פניה מהירה - השאירו פרטים ונחזור אליכם בנושא זה בהקדם!

כספת גלדיאטור

בשנים האחרונות משרדים רבים העוסקים בתחומים שונים החלו להחזיק כספות בתוך המשרד. כספות משרדיות נועדו על מנת להגן על מסמכים חשובים השייכים לחברה עצמה או ללקוחות שלהם החברה מעניקה שירות. לעתים חברות או בעלי עסקים שונים מחזיקים בכסף מזומן כי לא הספיקו להפקיד את הקופה לבנק באותו היום ולעתים משרדים העובדים בצורה שוטפת עם קבצים ומדיה מגנטית, זקוקים לכספת שתגן על כל האינפורמציה.

גם למשרד צריך כספת

קיימים סוגים שונים של כספות. כספות מיועדות בראש ובראשונה להגן על תכולת הכספת מפני מפריצה אך ישנם סוגי מיגון נוספים חשובים. חשוב להבין איזה אלמנטים הכספת המשרדית אותה נרכוש צריכה להכיל. הכספת צריכה להיות מותאמת בגודל, מותאמת למיקום ולתכולה המאובטחת בתוכה. כספת שתצליח לגרום לכם לשקט נפשי חייבת להיות כספת איכותית. כספות פשוטות בדרך כלל מתקלקלות במהרה, זקוקות לתחזוקה שוטפת וחלקי חילוף ואף לא מבטיחות עמידות גבוהה בפני פריצה. אם כבר החלטתם לרכוש כספת למשרד, השקיעו בכספת איכותית על מנת שהעניין לא יעלה לכם הרבה יותר בסופו של דבר.

איזו כספת היא המתאימה ביותר

הנה כמה טיפים שעליכם לדעת לפני שאתם הולכים לרכוש כספת משרדית. ראשית, עליכם להבין שכספות מסוימות יכולות להגן על חומרים מסוימים. כלומר, אם מה שאתם רוצים לאבטח בתוך הכספת המשרדית שלכם הוא בעיקר כמות גדולה של מסמכים מסווגים, אתם תצטרכו כספת שהינה חסינה מפני אש. כספת כזו יכולה להגן על המסמכים בעת של שרפה. כמובן קיימות דרגות שונות של הגנה מפני אש כמו שיש דרגות שונות של מיגון כנגד פריצה. ככל שהכספת תהיה איכותית יותר, כך ניסיון הפריצה יהיה קשה ומסובך יותר. מטרת המנגנונים השונים הוא להקשות על הפורץ בשעת הניסיון לפרוץ את הכספת. קיימים המון סוגי של מנגנוני נעילה. ישנן כספות עם מנגנונים מכנים, ישנן כספות משרדיות בעלות מנגנונים אלקטרוניים ויש כספות הננעלות בעזרת מפתח או צירוף של קומבינציה מספרית הידועה לבעל הכספת בלבד. בנוסף, ישנן כספות משרדיות בעלות מלכודות מתוחכמות שעוד יותר מקשות על ניסיונות פריצה שונים ומקפיצות את רמת המיגון בכמה רמות. ישנן כספות שיכולות להגן על קבצי מדיה מגנטית. מדיה מגנטית היא מדיה הנמצאת על גבי קלטות שמתפחמות כאשר באות במגע עם אש ונהרסות כליל. מדיה דיגיטלית נכנסת בתוך המדיה המגנטית והכוונה היא לכספת משרדית שתגן על קבצי אודיו ווידאו שונים הנמצאים על אר-דיסקים ניידים, דיסקים, מכשירי דיסק-אונקי למיניהם ועוד.

היכן כדאי לנו לרכוש כספת משרדית

כאשר תפנו לחברה בענף הכספות, תדאגו שהיא חברה בעלת שם וותק בענף הכספות. חברה מקצועית תעניק לכם ייעוץ והכוונה לגבי הכספת הנכונה עבורכם וכמובן תתקין לכם את הכספת באופן הכי מקצועי, איכותי ונכון. בנוסף, החברה תעזור לכם להבין האם כדאי להתקין את הכספת בצורה מוסתרת או גלויה. אם הכספת היא מסיבית, לחברה מובילה בתחום יהיה גם שרות הובלה שיביא את הכספת עד למשרד שלכם, יתקין אותה וידריך אתכם לגבי תפעול הכספת בצורה הנכונה.