כספת חזקה! זה ר.א.מ כספות, יצרנית הכספות מספר 1 בארץ - תוצרת כחול לבן

רצינות, אמינות, מקצועיות - בשבילנו אלו לא סתם מילים, אלא דרך חיים!

________________________________

מבצע כספות חסר תקדים | כספות משומשות 300 ק"ג עד 3 טון‏

אנחנו מנקים מדפים ואתם מרוויחים

לפרטי המבצע לחצו ◄ כאן ►

________________________________

מספר ספק משרד הביטחון 0083175189

ת"י 2015:ISO 9001

 

________________________________

מחפשים כספת?

ראם כספות מתמחים בייצור, שיווק, מכירה והתקנה של כספות בכל גודל וסוג.

התקשרו אלינו ונשמח לעזור בבחירת כספת מתאימה לצרכים שלכם.

כספות ביתיות משרדיות

כספת לבית או כספת למשרד במגוון גדלים עם נעילת מפתח או נעילה דיגיטאלית

פרטים נוספים

כספות כבדות מקצועיות

כספת כבדה לא בהכרח היא משוריינת וחשוב לבחור כספת לפי היעוד שלה

פרטים נוספים

כספות בתקן

כספת בתקן היא כספת שעברה בדיקות מחמירות בתנאים קשים 

פרטים נוספים

כספות למדיה מגנטית

כספת למדיה מגנטית משמשת לשמירה מפני שריפה, חום, אש, לחות וחשמל סטטי

פרטים נוספים

כספות מפרט משרד הביטחון

כספת לפי מפרט משרד הביטחון היא מיוצרת על פי דרישה וייעוד.

פרטים נוספים

דלתות כבדות

דלת משוריינת מגנה על חדרי נשק וחדר אוצר לתכשיטים

פרטים נוספים

כספות לאחסון נשק וסמים

ארון נשק או סמים הוא ארון פח לפי מפרט משטרת ישראל 

פרטים נוספים

כספות חסינות אש

כספת חסינת אש בתקן מגינה על מסמכים וניירת מפני חום ואש

פרטים נוספים

כספות יוצרות קונוטציה ישירה עם עושר, ממון, תכשיטים ושאר דברים שמיוחסים לרוב לבעלי ממון. אולם דעה זו שגויה מיסודה מכיוון שיש כספות בעלות ייעוד ביתי שנותנות מענה על צרכים נוספים שממש לא קשורים לממון, תכשיטים או עושר. כספות ביתיות יכולות לתת מענה מושלם לדברים רבים נוספים. ראשית לפני שנשייך כספות לייעוד שלהן נבין אין בנויה כספת ומה נדרש על מנת לבחור את הכספת הנכונה עבורנו.

כספות מה הן?

השימוש העיקרי של כספות הוא להגן על התכולה שלהן, למנוע גישה לתכולה ממי שאינו מורשה ולספק הגנה במקרה של פגיעה. הכספת בנוי באופן כזה שלכל ייעוד יש שיטה שונה לבניית הכספת, לדוגמה כספת לניירת לרוב תהיה גם חסינת אש. כספות לרוב בעלות אותו עיקרון והוא שהתכולה סגורה ומוגנת מפני החוץ. הכספות בנויות לרוב מברזל, פלדה או תערובת של מתכות שונות. בכספות הפשוטות לרוב תהיה דופן אחת ממתכת ובכספות חזקות יותר יהיו 2 דפנות, פנימית וחיצונית וביניהן יוצקים בטון או משלבים מתכות שונות על מנת להקשות את החיתוך או הקידוח בכספת. הדלת עצמה גם היא בנויה מ 2 דפנות כאשר בחלקה הפנימי יש את מערכת הבריחים. בהתאם לסוג הכספות הבריחים יהיו עבים יותר או דקים יותר, בכספות פשוטות לרוב לא תמצאו מנגנון בריחים אלא הנעילה תתבצע עם מנעול שמסיט את הבריחים. כאשר מדובר על כספות חסינות אש הכוונה היא שתכולת הכספת נשמרת גם שיש שריפה ( לפרק זמן מוגבל ) כספות חסינות אש מכילות חומר מבודד בין הדפנות שמעקב את מעבר החום פנימה.

למי מיועדות כספות ביתיות?

כפי שציינו כספות נמצאות בשימוש ביתי גם אם אין אתם בעלי ממון אך השאלה היא בעבור מה?, חלק מהסיבות שבגינן תצטרכו להתקין כספות בבית הם החזקת כלי ירייה, אנשי ביטחון, אנשי צבא ושוטרים מחזיקים כלי נשק, את כלי הנשק הם מחויבים לאחסן בכספת, הסיבה המקורית לאחסנת הנשק בכספת היא למנוע גישה מילדים, לא מורשים וגנבים. דוגמה נוספת אם אתם שומרים על ניירת חשובה ולא דווקא כסף או שיקים אלא נניח צוואה, או רישומים חשובים, סביר להניח כי תבחרו בכספות חסינות אש שיגנו על התכולה במקרה של שריפה. לעתים אף תתבקשו על ידי חברת הביטוח להתקין כספת על מנת לשמור על שעון שביטחתם בעלות גבוהה או דבר מה דומה לזה. חשוב לזכור כי אין כספות שמוגנות ב 100 אחוז מפני פריצה אלא חייבים לשלב יחד עם הכספות אמצעי מיגון נוספים כמו אזעקה, מוקד וכדומה. בחירת חברה לרכישת כספות היא גם דבר שיש לתת עליו מחשבה מכיוון שכספות באשר הן הן עניין רגיש ודיסקרטי מאוד. לא תרצו שכל אחד יידע או יספר על הכספת שלכם ולכן בחירת החברה שממנה תרכשו ותבצעו את ההתקנה היא חייבת להיות אמינה, מוכרת ובעלת תעודת יושר תקפה. כותב המאמר שלומי שוורץ