פניה מהירה - השאירו פרטים ונחזור אליכם בנושא זה בהקדם!

תיקון כספות

ישנן כל מיני סיבות העלולות לגרום לכספת להפסיק לעבוד או להתקלקל. כספות, איכותיות ככל שיהיו אם לא מתייחסים אליהן כראוי, הן יכולות להפסיק לעבוד. ישנן כספות שמפסיקות לפעול כראוי לאחר שעברו ניסיון פריצה. יכול להיות שכתוצאה מניסיון הפריצה חלק מהמנגנון נפגע וכל המערכת השתבשה. העברת כספת ממקום למקום באופן שאינו נכון ומתוכנן כראוי, גם עלול להזיק לכספת ולמנוע  ממנה לתפקד שוב באותו האופן לפני שעברה למיקום חדש.

טיפול בכספות רק על ידי מקצוען!

כספות לעתים זקוקות לתחזוקה, בערך פעם בשנה אולי אפילו פחות. תחזוקת הכספת מצריכה את שימון מערכת הצירים והברגים ובדיקת המנגנונים השונים. כספת שלא תתוחזק כראוי עלולה להפסיק לתפקד. במקרה אחר הכנסת תכולה לכספת החורגת מן העומק והגודל שלה עלולה למנוע מדלת הכספת להיפתח. בכל הסיטואציות האלו ואולי בעוד אחרות שבהן הכספת הפסיקה לעבוד, תיקון כספות הוא השרות המדויק אותו תצטרכו להזמין על מנת לטפל בכספת.

תיקון כספות

שרות תיקון כספות הוא שרות ספציפי המוצע יחד עם מגוון שירותים אחרים בחברות המתמחות בענף הכספות. מי שמורשה לטפל ולתקן בסוגי כספות שונות הוא בדרך כלל פורץ מקצועי שלמד ועבר הכשרות שונות וכמובן צבר ניסיון בתיקון, תחזוקה וטיפול בהמון סוגים שונים של כספות. אדם שאינו עבר הכשרה ואין בידו תעודת הסמכה המעידה על כישוריו בטיפול כספות, בשום פנים ואופן אינו מורשה לגעת בכספת. ניסיון תיקון שגוי על ידי אדם שאינו מנוסה, כמעט בוודאות ירגום נזק נוסף ואף אולי גדול יותר לכספת עניין שיעלה את סכום התיקון. לכספות יש כל כך הרבה מנגנוני נעילה מסוגים שונים ולעתים אף יותר ממנגנון אחד. ישנן כספות שמוטמנות בהן מלכודות על מנת להקשות על ניסיונות פריצה למיניהם כך שעל מנת לטפל בכספת, צריך להכיר אותה לעומק ואת כל סוגי המנגנונים והחלקים המרכיבים אותה. שרות תיקון כספות מקצועי מטרתו היא להחזיר את הכספת שלכם לתפקוד יעיל ותקין באופן המהיר ביותר ועם מינימום של נזק נוסף. בעלי מקצוע המתקנים כספות עושים זאת במשך שנים ואת המיומנות שלהם לוקח זמן לרכוש. בעל מקצוע שמתמחה במנעולים הוא אינו בעל המקצוע הנכון לתיקון כספות, מנעולים וכספות הם שני מוצרים שונים ולכן תזדקקו לשרות ספציפי אם ברצונכם לשמור על הכספת שלכם.

היכן מוצאים שרות מקצועי

שרות תיקון כספות מקצועי כמו שהזכרתי כבר, ניתן בדרך כלל על ידי חברות המתמחות באופן ספציפי בענף הכספות. החברות האלה מציעות סוגים שונים של כספות למכירה ובנוסף מציעות שירותי פריצת כספות, הובלה נכונה ומתוכננת, תחזוקה וכמובן טיפול ותיקון של כל סוגי הכספות השונות. חברת "ר.א.מ כספות" היא אחת החברות הוותיקות והמקצועיות ביותר בענף המציעה מכלול רב של שרותים הקשורים לענף הכספות ותוכל להגיע אלכם ולתקן את הכספת שלכם בזמן הקצר ביותר וכמובן במינימום של נזק. אם הכספת שלכם חדלה לפעול, אל תתפשרו והזמינו שרות תיקון כספות מקצועי.