פניה מהירה - השאירו פרטים ונחזור אליכם בנושא זה בהקדם!

שירותיו של מנעולן הם מגוונים וכוללים מגוון רב של שירותים לשעת חירום, אם זה פריצה לדלת הבית, פריצה לרכב, למנעולים שונים ובניהם גם פריצה לכספות.

כאשר מדברים על כספות, נראה כי לא מעט אנשים פרטיים ובעלי חנויות ועסקים שמחזיקים בכספות מסוגים שונים, אם זה כספות ענק לאחסון תכשיטים ופרטים עקרי ערך, או כספות קטנות למטרת אחסון נשק וכסף. חשוב לציין כי יש לא מעט מקרים בהם יש צורך לבצע פריצה לכספת על ידי מנעולן בדרום בעל ידע רב לצורך פריצה לכספות.

המקרים הנפוצים לפריצת כספות:

כאשר מדובר על פריצה לכספות, נראה כי אין אפשרות לבצע זאת לבד, מכיוון שנעילה של כספות היא חזקה ביותר ודורשת מיומנות וכלים מתאימים, כך שיש צורך להיעזר במנעולן מקצועי. הסיבות הפופולריות לפריצת כספות הן: שכחת קוד אישי של הכספת, מפתח אבד או נגנב, מפתח שנשבר במנעול, תקלה או שבר במפתח או במנעול, דלת תקועה, בעיה במנגנון של מנעול אלקטרוני, כספת ישנה שנמצאה במחסן ואינכם יודעים מה הקוד או היכן המפתח ובעוד מקרים רבים אחרים.

סוגים שונים של כספות

לאור התפתחות תחום המנעולים והכספות, נראה כי יש לא מעט סוגים של כספות בשוק, כך שעל מנעולן בדרום להכיר היטב את הסוגים השונים על מנת לתת מענה בעת תקלה ולבצע פריצת כספות בצורה מקצועית לחלוטין. מסיבה זאת, כאשר מזמינים מנעולן לצורך פריצת הכספת, יש לוודא עם הפורץ כי הוא אכן מכיר את סוג הכספת שברשותכם, כך שהוא יוכל לתת מענה מתאים ולפרוץ את הכספת בבטחה מבלי לגרום לה ולחלקים השונים נזק בלתי הפיך.

מבין מבחר הרב של הכספות בשוק תוכלו למצוא את הבאות: כספות קטנות ביתיות שמשקלן נע בין ק"ג לבין 30 ק"ג, כספות בינונית שמשקלן יכול להיות מ – 30-40 ק"ג וכספות גדולות ומאסיביות במיוחד עם מנגנוני נעילה מתוחכמים והן יכולות להגיע למשקל של עד – 60 ק"ג שזהו משקל עצום. אם כך, חשוב לבחור רק במנעולן מקצועי אשר מתמחה בפריצת כספות ולא במנעולן כללי.