כספת חזקה! זה ר.א.מ כספות, יצרנית הכספות מספר 1 בארץ - תוצרת כחול לבן

רצינות, אמינות, מקצועיות - בשבילנו אלו לא סתם מילים, אלא דרך חיים!

________________________________

מבצע כספות חסר תקדים | כספות משומשות 300 ק"ג עד 3 טון‏

אנחנו מנקים מדפים ואתם מרוויחים

לפרטי המבצע לחצו ◄ כאן ►

________________________________

מספר ספק משרד הביטחון 0083175189

ת"י 2015:ISO 9001

 

________________________________

מחפשים כספת?

ראם כספות מתמחים בייצור, שיווק, מכירה והתקנה של כספות בכל גודל וסוג.

התקשרו אלינו ונשמח לעזור בבחירת כספת מתאימה לצרכים שלכם.

כספות ביתיות משרדיות

כספת לבית או כספת למשרד במגוון גדלים עם נעילת מפתח או נעילה דיגיטאלית

פרטים נוספים

כספות כבדות מקצועיות

כספת כבדה לא בהכרח היא משוריינת וחשוב לבחור כספת לפי היעוד שלה

פרטים נוספים

כספות בתקן

כספת בתקן היא כספת שעברה בדיקות מחמירות בתנאים קשים 

פרטים נוספים

כספות למדיה מגנטית

כספת למדיה מגנטית משמשת לשמירה מפני שריפה, חום, אש, לחות וחשמל סטטי

פרטים נוספים

כספות מפרט משרד הביטחון

כספת לפי מפרט משרד הביטחון היא מיוצרת על פי דרישה וייעוד.

פרטים נוספים

דלתות כבדות

דלת משוריינת מגנה על חדרי נשק וחדר אוצר לתכשיטים

פרטים נוספים

כספות לאחסון נשק וסמים

ארון נשק או סמים הוא ארון פח לפי מפרט משטרת ישראל 

פרטים נוספים

כספות חסינות אש

כספת חסינת אש בתקן מגינה על מסמכים וניירת מפני חום ואש

פרטים נוספים

כספת ביתית

לעתים אנחנו חושבים שאם יש לנו סורגים בבית הם אלו שימנעו מגנבים לנסות לחדור אל המתחם או אל הבית הפרטי שלנו ולנסות להניח את ידם על רכוש היקר ללבנו, אך לא תמיד זה מספיק. ישנן המון שיטות בהם פושעים מנסים לפרוץ אל בתים ומנסים לגנוב רכוש ולצערנו זו תופעה לא כל כך נדירה. על מנת להעניק לתכולה שלכם הגנה ומיגון יעיל וטוב שאף יקשה על ניסיונות פריצה שונים וגנבות, אתם יכולים לרכוש כספת ביתית איכותית.

גם בבית עדיף שתהיה כספת

כספת כזו תעניק לכם רוגע ושקט נפשי כאשר תדעו שהרכוש שלכם על סוגיו השונים מוגן בכל מצב. חשוב להבין שישנם סוגים שונים של כספות ביתיות ועל מנת לעשות את הבחירה הנכונה והמתאימה של הכספת, ישנם כמה מאפיינים וקריטריונים שצריך לקחת בחשבון. בשורות הבאות נדבר על ההבדלים בין הכספות השונות ואלו דברים תצטרכו לוודא טרם רכשתם את הכספת. בנוסף, ישנן חברות רבות המציעות מגוון רחב של כספות ותמיד מומלץ לפנות אל חברה ותיקה בעלת ניסיון על מנת שתקבלו את ההכוונה הטובה ביותר.

על מה תגן הכספת

כספת ביתית יכולה להגן על המון סוגים שונים של תכולות ומתאימה לכל אחד וצרכיו השונים. כספות ביתיות יכולות להגן על מסמכים בעלי חשיבות עליונה, כל מיני סוגים של תעודות חשובות או צוואות, שטרות חוב ואפילו מזומן. כספות ביתיות יכולות להעניק מיגון מצוין עבור כלי נשק שונים, תכשיטים יקרים, אוספים שונים וסוגים שונים של מדיה מגנטית הכוללת סוגים רבים של מכשירים אלקטרוניים כמו כוננים ניידים, טבלטים או כל מכשיר אחר שזקוק להגנה מרבית מבחינתכם. מבחינת סוגי הכספות השונות, יש כאלה שהן מאוד מסיביות ויהיה מאוד קשה לעקור אותן ממקומן ולגנוב אותן. ישנן כספות שניתן לעגן לקיר, לרצפה או אפילו להסתיר אותן במקומות מסוימים. ישנן כספות אשר קיבלו תקן המציין את יכולות המיגון השונות שלהן. כספות בתקן עוברות מבחנים מסוימים הבודקים את עמידות הכספת בפני נזקים ובפני ניסיונות שונים של פריצות ורק לאחר מכן מקבלות את התקן הספציפי. כמובן שהתקנים משתנים בהתאם לסוג התכולה וגם רמות המיגון משתנות בהתאם. ישנם סוגים שונים של מנגנוני נעילה ואף בכספות מסוימות ישנו יותר ממנגנון נעילה אחד וכאלו שמוטמנות בהן מלכודות משוכללות שמסוגלות לזהות ניסיונות פריצה וכתוצאה מכך להינעל באופן אוטומטי.

כיצד בוחרים

את הבחירה הנכונה של כספת ביתית כדאי לעשות לאחר שהתייעצתם עם בעלי מקצוע מומחים בענף הכספות כמו שכבר התחלתי לומר קודם לכן. הסיבה שכדאי לכם להתייעץ ולרכוש את הכספת הביתית מחברה מקצועית היא שכך לא תוכלו לטעות בבחירה. ישנם לא מעט מקומות המציעים למכירה כספות שונות כמו שהם מציעים מוצרים מענפים אחרים ולמרות שהמחיר של הכספת יכול להיות אטרקטיבי, לא תוכלו לדעת מהי רמת המיגון של הכספת והאם היא באמת תצליח להגן על הרכוש שלכם בכל מצב. אל תתפשרו בבחירת הכספת הביתית ורכשו אותה במקום הנכון.