כספת חזקה! זה ר.א.מ כספות, יצרנית הכספות מספר 1 בארץ - תוצרת כחול לבן

רצינות, אמינות, מקצועיות - בשבילנו אלו לא סתם מילים, אלא דרך חיים!

________________________________

מבצע כספות חסר תקדים | כספות משומשות 300 ק"ג עד 3 טון‏

אנחנו מנקים מדפים ואתם מרוויחים

לפרטי המבצע לחצו ◄ כאן ►

________________________________

מספר ספק משרד הביטחון 0083175189

ת"י 2015:ISO 9001

 

________________________________

מחפשים כספת?

ראם כספות מתמחים בייצור, שיווק, מכירה והתקנה של כספות בכל גודל וסוג.

התקשרו אלינו ונשמח לעזור בבחירת כספת מתאימה לצרכים שלכם.

כספות ביתיות משרדיות

כספת לבית או כספת למשרד במגוון גדלים עם נעילת מפתח או נעילה דיגיטאלית

פרטים נוספים

כספות כבדות מקצועיות

כספת כבדה לא בהכרח היא משוריינת וחשוב לבחור כספת לפי היעוד שלה

פרטים נוספים

כספות בתקן

כספת בתקן היא כספת שעברה בדיקות מחמירות בתנאים קשים 

פרטים נוספים

כספות למדיה מגנטית

כספת למדיה מגנטית משמשת לשמירה מפני שריפה, חום, אש, לחות וחשמל סטטי

פרטים נוספים

כספות מפרט משרד הביטחון

כספת לפי מפרט משרד הביטחון היא מיוצרת על פי דרישה וייעוד.

פרטים נוספים

דלתות כבדות

דלת משוריינת מגנה על חדרי נשק וחדר אוצר לתכשיטים

פרטים נוספים

כספות לאחסון נשק וסמים

ארון נשק או סמים הוא ארון פח לפי מפרט משטרת ישראל 

פרטים נוספים

כספות חסינות אש

כספת חסינת אש בתקן מגינה על מסמכים וניירת מפני חום ואש

פרטים נוספים

כספות ביתיות

כספות ביתיות הפכו להיות טרנד מאוד חם בשנים האחרונות אך בניגוד לטרנדים אחרים שחולפים, כספות ביתיות הן כאן להישאר בגלל סיבות מאוד מוצדקות. ישנם הרבה סוגים שונים של כספות ביתיות המתאימות עבור תכולות שונות ומתאימות עבור צרכים פרטיים של אנשים שונים. לפני שבוחרים את הכספת הביתית המיועדת הטובה ביותר, חשוב להבין מדוע אנשים זקוקים בכלל לכספת ביתית.

למה כל כך חשוב להתקין כספת?

ובכן, כספות ביתיות מיועדות להגן על תכולות יקרות ערך מפני פריצות וגנבות שלצערנו הרב הן חלק מהחיים ותמיד יהיו את אלו שינסו להניח את ידם על רכוש שאינו שייך להם. אם ברצונכם ללכת לעבודה או לכל מקום אחר ולהרגיש שהתכולה היקרה שלכם בטוחה בכל עת ואין סיכוי שיצליחו לגעת ולקחת אותה, כספת ביתית תהיה פתרון נפלא עבורכם. בשורות הבאות אפרט על מאפיינים שונים של כספות ביתיות שיעזרו לכם להבין איך עושים את הבחירה הנכונה של הכספת הביתית שלכם.

סוגים שונים של כספות ביתיות

כספות ביתיות יכולות להגיע בגדלים שונים, רמות מיגון שונות וכמובן עם מנגנונים שונים. על מנת לבחור את הכספת הביתית הנכונה, עליכם להבין קודם כל מהי אותה התכולה שעומדת להיכנס אל הכספת. אם אלו הם מסמכים חשובים, ישנן כספות חסינות מאש שיודעות להגן על התכולה לא רק מפני פריצות אלא גם בפני שרפה שעלולה להתרחש. אם אתם מעוניינים למגן כלי נשק בכספת הביתית שלכם, הכספת הביתית חייבת להיות מותאמת להגנת כלי נשק. בעצם כל כספת וכספת צריכה להיות מותאמת אל התכולה עליה אמורה להגן על מנת שתוכל לעשות את עבודתה כראוי. כספות בתקן הן כספות שעברו מבחנים ובדיקות המעידות על יכולות מיגון הכספות השונות. ישנם הבדלים בין התקנים השונים ולכן צריך להבין את הצורך שלנו. דבר נוסף שכדאי לקחת בחשבון הוא גודל הכספת. על מנת שכל התכולה תיכנס פנימה, מומלץ לבדוק את הגודל לו תהיו זקוקים או אם תצטרכו מקום לתכולה עתידית קחו את זה בחשבון גם. דבר נוסף שמומלץ לחשוב עליו הוא מיקום הכספת. האם תרצו שהיא תהיה מוסתרת ואם כן אז היכן או האם מתאים לכם שהיא פשוט תעמוד בבית כנראית לעין ומה שחשוב לכם הוא איכות המיגון שלה. ישנן כספות שניתן להחביא בתוך נישה מיוחדת בקיר וכאלו שניתן לעגן לרצפה או לקיר. ישנם מנגנוני נעילה שונים המתאימים לכולם. יש כאלו הננעלים ידנית באמצעות מפתח, מנגנונים הננעלים על ידי טביעת אצבע או קוד סודי ועוד. לעתים משלבים כמה סוגים שונים של מנגנונים על מנת להעלות את רמת המיגון של הכספת ואף מתקינים בהן מלכודות.

היכן רוכשים כספת איכותית ונכונה

על מנת לעשות את הבחירה הנכונה מומלץ מאוד לפנות לחברה מקצועית בעלת ניסיון וותק בענף הכספות. חברם "ראם כספות" היא אחת החברות הוותיקות ביותר בענף הכספות ותעניק לכם את הייעוץ וההכוונה הטובים ביותר כך שתחזרו הביתה עם כספת איכותית שתשמש אתכם לאורך שנים רבות.