כספת חזקה! זה ר.א.מ כספות, יצרנית הכספות מספר 1 בארץ - תוצרת כחול לבן

רצינות, אמינות, מקצועיות - בשבילנו אלו לא סתם מילים, אלא דרך חיים!

________________________________

מבצע כספות חסר תקדים | כספות משומשות 300 ק"ג עד 3 טון‏

אנחנו מנקים מדפים ואתם מרוויחים

לפרטי המבצע לחצו ◄ כאן ►

________________________________

מספר ספק משרד הביטחון 0083175189

ת"י 2015:ISO 9001

 

________________________________

מחפשים כספת?

ראם כספות מתמחים בייצור, שיווק, מכירה והתקנה של כספות בכל גודל וסוג.

התקשרו אלינו ונשמח לעזור בבחירת כספת מתאימה לצרכים שלכם.

כספות ביתיות משרדיות

כספת לבית או כספת למשרד במגוון גדלים עם נעילת מפתח או נעילה דיגיטאלית

פרטים נוספים

כספות כבדות מקצועיות

כספת כבדה לא בהכרח היא משוריינת וחשוב לבחור כספת לפי היעוד שלה

פרטים נוספים

כספות בתקן

כספת בתקן היא כספת שעברה בדיקות מחמירות בתנאים קשים 

פרטים נוספים

כספות למדיה מגנטית

כספת למדיה מגנטית משמשת לשמירה מפני שריפה, חום, אש, לחות וחשמל סטטי

פרטים נוספים

כספות מפרט משרד הביטחון

כספת לפי מפרט משרד הביטחון היא מיוצרת על פי דרישה וייעוד.

פרטים נוספים

דלתות כבדות

דלת משוריינת מגנה על חדרי נשק וחדר אוצר לתכשיטים

פרטים נוספים

כספות לאחסון נשק וסמים

ארון נשק או סמים הוא ארון פח לפי מפרט משטרת ישראל 

פרטים נוספים

כספות חסינות אש

כספת חסינת אש בתקן מגינה על מסמכים וניירת מפני חום ואש

פרטים נוספים

כספות בתקן

כספת בתקן ידועה בתור כספת ברמת המיגון הגבוהה ביותר שיש. 

מי שעושה שימוש בדרך כלל בכספות מהסוג הזה הם משטרת ישראל, משרד הביטחון, ארגוני בטחון נוספים, חברות שונות, אנשים פרטיים או בתי עסק שמעוניינים להגן על רכוש בעל ערך כלכלי או ערך אחר באופן המקצועי והטוב ביותר. בענף הכספות ישנם סוגים שונים של תקנים המתאימים להגנה של תכולות שונות. התקנים המוכרים ביותר הם התקן האמריקאי והתקן האירופי.

הדבר החשוב ביותר שצריך לדעת על כספות בתקן הוא שטרם קבלת התקנים השונים, הכספות עברו סדרות מקיפות ומדויקות של מבחנים שקבעו מהן יכולות המיגון של כל כספת וכספת. כספת שלא עברה בדיקות מקיפות, לעולם לא תקבל תקן. לא כל הכספות הן בעלות תקן אך אם ברצונכם לוודא יכולות מיגון טובות, כספת בתקן היא הבחירה הטובה ביותר. בשורות הבאות אפרט על תקנים המתאימים עבור הגנת תכולות שונות ומה מציין התקן עצמו. אם אתם עומדים לרכוש כספת חדשה, השורות הבאות בהחלט יכולות לסייע ברכישת ידע בסיסי.

תקנים שונים

כספות בתקן בדרך כלל בעלות מאפיינים ספציפיים, כפי שציינתי בשורות הקודמות. טרם רכישת כספת, וודאו שאכן הכספת אותה תרכשו יכולה להגן באופן וודאי על התכולה הספציפית שלכם. הנה כמה דוגמאות:

  • כספות חסינות אש: כספות בעלות חסינות מפני אש יכולות להגן על סוגים שונים של תכולות ובעיקר על ניירת וסוגים שונים של מדיה מגנטית. מדיה מגנטית יכולה לכלול כוננים ניידים, מחשבים ניידים, טבלטים וכל מכשיר אלקטרוני בעל ערך כלכלי גבוה או שעליו מצוי מידע חשוב ורגיש. לכל חומר ישנה טמפרטורת בערה שונה לכן, כספות חסינות אש יגנו על תכולות שונות בהתאמה.
  • כספות לסמים: כספות לסמים מאובטחות ברמת מיגון ספציפית. הדרישות למיגון סמים נקבעות על ידי משטרת ישראל. כספות להגנת סמים צריכות להיות ברמה גבוהה מאוד על מנת שאנשים לא מורשים לא יצליחו להניח את ידם על התכולה המסוכנת.
  • כספות לנשק: כמו כספות לסמים שעלולים לפגוע בחיי אדם כאשר הם נופלים אל הידיים הלא נכונות, גם כספות לנשק צריכות להיות ברמת מיגון ספציפית גבוהה הנקבעת על פי דרישת משטרת ישראל ומשרד הביטחון.
  • כספות נגד פיצוץ: כספת כזו נחשבת לבעלת המיגון החזק והגבוה ביותר בענף הכספות. כספת זו משלבת כמה תקנים שונים הכוללים רמות מיגון שונות. כספת זו תהיה חסינה מפני אש, היא עומדת בפני ניסיונות קידוח וניסיון שרפת המנגנונים באמצעות מכשיר הברנר.

כיצד בוחרים את התקן הדרוש

אם אינכם יודעים איזו כספת אתם צריכים לרכוש, אל תחליטו זאת על דעת עצמכם ופנו לחברה מקצועית וותיקה שתעזור לכם לבצע את הבחירה הנכונה והטובה ביותר. אנשי הצוות יוודאו ויסבירו לכם מדוע כספת בתקן כזה או אחר היא המתאימה להגנת רכושכם יקר הערך. כספות בתקן הן איכותיות במיוחד ומשרתות נאמנה במשך שנים רבות.