כספת חזקה! זה ר.א.מ כספות, יצרנית הכספות מספר 1 בארץ - תוצרת כחול לבן

רצינות, אמינות, מקצועיות - בשבילנו אלו לא סתם מילים, אלא דרך חיים!

________________________________

מבצע כספות חסר תקדים | כספות משומשות 300 ק"ג עד 3 טון‏

אנחנו מנקים מדפים ואתם מרוויחים

לפרטי המבצע לחצו ◄ כאן ►

________________________________

מספר ספק משרד הביטחון 0083175189

ת"י 2015:ISO 9001

 

________________________________

מחפשים כספת?

ראם כספות מתמחים בייצור, שיווק, מכירה והתקנה של כספות בכל גודל וסוג.

התקשרו אלינו ונשמח לעזור בבחירת כספת מתאימה לצרכים שלכם.

כספות ביתיות משרדיות

כספת לבית או כספת למשרד במגוון גדלים עם נעילת מפתח או נעילה דיגיטאלית

פרטים נוספים

כספות כבדות מקצועיות

כספת כבדה לא בהכרח היא משוריינת וחשוב לבחור כספת לפי היעוד שלה

פרטים נוספים

כספות בתקן

כספת בתקן היא כספת שעברה בדיקות מחמירות בתנאים קשים 

פרטים נוספים

כספות למדיה מגנטית

כספת למדיה מגנטית משמשת לשמירה מפני שריפה, חום, אש, לחות וחשמל סטטי

פרטים נוספים

כספות מפרט משרד הביטחון

כספת לפי מפרט משרד הביטחון היא מיוצרת על פי דרישה וייעוד.

פרטים נוספים

דלתות כבדות

דלת משוריינת מגנה על חדרי נשק וחדר אוצר לתכשיטים

פרטים נוספים

כספות לאחסון נשק וסמים

ארון נשק או סמים הוא ארון פח לפי מפרט משטרת ישראל 

פרטים נוספים

כספות חסינות אש

כספת חסינת אש בתקן מגינה על מסמכים וניירת מפני חום ואש

פרטים נוספים

כספת מסדרת מגן

חושבים שאתם זקוקים לכספת במשרד שלכם? אנשים רבים שרכשו כספות עבור העסק הפרטי שלהם כנראה יסכימו אתכם. ישנה חשיבות גדולה מאוד בהחזקת כספת במשרד. פריצה של שרפה או ניסיון גנבה הם דברים שלא נעים לנו לחשוב עליהם אך הם בהחלט יכולים לקרות. על מנת שנוכל להגן על הרכוש היקר שלנו מלהיפגע או להיעלם, כדאי שנתקין במשרד כספת.

החשיבות של רכישת כספת למשרד

בדרך כלל אנשים מחזיקים במשרד כמות מכובדת של ניירת חשובה ולעתים גם פנקסי שקים וכסף מזומן לכן, אמצעי בטיחות כמו כספת יכול לתת לכם שקט נפשי כאשר אתם יודעים שבמקרה של שרפה, המסמכים שלכם יהיו מוגנים. אותו הדבר לגבי ניסיונות פריצה. לא פעם שמענו בחדשות על חנות או עסק פרטי שנפרץ וכסף רב נגנב. גם במקרים כאלו הכספת תספק הגנה ותוכלו לישון בשקט בלילה בידיעה שהרכוש שלכם מוגן.

כספות מסוגים שונים

ובכן, איך תדעו לבחור את הכספת המשרדית הבטוחה והמועילה ביותר מבין המבחר הרב של הכספות המוצעות בשוק? ובכן, תצטרכו להבין ולדעת כמה דברים חשובים שיסייעו לכם לעשות בחירה נכונה. ראשית, תצטרכו להבין מהו הרכוש אותו תרצו לאבטח על מנת שתרכשו כספת משרדית שיכולה לספק את ההגנה הדרושה. לדוגמה, אם ברשותכם כמות רבה של מסמכים מסווגים תצטרכו לרכוש כספת שהיא חסינת אש. ישנם סוגים רבים של כספות חסינות אש. חלקן יכולות להגן על התכולה למשך זמן של כ- 30 דקות וחלק יכולות להגן על התכולה למשך זמן רב. הכל תלוי בכמה תרצו להשקיע. ישנן כספות משרדיות שיגנו על התכולה מפני מים במקרה של הצפה וישנן כספות מיוחדות עבור מדיה דיגיטלית. כמובן שיש כספות המשלבות את כל מערכות המיגון יחדיו. שנית, חשוב להבין מהי כמות התכולה אותה תרצו לאבטח על מנת שתוכלו לקנות כספת בגודל הנכון ולא תזדקקו לנוספת לאחר תקופה קצרה. עכשיו לגבי מנגנוני הנעילה. ישנם גם סוגים שונים ומגוונים של מנגנוני נעילה ונחשוב מהו המנגנון הכי יעיל עבורנו. ישנם מנגנונים מכניים הנועלים את הכספת וישנם מנגנונים אלקטרוניים הנועלים את הכספת בעזרת צירוף של כמה ספרות או כרטיס מגנטי. ישנן כספות המשלבות כמה מנגנוני נעילה שונים על מנת להעלות את רמת המיגון וישנן כספות הננעלות בשיטה הפשוטה ביותר, בעזרת מפתח. כמובן, ככל שהמנגנון משוכלל יותר כך קשה יותר לפרוץ את הכספת. דבר נוסף חשוב מאוד הוא מיקום הכספת. היכן נרצה למקם את הכספת המשרדית שלנו, האם תהיה מעוגנת לקיר או ניידת והאם תהיה גלויה או נסתרת. אלו שיקולים שכל אחד עושה עבור עצמו בהתאם לחלל המשרד.

שרות מכירת כספות

קיימות בענף הכספות חברות שונות המספקות שרות  ומציעות מגוון רחב של כספות. חברת ראם כספות היא חברה וותיקה, מהמובילות בשוק הכספות המעניקה שרות אדיב, איכותי ומקצועי. אצל ראם כספות תמצאו מבחר רחב של כספות ותקבלו יעוץ מכוון לגבי רכישת הכספת המתאימה למשרד שלכם.