים. כספת כבדה, היתרון הגדול ביותר שלה הוא להקשות על עקירתה וגנבתה אל יעד אחר כיון שהיא שוקלת המון.  הנה כמה מאפיינים חשובים לבדיקה:

  1. מנגנון: מנגנון הנעילה של הכספת הכבדה מוכרח להיות יעיל ואיכותי על מנת שיקשה על ניסיונות הפריצה השונים. ישנן כספות בעלות יותר ממנגנון נעילה אחד ואף כספות בהן מותקנות מלכודות משוכללות המקשות עוד יותר על ניסיונות פריצה באמצעות כלים שונים.
  2. תקן: ישנן כספות שעל מנת לאחסן בהן תכולות מסוימות הן חייבות לעמוד בתקנים הנדרשים על ידי משטרת ישראל. בדרך כלל בכספות כבדות מאחסנים נשק, תרופות ואף סמים נרקוטיים. אף כספת לא תהיה יעילה ובעלת יכולות הגנה מתאימות שלעתים אמורות להגן על חיי אדם אם לא תהיה בתקן המתאים.
  3. מיקום: מיקום הכספת הכבדה הוא חשוב במיוחד כיוון שלאחר שהכספת מותקנת במקומה, אין אפשרות להזיזה למקום אחר. מיקום התקנת הכספת צריך להיות יעיל ואסטרטגי לשימושיה השונים.

היכן רוכשים כספת כזו?

כספות כבדות איכותיות ומקצועיות נמכרות אצל חברות שתחום ההתמחות שלהן הוא כספות בלבד. חברות אלו מציעות מגוון רחב של כספות שונות המיועדות להגנת סוגים שונים של תכולות כגון ניירת, תכשיטים, אוספים וכולי. קיימים תקנים רבים והם משתנים מכספת לכספת. טרם רכישת הכספת שלכם, תדאגו להבין איזו כספת יכולה להגן על התכולה שלכם לא רק מפני ניסיונות פריצה שונים אלא גם מפני נזקים בלתי צפויים כגון הצפות, שרפות או שבר. כאשר רוכשים כספת להגנת רכוש בעל ערך בטחוני, כלכלי או רגשי יקר, לא מתפשרים על איכותה!