כספת חזקה! זה ר.א.מ כספות, יצרנית הכספות מספר 1 בארץ - תוצרת כחול לבן

רצינות, אמינות, מקצועיות - בשבילנו אלו לא סתם מילים, אלא דרך חיים!

________________________________

מבצע כספות חסר תקדים | כספות משומשות 300 ק"ג עד 3 טון‏

אנחנו מנקים מדפים ואתם מרוויחים

לפרטי המבצע לחצו ◄ כאן ►

________________________________

מספר ספק משרד הביטחון 0083175189

ת"י 2015:ISO 9001

 

________________________________

מחפשים כספת?

ראם כספות מתמחים בייצור, שיווק, מכירה והתקנה של כספות בכל גודל וסוג.

התקשרו אלינו ונשמח לעזור בבחירת כספת מתאימה לצרכים שלכם.

כספות ביתיות משרדיות

כספת לבית או כספת למשרד במגוון גדלים עם נעילת מפתח או נעילה דיגיטאלית

פרטים נוספים

כספות כבדות מקצועיות

כספת כבדה לא בהכרח היא משוריינת וחשוב לבחור כספת לפי היעוד שלה

פרטים נוספים

כספות בתקן

כספת בתקן היא כספת שעברה בדיקות מחמירות בתנאים קשים 

פרטים נוספים

כספות למדיה מגנטית

כספת למדיה מגנטית משמשת לשמירה מפני שריפה, חום, אש, לחות וחשמל סטטי

פרטים נוספים

כספות מפרט משרד הביטחון

כספת לפי מפרט משרד הביטחון היא מיוצרת על פי דרישה וייעוד.

פרטים נוספים

דלתות כבדות

דלת משוריינת מגנה על חדרי נשק וחדר אוצר לתכשיטים

פרטים נוספים

כספות לאחסון נשק וסמים

ארון נשק או סמים הוא ארון פח לפי מפרט משטרת ישראל 

פרטים נוספים

כספות חסינות אש

כספת חסינת אש בתקן מגינה על מסמכים וניירת מפני חום ואש

פרטים נוספים

כספת משרדית

ישנן כספות רבות ושונות המתאימות באופן מיוחד עבור בתי עסק ומשרדים העוסקים בענפים ומקצועות שונים. לכל אחד יש את הצרכים המתאימים אל העסק שלו ולכן מייצרים סוגים של כספות שנועדו להגן על סוגי תכולות שונות. כספות משרדיות כמו כספות ביתיות כבר המון זמן נמצאות בתנופה והמון אנשי עסקים מחזיקים במתחמי העסקים השונים כספות לביטחון רכוש יקר ערך שאינו יכול לעזוב את המקום וחייב לקבל הגנה מלאה.

יש לכם עסק? אתם צריכים כספת!

ישנן כל מיני תכולות אשר זקוקות למיגון בעיקר בעסקים שונים. אלו יכולים להיות סוגים שונים של מסמכים המכילים מידע חשוב לגבי העסק, לגבי לקוחות, זה יכול להיות סכומים גבוהים של כסף מזומן שצריך להיות בעסק בכל עת או שלא הספיקו להפקיד אותו לבנק בזמן. משרדים מסוימים יכולים להחזיק במקום סוגי מוצרים שונים בעלי ערך רב כמו תכשיטים או מכשירים אלקטרוניים שונים כמו כוננים ניידים עם מידע חשוב, טבלטים או כל מכשיר אלקטרוני אחר שלדעתכם זקוק להגנה מלאה. בדיוק עבור מטרות אלו ישנן כספות משרדיות והן בהחלט יכולות להעניק שקט נפשי גם כאשר אתם נמצאים במשרד או בעסק וגם כאשר אתם אינם.

מאפייני כספות משרדיות

כאשר רוצים לרכוש כספת משרדית ישנם כמה מאפיינים שמומלץ וחשוב לקחת בחשבון אם אתם מעוניינים לוודא במאת האחוזים שהכספת שרכשתם אכן יכולה להעניק את ההגנה הדרושה עבור התכולה. כספות אכן אמורות להגן על תכולות יקרות מפני פריצות וגנבות ולכן צריך לוודא שמנגנוני ההגנה מספיק טובים ואיכותיים אך זה לא מספיק. לכספות יש את היכולת להגן על תכולות מסוגים שונים גם מפני נזקים שונים שעלולים להתרחש ולהרוס או לפגוע בתכולה. עבור מטרות אלו ייצרו כספות עם תקנים מיוחדים. ישנן כספות חסינות אש בתקן שמטרתן היא להגן על תכולה שהיא בעיקרה ניירת או כל חומר אחר שנשרף בקלות. כיוון שלכל חומר יש טמפרטורת בעירה שונה, ישנן כספות משרדיות חסינות אש עבור תכולה של ניירת, תכולה של מדיה מגנטית על סוגיה השונים ועוד. לכספות ישנם מנגנונים שונים שיכולים להתאים לנוחיותו של כל אחד. ישנם מנגנונים הננעלים על ידי קוד קומבינציה מכנית, מנגנונים הננעלים על ידי קוד אלקטרוני, מנגנונים ביומטריים העובדים על טביעת אצבע ומנגנונים ידניים הננעלים באמצעות מפתחות. כל אחד יכול לבחור את המנגנון המתאים לו בתנאי שיהיה איכותי. ישנן כספות שיש להן יותר ממנגנון אחד וזאת על מנת להקשות על ניסיונות פריצה שונים ואף כספות שמוטמנות בהן מלכודות שכאשר מזהות ניסיון פריצה, הן ננעלות בצורה אוטומטית.

היכן רוכשים כספת משרדית

כספות משרדיות וכספות באופן כללי לא מומלץ לרכוש בחנויות המוכרות מוצרים שונים ובין השאר גם כספות. כספת משרדית איכותית רוכשים מחברה מקצועית בענף הכספות כך שתוכל לייעץ לכם מהי הכספת הטובה והאיכותית ביותר עבור התכולה הספציפית שלכם. חברה מקצועית תיקח בחשבון את כל הצרכים השונים ותתאים את הכספת אל הרכוש הזקוק להגנה.