כספת חזקה! זה ר.א.מ כספות, יצרנית הכספות מספר 1 בארץ - תוצרת כחול לבן

רצינות, אמינות, מקצועיות - בשבילנו אלו לא סתם מילים, אלא דרך חיים!

________________________________

מבצע כספות חסר תקדים | כספות משומשות 300 ק"ג עד 3 טון‏

אנחנו מנקים מדפים ואתם מרוויחים

לפרטי המבצע לחצו ◄ כאן ►

________________________________

מספר ספק משרד הביטחון 0083175189

ת"י 2015:ISO 9001

 

________________________________

מחפשים כספת?

ראם כספות מתמחים בייצור, שיווק, מכירה והתקנה של כספות בכל גודל וסוג.

התקשרו אלינו ונשמח לעזור בבחירת כספת מתאימה לצרכים שלכם.

כספות ביתיות משרדיות

כספת לבית או כספת למשרד במגוון גדלים עם נעילת מפתח או נעילה דיגיטאלית

פרטים נוספים

כספות כבדות מקצועיות

כספת כבדה לא בהכרח היא משוריינת וחשוב לבחור כספת לפי היעוד שלה

פרטים נוספים

כספות בתקן

כספת בתקן היא כספת שעברה בדיקות מחמירות בתנאים קשים 

פרטים נוספים

כספות למדיה מגנטית

כספת למדיה מגנטית משמשת לשמירה מפני שריפה, חום, אש, לחות וחשמל סטטי

פרטים נוספים

כספות מפרט משרד הביטחון

כספת לפי מפרט משרד הביטחון היא מיוצרת על פי דרישה וייעוד.

פרטים נוספים

דלתות כבדות

דלת משוריינת מגנה על חדרי נשק וחדר אוצר לתכשיטים

פרטים נוספים

כספות לאחסון נשק וסמים

ארון נשק או סמים הוא ארון פח לפי מפרט משטרת ישראל 

פרטים נוספים

כספות חסינות אש

כספת חסינת אש בתקן מגינה על מסמכים וניירת מפני חום ואש

פרטים נוספים

ביתית

אם אתם מחזיקים בבית רכוש יקר ערך ואתם חוששים לו, רכישת כספת ביתית היא הפתרון המושלם עבורכם. כיום כספות ביתיות הן כבר לא חידוש יוצא דופן כאשר מדברים על התקנה של אחת כזאת בבית שלנו. לצערנו עדין יש פושעים שינסו בכל מחיר לשים את ידם על רכוש שאינו שייך להם, זהו טבע העולם וכל שאתם יכולים לעשות הוא לרכוש אמצעי מיגון איכותי שיעזור לכם לישון בשקט כי תדעו שהרכוש שלכם מוגן בצורה טובה.

איזה סוג כספת תתאים לנו?

ישנם סוגים רבים של כספות ביתיות המתאימות לסוגים רבים של תכולות. על מנת לבצע את הבחירה הנכונה ביותר, יש כמה דברים חשובים שעליכם לדעת לפני שתרכשו כספת ביתית. רכישת ידע לפני קניית הכספת יכולה לחסוך לכם זמן וכסף אז קראו היטב את השורות הבאות ובקרוב החששות כבר לא יהיו חלק מהיומיום שלכם בכל מה שנוגע לרכוש הפרטי יקר הערך אותו את מחזיקים בביתכם.

טיפים לרכישת כספת ביתית

אז כמו שציינתי קודם לכן, ישנם סוגים שונים של כספות ביתיות ואם כך, איך תדעו לבחור את הכספת הביתית שתעשה את עבודת האבטחה בצורה הטובה ביותר. ראשית, עליכם להבין מה המשמעות של הרכוש אותו תרצו למגן. כלומר, איזה רכוש ספציפי אמור להיכנס אל הכספת, האם זה נשק פרטי, האם אלו סוגים שונים של מסמכים או האם אלו תכשיטים, כסף, אגרות חוב או כל דבר אחר שהוא בעל ערך עבורכם. הסיבה שצריך לתת את הדעת על סוג התכולה היא שיש כספות מיוחדות עבור תכולות שונות. לצורך העניין אם אתם זקוקים לאחסן את כלי הנשק שלכם מה שמומלץ לעשות בדחיפות כי כולנו מבינים את הסיכון בהחזקת נשק והחשיבות שלא יגיע לידיים הלא נכונות. ישנן כספות ביתיות מיוחדות לשמירה על נשק. הן עשויות מחומרים מיוחדים ובעלות מנגנונים שמאוד מסובך לפתוח אותן ותמיד יהיו בתקן על מנת להבטיח את רמת המיגון הגבוהה שלהן. אם אתם זקוקים לכספת ביתית שתגן על מסמכים חשובים, כסף מזומן, שקים או כל דבר שעשוי מנייר אתם תזדקקו לכספת חסינת אש. נכון שהמטרה שלכם ברכישת כספת ביתית היא להגן על התכולה מפני פריצה אך למה לא לרכוש כבר כספת שתוכל להגן על הרכוש שלכם מפני כל מזיק אפשרי. ישנם כספות שיכולות לעמוד בפני אש למשך זמן מסוים. יש כאלו שיכולות למשך שעה וכאלו שיכולות יותר, השאלה היא מהי רמת המיגון שאתם מעוניינים להשיג.

בחרו שרות כספות מקצועי

כאשר אתם מבינים לאיזה מידע צריך להתייחס ולקחת בחשבון, כעת אתם יכולים לפנות לחברה מקצועית וותיקה שתוכל לעזור לכם. חברה מקצועית תעניק ייעוץ ותכוון אתכם לרכישת הכספת הביתית הנכונה מכל מבחר הכספות הביתיות השונות אותן היא מציעה. בנוסף, אם יש צורך בהתקנת הכספת, חברה מקצועית מציעה גם את השרות הזה כולל הובלה והדרכה של תפעול הכספת.