פניה מהירה - השאירו פרטים ונחזור אליכם בנושא זה בהקדם!

כספת ביתית

כאשר רוצים לרכוש כספת ביתית אמינה אשר תעשה עבודת הגנה טובה וחזקה ישנם כמה אלמנטים חשובים שצריך לקחת בחשבון, בייחוד אם אין לכם מידע קודם הקשור אל תחום הכספות. ענף הכספות הוא ענף רחב מאוד וקיים היצע גדול של סוגים שונים של כספות עבור הגנה על תכולות שונות. אם הגעתם למסקנה שאתם רוצים לרכוש כספת עבור הבית הפרטי שלכם, ראשית תצטרכו להבין מהי התכולה שאמורה להיכנס פנימה ולבחור את הכספת המתאימה.

ככה בוחרים כספות

ישנן כספות בגדלים שונים עם יכולות הגנה שונות, חלקן משוכללות ביותר וחלקן לא בהכרח יוכלו לתת לכם את ההגנה לה אתם זקוקים. בנוסף, מומלץ טרם רכישת הכספת המתאימה להבין היכן אתם מעוניינים למקם אותה, האם היא צריכה להיות מוסתרת באחד החדרים בבית או האם זה מספיק שהיא תעמוד בפני עצמה. במאמר הבא אספר על סוגי כספות שונות המתאימות לשימוש ביתי.

אלמנטים חשובים כאשר רוכשים כספת

אז קודם כל דיברנו על סוג התכולה שהולכת להיכנס אל הכספת. יכול להיות שאתם רוכשים כספת ביתית על מנת למגן תכשיטים יקרים, מסמכים חשובים, פנקסי צ'קים, מזומן ועוד דברים אחרים בעלי ערך. בין האלמנטים החשובים, נבחר כספת התואמת לתכולתה כלומר, ישנן כספות המיועדות להגנת מסמכים, כספות המגנות על נשק, כספות מיוחדות המגנות על מדיה מגנטית וכולי. תפקידה של הכספת הוא כמובן להגן על התכולה מפני סוגים שונים של פריצות ולכן מנגנון ההגנה של הכספת חייב להיות איכותי ומשוכלל. בדרך כלל רק כספות אשר קיבלו תקן יכולות להבטיח לכם הגנה וודאית בניגוד לכספות הנמכרות בחנויות שאינן מתמחות בתחום הכספות. כספות אלו כנראה יהיו זולות יותר אך בוודאות לא יעניקו את ההגנה המרבית אותה אתם מחפשים. מה הכוונה כספת התואמת את תכולתה. ובכן, כספת צריכה להגן על תכולות לא רק מפני פריצות אלא גם מפני כל מיני נזקים לא צפויים שעלולים להיגרם לה כמו שרפה או הצפה. במקרים כאלו, הכספת צריכה להגן על התכולה כמה שיותר זמן על מנת שיהיה את הסיכוי להצילה. כספות בתקן הן הכספות היחידות שעברו סדרות שלמות של בדיקות הקובעות את העמידות שלהם בפני מזיקים למיניהם וסוגי פריצות שונים כמו על ידי מקדחה, מבער או כל כלי אחר.

איכות היא האלמנט החשוב ביותר

חשוב מאוד להבין שאם כספת היא כבדה או גדולה, אין זה מעיד על רמת העמידות שלה בפני פריצה אלא זה  אומר  רק שיהיה קשה לגנוב אותה ממקומה. מומלץ מאוד לא להתפשר בעניין איכות הכספת. כספת ברמה גבוהה היא זו שתחזיק הכי הרבה זמן ותהיה עמידה באופן הטוב ביותר בפני סוגי פריצה שונים. כדאי מאוד לרכוש כספת איכותית כלומר כספת בתקן המתאים ביותר עבור התכולה הספציפית שלכם. ככל שכספת היא איכותית יותר כך תבצע עבודת הגנה ברמה גבוהה יותר. רכישה חד פעמית של כספת טובה ואיכותית תשתלם לכם לעוד שנים רבות.